از مالدیو سوغاتی چی بخریم؟

از مالدیو سوغاتی چی بخریم؟ صنایع دستی فوق العاده ای با پوست نارگیل، در مالدیو وجود دارد. هنرمندان مالدیو با عناصر طبیعت از جمله پوست نارگیل و صدفها، سوغاتی های زیبایی خلق می کنند. در این مقاله بهترین سوغاتی های مالدیو همراه با قیمت معرفی شده اند. با شناخت بهترین سوغاتی های مالدیو بهترین هدیه […]

معرفی بهترین سوغاتی های مالدیو با قیمت

از مالدیو سوغاتی چی بخریم؟

صنایع دستی فوق العاده ای با پوست نارگیل، در مالدیو وجود دارد. هنرمندان مالدیو با عناصر طبیعت از جمله پوست نارگیل و صدفها، سوغاتی های زیبایی خلق می کنند. در این مقاله بهترین سوغاتی های مالدیو همراه با قیمت معرفی شده اند. با شناخت بهترین سوغاتی های مالدیو بهترین هدیه و یادگاری را از تور مالدیو، به ارمغان ببرید.

جواهرات مالدیو

جواهرات دریایی ، از محبوب ترین سوغاتی های مالدیو هستند. این سوغاتی های زیبا، از عناصر دریایی مانند صدف و مرجان ها ساخته شده اند. جواهرات مالدیو، ارتباط فرهنگی عمیق مردم با دریا را نشان می دهند. این سوغاتی های خاص مالدیو، یک هدیه ی جذاب برای عزیزانتان است.

قیمت: از حدود 1500 روپیه مالدیو شروع می شود.جواهرات مالدیو، بهترین سوغاتی

قایق های چوبی مینیاتوری

دونیس ها قایق های سنتی ماهیگیری مالدیو هستند. مدل های مینیاتوری و چوبی این قایق ها، از بهترین سوغاتی های مالدیو هستند. این قایق های چوبی زیبا به فراوانی در بازارهای محلی مالدیو یافت می شوند. قایق های دونیس، بهترین سوغاتی مالدیو برای کودکان است.

قیمت: از 800 تا 4200 روپیه مالدیو، متغیر است.بهترین صنایع دستی و سوغاتی های مالدیو

صنایع دستی پوسته نارگیل

نارگیل از مهمترین عناصر فرهنگی مالدیو است. هنرمندان مالدیو با پوسته های نارگیل، صنایع دستی فوق العاده ای خلق می کنند. می توانید محصولات پوسته نارگیل مانند کاسه، فنجان و قاشق را در بازارهای محلی و مغازه های صنایع دستی پیدا کنید. صنایع دستی مالدیو، از محبوب ترین سوغاتی های این جزیره هستند.

بیشتر بخوانید:  نحوه پر کردن فرم پیش‌ ورود مالدیو

قیمت: از 400 تا 1600 روپیه مالدیو، متغیر است.معرفی بهترین سوغاتی های مالدیو

سارونگ های مالدیو

سارونگ، پارچه های سنتی مالدیو است. این پارچه های رنگارنگ با طرح های زیبا، یک سوغاتی عالی برای دوستانتان است. لباس های سارونگ نیز از سوغاتی های پرفروش مالدیو هستند.

قیمت: از 1200 تا 3400 روپیه مالدیو.، متغیر است.لباس های سارونگ مالدیو

ادویه های محلی مالدیو

با خرید ادویه های محلی مالدیو، طعم غذاهای لذیذ این جزیره را همراه خود به خانه ببرید. ادویه معروف «Mas Huni»، پرفروش ترین سوغاتی محلی مالدیو است.

قیمت: از 400 تا 850 روپیه مالدیو، متغیر است.ادویه و غذاهای محلی مالدیو

صدف های دریایی مالدیو

با خرید صدف های دریایی مالدیو، زیبایی دریاهای مالدیو را به خانه خود ببرید. غرفه‌های کنار ساحل و برخی سوغاتی‌فروشی‌ها سوغاتی‌هایی با صدف دریایی ارائه می‌کنند. این سوغاتی های زیبا، یک هدیه عالی برای همه هستند.

قیمت: از 400 روپیه مالدیو، شروع می شود.معرفی بهترین سوغاتی های مالدیو

پوستر و نقاب های مالدیو

پوستر و ماسک های مالدیو، از خاص ترین سوغاتی های مالدیو هستند. با این پوسترهای زیبا می توانید دیوارهای اتاقتان را تزیین کنید. پوستر و نقاب های مالدیو، یک یادگاری عالی از تور مالدیو هستند.

قیمت: از 1500 تا 8500 روپیه مالدیو، متغیر است.معرفی بهترین سوغاتی های مالدیو

لباس های مالدیو

لباس های مالدیو با طرح هایی از طبیعت، یک یادگاری عالی هستند. این سوغاتی های محبوب مالدیو، در بازارهای محلی به فراوانی یافت می شوند.

قیمت: از 1300 تا 2500 روپیه مالدیو، متغیر است. معرفی بهترین سوغاتی های مالدیو

صنایع دستی لاکی مالدیو

ظروف لاکی، یکی از بهترین سوغاتی های مالدیو محسوب می شوند. هنرمندان مالدیو،  ابتدا چوب را به اشکال مختلفی مانند گلدان، کاسه یا وسایل دیگر می‌سازند. سپس با استفاده از لاک با رنگ‌هایی مانند زرد، قرمز و سیاه، آنها را تزئین می کنند. 

بیشتر بخوانید:  بهترین زمان سفر به مالدیو

قیمت: از 600 روپیه مالدیو، شروع می شود.معرفی بهترین سوغاتی های مالدیو

محصولات حصیری دستباف

محصولات حصیری مالدیو، در دنیا حرف اول را می زنند. این سوغاتی های مالدیو، در غالب زیرانداز، زیر بشقابی، سبد، کلاه، کیف زنانه، صندلی و دمپایی یافت می شوند. محصولات حصیری مالدیو، یک یادگاری عالی از تور مالدیو هستند.

قیمت: از 400 روپیه مالدیو شروع می شود.معرفی بهترین سوغاتی های مالدیو

بهترین سوغاتی های مالدیو کدامند؟

سوغاتی های جزیره مالدیو، اغلب از صنایع دستی هستند. قایق های چوبی مینیاتوری، صنایع دستی پوسته نارگیل، صنایع دستی لاکی و محصولات حصیری، از بهترین سوغاتی های مالدیو هستند.

جواهرات و صدف های دریایی نیز از بهترین سوغاتی های خاص مالدیو هستند که پیشنهاد می‌شود حتما در لیست خرید خود قرار دهید. همچنین ادویه های محلی و لباس های سارونگ این جزیره، یک یادگاری به یادماندنی خواهد بود.

قیمت سوغاتی ها فاکتور مهمی در خرید است. بازه قیمتی سوغاتی های مالدیو بین 400 تا 8500 روپیه مالدیو، متغیر است. بنابراین با هر بودجه ای می توانید برای دوستانتان از مالدیو سوغاتی بخرید.

شما کدام سوغاتی را پیشنهاد می دهید؟ تجربه خود در خرید سوغاتی از مالدیو را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *