بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو هوای مالدیو در بیشتر ماه های سال بارانی است. بنابراین انتخاب زمان مناسب برای تور مالدیو اهمیت زیادی دارد. با انتخاب زمان مناسب، سفری شیرین به مالدیو را تجربه کنید. در این مقاله بهترین فصل ها و ماه های سفر به مالزی را از لحاظ هزینه ها، آب و هوا و […]

معرفی بهترین زمان سفر به مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو

هوای مالدیو در بیشتر ماه های سال بارانی است. بنابراین انتخاب زمان مناسب برای تور مالدیو اهمیت زیادی دارد. با انتخاب زمان مناسب، سفری شیرین به مالدیو را تجربه کنید. در این مقاله بهترین فصل ها و ماه های سفر به مالزی را از لحاظ هزینه ها، آب و هوا و غیره بررسی کردیم.

خلوت ترین زمان برای سفر به مالدیو

مالدیو از تورهای پرطرفدار تابستان است. در این فصل جمعیت زیادی از گردشگران از سراسر دنیا، مالدیو را برای سفر خود انتخاب میکنند. اما در فصل زمستان تعداد گردشگران در مالدیو به حداقل می رسد. ماه های مارس و آوریل (اسفند، فروردین) خلوت ترین زمان برای سفر به مالدیو هستند. 

بهترین زمان سفر به مالدیو

ارزانترین زمان سفر به مالدیو

ارزانترین زمان سفر به مالدیو، در فصل زمستان از می تا نوامبر ( اردیبهشت تا آبان) است. در این زمان علاوه بر قیمت تورها، هزینه های هتل و ترانسفرها، بسیار ارزانتر است. آب و هوای مالدیو در این زمان بارانی و مرطوب است. سفرهای لحظه آخری نیز همواره یک گزینه مناسب بری سفر ارزان هستند.

ارزانترین زمان سفر به مالدیو

خوش آب و هوا ترین زمان سفر به مالدیو

بهترین آب و هوا در مالدیو  بین ماه نوامبر تا آوریل ( آبان تا فروردین) است. در این آب و هوای مالدیو از همیشه مرطوب و بارانی به کمی خشک و گرم تغییر می کند. همچنین این زمان فرصتی مناسب برای تفریحات ساحلی است. با توجه به اینکه هوای مالدیو در بیشتر ماه های سال بارانی است، در سفر به مالدیو حتما چتر همراه داشته باشید.

بیشتر بخوانید:  مالدیو کجاست؟ سفر به زیباترین جزایر جهان

آب و هوای مالدیو چگونه است؟

پر فستیوال ترین زمان سفر به مالدیو

بیشتر جشنواره های مالدیو در ماه دسامبر( آذر) برگزار می شوند. در لیست زیر مهمترین جشنواره های مالدیو معرفی شده اند:

  • جشن کودا
  • جشن جمهوری مالدیو
  • جشنواره غذا
  • جشن ماهیگیری
  • جشن قایق سواری

معرفی جشنواره های مالدیو

بهترین زمان سفر به مالدیو  برای طبیعت گردی

بهترین زمان سفر به مالدیو برای طبیعت گردی، بین ماه های نوامبر و آوریل ( آذر و فروردین) است. آب و هوای مالدیو در این زمان خشک و کمی گرم است. این زمان مناسبی برای بازدید از جنگل ها و سواحل مالدیو است. در این زمان می توانید از آسمان آبی و طبیعت زیبای مالدیو لذت ببرید.بهترین زمان سفر به مالدیو کی است؟

بهترین زمان سفر به مالدیو کی است؟

 انتخاب بهترین زمان سفر به مالدیو بستگی به خودتان دارد. بهترین زمان سفر به مالدیو از لحاظ خلوتی، ماه های مارس و آوریل ( اسفند و فروردین ) است. ارزانترین زمان سفر به مالدیو در زمستان از ماه می تا نوامبر ( اردیبهشت تا آبان ) است. خوش آب و هوا ترین زمان سفر به مالدیو نیز در ماه های نوامبر تا آوریل ( آبان تا فروردین ) است.

از نظر شما بهترین زمان سفر به مالدیو کی است؟ تجربه و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *