درباره ما

چرا نام هرمس؟

وجه تسمیه اصلی این است که هرمس در یونان باستان، الهه مسافران نیز بوده است. به این معنا که یونانیان با اعتقاداتی که داشته اند به معابد رفته و در پیشگاه مجسمه هرمس حاضر شده ضمن تقدیم هدایای خود، از هرمس استدعا می کردند که مسافر آنها را در سفری که پیش رو دارد محافظت کند، و سلامت دارد.

و با توجه به این که مرتبط با فعالیت شرکت مسافرتی هرمس و گروه آژانسهای هرمس میباشد این نام انخاب شده و متاسفانه در سالهای اخیر شاید نام هرمس را در کنار شغل‌هایی میبینیم که بی ارتباط با معنی کلمه هرمس بوده و شاید صرفا به دلیل شناخته شدن این نام توسط مردم انتخاب میگردند.

با توجه به فعالیت هلدینگ گردشگری هرمس در زمینه توریست و هوانوردی و احساس نیاز به انتخاب نامی بین المللی و شناخته شده در تمام دنیا و همین طور دارای معنی و مفهوم در زبان فارسی از یک طرف و از طرفی دیگر تایید بر برند سازی گروه آژانس‌های هرمس در سطح کشور با توجه به نامی در خور خدمات این شرکت و همچنین با معنی و خاص ، نام هرمس برای این گروه آژانس‌های انتخاب شد. همپنین معنی کلمه هرمس به عنوان خدای پیام رسانی و حامی مسافران و همچنین فردی که آزادانه سفر میکند بسیار بر انتخاب نام هرمس توسط موسسان گروه آژانس‌های هرمس آقای حسام میرحسینی و آقای صادق فانی تاثیر گذار بود و ایشان بعد از مدت‌ها تحقیق و مشورت این نام زیبا و خاص را برای شرکت‌ها و هلدینگ خود انتخاب کردند.

اینجا یک کلاس بالاترید!

همیشه برای شرکت هرمس ارائه خدمات با کیفیت و متفاوت به مسافرین و رضایت‌مندی آنها مهمترین اصل بوده و همواره این نکته از سمت مدیران ارشد شرکت هرمس آقایان حسام میرحسینی و صادق فانی به همکاران دیگر گفته شده است. اما کنار ارائه خدمات عالی، برند سازی نیز یکی از اهداف اصلی این افراد در شرکت هرمس بوده تا کمک گرفتن از توان و دانش نیروهای متخصص و متعهد و با انگیزه و همچنین استفاده ار تبلیغات درست و دارا بودن رضایت مشتریان به این مهم نیز برسند تا نام هرمس را در زمینه سفر، تور و گردشگری و خدمات هواپیمایی به بالاترین سطح برسانند.

خدمات هرمس

گروه آژانس‌های هرمس به صورت تخصصی اقدام به برگزاری مستقیم تورهای خارجی و داخلی به صورت گروهی، چارتری و انفرادی میکند. شرکت هرمس تمام مسیرهایی را که تور برایشان برگزار میکند را مجری مستقیم بوده و با استفاده از دانش همکاران شرکت هرمس و همینطور تخصص بالا آقای حسام میرحسینی در زمینه اجرا و برگزاری تورهای مختلف و تخصصی داخلی و خارجی و سفر ایشان به بیش از 40 کشور و 150 شهر مختلف دنیا و بازدید از آنها و عقد قراردادهای همکاری دوطرفه با شرکت هرمس، بهترین و تخصصی ترین خدمات را در تورهای مسافرتی به مسافرین عزیز میدهد.

همچنین این امکان در گروه آژانس‌های هرمس فراهم بوده که مسافرین بسته تور و سفر سفارشی خود را درخواست کنند و خدمات کاملا مطابق درخواستشان تقدیم گردد. شرکت هرمس به غیر از خدمات کامل تور، با داشتن مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری ایران امکان صدور تمام بلیط های هوایی تمام ایرلاین‌ها را برای تمام شهرها و کشورهای دنیا دارد. خدمت دیگر شرکت هرمس ارائه مشاوره تخصصی و اقدام و درخواست ویزا تمام کشورهای دنیا مانند کانادا، انگلیس، اروپا (شینگن)، ژاپن، فیلیپین، ویتنام، هند و … میباشد.