از آفریقای جنوبی سوغاتی چی بخریم؟

از آفریقای جنوبی سوغاتی چی بخریم؟ چای ریبوس آفریقای جنوبی،  تنها چای بدون کافئین‌ جهان است. این چای یکی از بهترین سوغاتی‌های آفریقای جنوبی است و فواید زیادی دارد. با شناخت بهترین سوغاتی های آفریقای جنوبی،  بهترین یادگاری ها را از تور آفریقای جنوبی برای عزیزانتان به ارمغان ببرید.  در این مقاله بهترین سوغاتی های […]

معرفی کامل بهترین سوغاتی های آفریقای جنوبی

از آفریقای جنوبی سوغاتی چی بخریم؟

چای ریبوس آفریقای جنوبی،  تنها چای بدون کافئین‌ جهان است. این چای یکی از بهترین سوغاتی‌های آفریقای جنوبی است و فواید زیادی دارد. با شناخت بهترین سوغاتی های آفریقای جنوبی،  بهترین یادگاری ها را از تور آفریقای جنوبی برای عزیزانتان به ارمغان ببرید.  در این مقاله بهترین سوغاتی های آفریقای جنوبی معرفی شده اند. این مقاله سفری کوتاه به بازارهای رنگارنگ و خوش عطر آفریقای جنوبی است.

سکه های طلا

سکه های طلا، از ارزشمندترین سوغاتی های آفریقای جنوبی هستند. نمادهای این سکه ها نشان دهنده فرهنگ و تاریخ این کشور هستند. می توانید آنها را از فروشگاه های جواهرات معتبر تهیه کنید.

قیمت: از 7500 روپیه شروع می شود.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

الماس

الماس های آفریقای جنوبی در دنیا معروف هستند.  هنرمندان آفریقای جنوبی،اکسسوری های مختلفی با این الماس ها می سازند. فروشندگان معتمد در شهرهایی مانند ژوهانسبورگ و کیمبرلی، محصولات معتبر و باکیفیت را ارائه می دهند. این محصولات یک سوغاتی ارزشمند برای عزیزانتان هستند.

قیمت: تقریبا از 10000 روپیه شروع می شود.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

Shweshwe | پارچه شوه شوه 

پارچه های آفریقای جنوبی با طرح ها و رنگ های جذاب، از محبوب ترین سوغاتی های این کشور هستند. پارچه هوسا شوشو نوعی پارچه نخی معروف در آفریقا است. این سوغاتی های رنگارنگ و زیبا را می توانید در همه ی بازارهای آفریقای جنوبی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:  ۵ شهری که هنگام سفر به آفریقای جنوبی نباید از دست دهید

سوغاتی های آفریقای جنوبی

Biltong | گوشت خشک شده

تکه گوشت های خشک شده با ادویه های خاص، یک سوغاتی متفاوت از آفریقای جنوبی است. بسیاری از گردشگران بعد از امتحان طعم Biltong، به یکی از طرفداران آن تبدیل می شوند. این محصولات را از قصابی های محلی یا فروشگاه های تخصصی تهیه کنید. Biltong یک سوغات خوراکی خوشمزه و منحصر به فرد آفریقای جنوبی است.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

Vuvuzela | وووزلا

وووزلاها از سوغاتی های محبوب آفریقای جنوبی هستند. این محصولات را می‌توانید از استادیوم‌ها، فروشگاه‌های سوغات و بازارهای محلی خریداری کنید. همچنین وووزلا، بهترین سوغاتی آفریقای جنوبی برای کودکان است.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

ماسک های آفریقایی

ماسک‌های سنتی آفریقای جنوبی در گالری‌های هنری و بازارهای صنایع دستی موجود است. این سوغاتی‌های تزئینی، جلوه‌های هنری و فرهنگی آفریقا را به تصویر می‌کشد. این ماسک ها یک هدیه عالی برای عزیزانتان هستند. با این سوغاتی های زیبا می توانید اتاقتان را تزئین کنید.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

Rooibos | چای ریبوس 

چای قرمز رویبوس، یک سوغاتی گیاهی بدون کافئین از آفریقای جنوبی است. این چای برای سلامتی بسیار مفید است. این سوغاتی آفریقای جنوبی را می توانید از سوپرمارکت‌ها و چای‌فروشی‌های تخصصی تهیه کنید. این نوشیدنی خوش طعم و سالم به عنوان یک سوغات متمایز آفریقای جنوبی شناخته می شود.

چای قرمز آفریقای جنوبی

Ardmore | ظروف سرامیکی آردمور

ظروف سرامیکی آردمور با رنگ های خاص و طرح های جذاب، از بهترین سوغاتی های آفریقای جنوبی هستند. این سوغاتی های زیبا را می توانید از گالری‌ها و بازارهای هنری معتبر خریداری کنید. این آثار هنری کلکسیونی، یک یادگاری عالی برای دوستانتان است.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

صنایع دستی | دستبندهای منجوق کاری

دستبندهای منجوق کاری، از بهترین سوغاتی های آفریقای جنوبی هستند. این سوغاتی های زیبا، در  بازارها و مغازه‌های صنایع دستی، به‌ویژه در دوربان و ژوهانسبورگ موجود هستند.

بیشتر بخوانید:  کدام شهربازی و پارک آبی آفریقای جنوبی بریم؟

سوغاتی های آفریقای جنوبی

محصولات چرم

آفریقای جنوبی طیف گسترده ای از کالاهای چرمی با کیفیت را ارائه می دهد. از کمربندهای دست ساز گرفته تا کیف و کلاه چرم با کیفیت را می توانید در این کشور پیدا کنید. این محصولات را می توانید در مغازه ها و بازارهای صنایع دستی پیدا کنید. محصولات چرمی، از سوغاتی های کاربردی و شیک آفریقای جنوبی هستند.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

محصولات زولو

 محصولات زولو، خاص ترین سوغاتی آفریقای جنوبی است.این سوغاتی های آفریقای جنوبی، طرح‌های پیچیده و رنگ‌های زنده را به نمایش می‌گذارند. این محصولات را می‌توانید از بازارها و مراکز فرهنگی کوازولو-ناتال تهیه کنید. از این سوغاتی های زیبا میتوانید برای تزئین اتاقتان استفاده کنید.

سوغاتی های آفریقای جنوبی

لیست بهترین سوغاتی های آفریقای جنوبی

بخش عمده سوغاتی‌های آفریقای جنوبی را صنایع دستی این کشور تشکیل می دهند.  پارچه های شوه شوه، ماسک های زینتی، ظروف سرامیکی آردمور،  دستبندهای منجوق کاری، محصولات چرم و محصولات زولو، از بهترین سوغاتی‌های آفریقای جنوبی هستند.

چای ریبوس و  گوشت خشک شده نیز از سوغاتی‌های خاص آفریقای جنوبی هستند. همچنین سکه های طلا و جواهرات این کشور یک هدیه عالی برای دوستانتان هستند. 

پیشنهاد شما کدام سوغاتی آفریقای جنوبی است؟ تجربه و دیدگاه خود را با ما به‌ اشتراک بگذارید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *