از فیلیپین سوغاتی چی بخریم؟

از فیلیپین سوغاتی چی بخریم؟ مربای بنفش اوبه خوشمزه ترین سوغاتی فیلیپین ، خواص دارویی زیادی دارد. اوبه یک سوغاتی سالم برای همه محسوب می‌شود.  بنابراین شما در فیلیپین حتی برای سالمندان هم می توانید سوغاتی های خاص و خوشمزه تهیه کنید. با شناخت بهترین سوغاتی های فیلیپین، یک هدیه عالی برای عزیزانتان به ارمغان […]

معرفی بهترین سوغاتی های فیلیپین

از فیلیپین سوغاتی چی بخریم؟

مربای بنفش اوبه خوشمزه ترین سوغاتی فیلیپین ، خواص دارویی زیادی دارد. اوبه یک سوغاتی سالم برای همه محسوب می‌شود.  بنابراین شما در فیلیپین حتی برای سالمندان هم می توانید سوغاتی های خاص و خوشمزه تهیه کنید. با شناخت بهترین سوغاتی های فیلیپین، یک هدیه عالی برای عزیزانتان به ارمغان ببرید. 

در ادامه بهترین سوغاتی های فیلیپین را همراه با رنج قیمتی آن‌ها معرفی کرده‌ایم.  با اطلاع از قیمت دلخواه و ظرفیت بار، بهترین هدیه را برای کودکان و دوستان خود تهیه کنید. 

کوبینگ فیلیپین 

کوبینگ، یک ساز سنتی در فیلیپین است. این ساز از چوب بامبو ساخته می شود. طول آن حدود 25 سانتی متر است و به راحتی در چمدانتان جا می شود.

هزینه تقریبی: از 200 پزوی شروع می شود.

از کجا بخریم: در همه ی بازارهای محلی و فروشگاه های سنتی موجود است.

کوبینگ فیلیپین

گیتار

گیتارهای رنگارنگ فیلیپین، بهترین سوغاتی برای علاقمندان به موسیقی است.  فیلیپینی ها از موسیقی لذت می برند و در نواختن گیتار مهارت دارند. از این رو شرکت های تولید گیتار زیادی در این کشور وجود دارند.

علاوه بر این گیتارها، سازهای محلی دیگری مانند کوبینگ و کولیتانگ نیز وجود دارد. اما بسته بندی و حمل گیتار در مقایسه با دیگر ساز ها بسیار آسان تر است.

هزینه تقریبی: قیمت گیتار از 300 تا 30000 پزوی متغیر است.

از کجا بخریم: فروشگاه های مانیلگیتارهای قیلیپین

کلاه های سالاکوت 

کلاه های سنتی سالاکوت در اندازه‌ و طرح های مختلفی تولید می‌شوند. این کلاه ها از سر، صورت و گردن در برابر نور خورشید محافظت می کنند. سالکوت یک سوغاتی کاربردی از فیلیپین است. از آن در حین کار در فضای باز یا پیک نیک می‌توان استفاده کرد.

کلاه های سالاکوت قیمت بسیار مناسبی دارند. این سوغاتی های سنتی فیلیپین، بسیار سبک وزن هستند. با این حال، اگر می‌خواهید آنها را در چمدان قرار دهید، مراقب تغییر شکل مخروطی آن‌ها باشید.

بیشتر بخوانید:  آداب و رسوم و فرهنگ مردم فیلیپین

هزینه تقریبی: این کلاه ها از 300 تا 1500 پزوی قیمت درند.

از کجا بخریم: شنبه بازار سالسدو (مانیل)، بازارهای محلی، و سوپر مارکت ها.

کلاه های سالاکوت  فیلیپین

انبه خشک 

این خوراکی های خوشمزه، بهترین سوغاتی‌های فیلیپین برای کودکان هستند. انبه خشک به عنوان یکی از تنقلات سالم در همه زمان ها، قابل استفاده هستند.

هزینه تقریبی: بین 50 تا 70 پزوی برا هر بسته

از کجا بخریم: بسته های انبه خشک به راحتی در سوپرمارکت ها، فروشگاه های مواد غذایی و مغازه های محلی در دسترس هستند.

انبه خشک فیلیپین

صنایع دستی چوبی

فیلیپین کشور صنعتگران با استعداد است. صنایع دستی چوبی در استان کوئزون محبوبیت خاصی دارد. انواع مختلفی از محصولات چوبی از جمله قاشق، کاسه، آباژور و جعبه در بازارهای فیلیپین موجود هستند. 

دکورها و مجسمه های چوبی نیز سوغاتی های خوبی برای خرید هستند. مدل‌های چوبی درختان نارگیل، اسباب‌بازی‌ها، آدمک‌های بشکه‌ای و پایه‌های خودکار، بسیار زیبا و قابل حمل هستند. اکثر محصولات چوبی از چوب های سخت گرمسیری مانند اقاقیا و ماهون ساخته می شوند. 

هزینه تقریبی: این محصولات چوبی بین 300 تا 1200 پزوی قیمت دارند.

از کجا بخریم: در فروشگاه های محلی موجود هستند.

صنایع دستی چوبی فیلیپین

صنایع دستی حصیری

 صنایع حصیری فیلیپین بسیار متفاوت هستند. آنها از علف های دریایی، پاندانوس و سایر برگ ها مانند تیگوک و رومبلون ساخته می شوند. بافندگان برگ ها را خشک می کنند، سپس رنگ می کنند و به طرح های مختلف می بافند. تشک، کیف های حصیری، دمپایی و کیف لپ تاپ از محصولات حصیری بسیار محبوب هستند.

هزینه تقریبی: محصولات حصیری فیلیپین بین 100 تا 500 پزوی قیمت دارند.

 از کجا بخریم:  در مغازه های صنایع دستی فیلیپین موجود هستند.

محصولات حصیری فیلیپین

بادبزن های دستی

بادبزن های دستی در هوای گرم فیلیپین، یک وسیله ضروری است. این بادبزن هادر سبک‌های مختلف تاشو و غیر تاشو به فروش می‌رسند. بادبزن های ساده از برگ های آناها و  بوری ساخته می شوند. این سوغاتی نفیس فیلیپین با منگوله های ابریشمی نیز قابل خریداری است. 

هزینه تقریبی:  قیمت این بادبزن ها از 200 تا 500 پزوی متغیر است.

از کجا بخریم: مراکز خرید و فروشگاه های پوشاک و لوازم جانبی

بادیزن های دستس فیلیپین

سونگکا

سونگکا یک بازی محلی محبوب در فیلیپین است. این بازی شامل صدف یا سنگریزه و تخته ای است که هفت سوراخ در آن حک شده است. هدف این بازی جمع آوری حداکثر تعداد سنگریزه در جایگاه شماست.

بیشتر بخوانید:  معرفی زیبایی‌ های فیلیپین

سونگکا یک سوغاتی عالی از فیلیپین برای کودکان و خانواده ها است. این بازی برای خانواده ها بسیار جذاب و سرگرم کننده است.

هزینه تقریبی: قیمت این بازی جذاب بین 100 تا 350 پزوی متغیر است.

از کجا بخریم:  بازی سونگکا در اسباب بازی فروشی ها و مراکز خرید محلی موجود است.

بازی سونگکا در فیلیپین

 ماشین اسباب بازی جیپ فیلیپین 

جیپنی یک اتوبوس عمومی محلی در فیلیپین است. در ابتدا جیپنی را با استفاده از قطعات باقیمانده جیپ های نظامی در جنگ جهانی می ساختند. اما به مرور به یک وسیله نقلیه عمومی در فیلیپین تبدیل شد.

از آنجایی که شما نمی توانید یک جیپ فیلیپینی را به خانه ببرید، اسباب بازی آن، یک سوغاتی فیلیپینی به یادماندنی خواهد بود. مدل‌های مینیاتوری اسباب‌بازی جیپنی بسیار محبوب هستند. این ماشین ها یک دکوری فوق‌العاده برای خانه ی دوستانتان است. علاوه بر این، یک هدیه عالی برای کودکان محسوب می شوند.

هزینه تقریبی: این ماشین ها بین 100 تا 1500 پزوی قیمت دارند.

از کجا بخریم: در بیشتر فروشگاه های محلی فیلیپین موجود هستند.

 ماشین اسباب بازی جیپ فیلیپین 

ماسک های آیینی فیلیپین 

ماسک های فیلیپینی بخش مهمی از جشنواره های این کشور هستند. این ماسک های رنگارنگ را در اندازه ها و شکل های مختلف میتوانید خریداری کنید. همچنین می‌توانید دیوارهای خود را با آنها تزئین کنید. این سوغات زیبای فیلیپین برای کودکان نیز یک هدیه‌ی مناسب خواهد بود . 

هزینه تقریبی: این ماسک ها بسته به اندازه و طرح بین 400 تا 100 پزوی قیمت دارند.

از کجا بخریم: در اکثر فروشگاه های محلی فیلیپین موجود هستند.

ماسک های آیینی فیلیپین 

مروارید های فیلیپینی

مرواریدهای سفید و طلایی ، ارزشمندترین سوغاتی فیلیپین هستند. این مرواریدها به صورت طبیعی  از دریاهای فیلیپین استخراج می شوند. در بازار مروارید فیلیپین، سوغاتی هایی مانند گوشواره، دستبند، انگشتر، گردنبند های ساخته شه از مروارید عرضه می‌شود.

هزینه تقریبی: قیمت حدودی این اکسسوری های مرواریدی، بین 100 تا 150 پزوی متغیر است.

از کجا بخریم؟ در جنوب مانیل در استان پالاوان، مزارع مروارید

مروارید های فیلیپینی

پولورون 

پولورون یک شیرینی سنتی در فیلیپین است. این شیرینی یک سوغاتی خوشمزه و محبوب است. طعم های مختلفی از پولورون در فیلیپین موجود است. نوع رژیمی آن یک هدیه عالی برای سالمندان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  کدام شهربازی فیلیپین بریم؟

هزینه تقریبی: قیمت این شیرینی ها از 100 پزوی شروع می شوند.

از کجا بخریم: این شیرینی ها در فروشگاه های محلی و بازارهای سنتی در دسترس هستند.

پولورون  فیلیپین

ادویه و مرباهای فیلیپین 

مربای بنفش خوشمزه‌ی فیلیپین  را برای اضافه کردن به تمام دسرهای خود به خانه ببرید. اوبه یک مربای بنفش است که از آن در غذاهای شیرین مختلف استفاده می کنند.  این مربا را می‌توان به کیک، کروسان، پای، کلوچه و نان اضافه کرد. 

 بسته به مدت زمان سفر خود، با فروشنده ها مشورت کنید. حتما بپرسید که مربا تا چه مدت تازه باقی می ماند.  اگر شرایط خرید و نگهداری این سوغاتی فیلیپینی را داشتید آن را از دست ندهید. مربای توت‌فرنگی نیز از سوغاتی های پرفروش فیلیپین است.

هزینه تقریبی: یک بطری مربای اوبه حدود 200 تا 250 پزوی قیمت دارد.

از کجا بخریم:  برندهای مختلفی از مرباها در سوپرمارکت ها و فروشگاه های سراسر فیلیپین موجود است.

ادویه و مرباهای فیلیپین 

قهوه

فیلیپین مناطق زیادی دارد که صدها سال در کشت قهوه مهارت داشته اند. همچنین انواع مختلف قهوه مانند عربیکا، اکسلسا، روبوستا و لیبریکا (باراکو) در این کشور کشت می شوند. دانه های تازه قهوه، یک سوغاتی عالی برای دوستانتان خواهد بود. علاوه بر این قهوه وزن زیادی ندارد. بنابراین به راحتی می توان آن را در چمدان حمل کرد.

هزینه تقریبی: بسته به نوع قهوه، بین 300 تا 600 پزوی قیمت دارند.

از کجا بخریم: کرافت قهوه انقلاب، کافی شاپ های موج سوم، هنری و پسران، قهوه یاردستیک

قهوه ی فیلیپین

بهترین سوغاتی های فیلیپین 

اغلب سوغاتی های ویتنام از  صنایع دستی هستند. کوبیک، صنایع چوبی، محصولات  حصیری و بادبزن های دستی از بهترین سوغاتی‌های فیلیپین هستند.

سونگکا و ماشین های  جیپ فیلیپینی یک هدیه خاص برای کودکان و دوستانتان خواهد بود. انبه خشک،  مربای اوبه، پولورون و قهوه های فیلیپین نیز از جمله سوغاتی‌های خاص و خوشمزه فیلیپین هستند. 

قیمت سوغاتی ها فاکتور مهمی در خرید هستند. رنج قیمتی سوغاتی های فیلیپین بین ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ پزوی است. بنابراین با هر بودجه ای می توانید سوغاتی بخرید.

شما کدام سوغاتی را پیشنهاد میدهدید؟  تجربه خود در خرید سوغاتی در تور فیلیپین را با ما به اشتراک بگذارید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *