معرفی شهربازی و پارک‌های مالزی برای کودکان و بزرگسالان

شهربازی و پارک‌های مالزی برای کودکان و بزرگسالان بزرگترین سرسره آبی دنیا در مالزی قرار دارد. تجربه 4 دقیقه سرسره سواری بی وقفه تنها تفریح هیجان انگیز مالزی نیست. تجربه هر یک از پارک ها و شهربازی های مالزی  به بهترین خاطرات شما از سفر به تور مالزی تبدیل خواهد شد. پارک ها و شهربازی […]

معرفی بهترین شهربازی و پارک های آبی مالزی

شهربازی و پارک‌های مالزی برای کودکان و بزرگسالان

بزرگترین سرسره آبی دنیا در مالزی قرار دارد. تجربه 4 دقیقه سرسره سواری بی وقفه تنها تفریح هیجان انگیز مالزی نیست. تجربه هر یک از پارک ها و شهربازی های مالزی  به بهترین خاطرات شما از سفر به تور مالزی تبدیل خواهد شد.

پارک ها و شهربازی های کشور مالزی همه افراد در هر سن و با هر سلیقه ای را مجذوب خواهند کرد. در ادامه شما لیست کاملی از پارک ها وشهربازی ها به همراه هزینه بلیط ، آدرس و ساعات کاری آن ها خواهید داشت.  این مقاله چاشنی هیجان را به سفر شما اضافه خواهد کرد.

پارک سان وی لاگون 

پارک سان وی لاگون در شهر کوالالامپور قرار دارد. این پارک از بخش های گوناگونی مانند پارک آبی، پارک وحشت،پارک بی نهایت، پارک باغ وحش و پارک موضوعی، دارد. این پارک دنیایی از تفریحات برای کودکان و حتی بزرگسالان است. 

بهترین بازی های این پارک هیجان انگیز شامل دزدان دریایی، تبر، پل معلق و ترن هوایی است. در باغ وحش این مجموعه بیش از 150 گونه حیوان نگهداری می شود. امکان ندارد کسی به مالزی سفر کند و سان وی لاگون را نبیند. 

آدرس: مالزی: سلانگور، پتالینگ جایا

ساعات کاری: 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

بلیط ورودی: 150 رینگیت برای بزرگسالان و 120 رینگیت برای کودکان

پارک سان وی لاگون  مالزی

پارک جنتینگ هایلندز

این شهربازی هیجان انگیز، در فاصله ی یک ساعتی از مرکز کوالالامپور قرار دارد. این پارک در بالای یکی از کوه های رشته کوه تیتی وانگ سا، ساخته شده است. ترکیب آب و هوای کوهستانی و جنگل های این منطقه، لذت بازی در این پارک را دوچندان می کند. 

بیشتر بخوانید:  نحوه پر کردن فرم پیش‌ ورود مالزی

 از آنجا که همه ی شهر زیر پای شما قرار دارد. بازی ها و منظره ی این پارک برای هر سنی جذاب خواهد بود.  یکی از کامل ترین شهربازی های دنیا را در هایلندز می بینید. همچنین لیست زیر پیشنهاد ما برای سفری یک روزه به این پارک است:

  • بازدید از سرزمین ماجراجویی
  • تجربه ی هیجان انگیز زیپ لاین
  • تجربه ی مدرن ترین بازی های کامپیوتری دنیا
  • بازدید از باشگاه جنگلی کودکان
  • کنسرت های موسیقی شاد برای کودکان 
  • اسب سواری در طبیعت
  • تله کابین در ارتفاعات جنگل های کوالالامپور

آدرس: مالزی، پاهانگ

زمان بازی: 10 صبح تا 12 شب

بلیط ورودی: 29 رینگیتپارک جنتینگ هایلندز مالزی

پارک لاست ورلد تامبون

این پارک جادویی، در فاصله ی دو ساعتی شهر کوالالامپور قرار دارد. لاست ورلد در دل طبیعت ساخته شده.  این پارک مجموعه ای کامل از شهربازی‌، پارک آبی، پارک ماجراجویی، باغ وحش و پارک های شبانه در ورلد تامبون است.

هرچیزی که برای تفریح لازم دارید؛ همینجاست. پارک دنیای گمشده از پرطرفدارترین بخش های این مجموعه است. ساعات کاری این پارک به شرح زیر است:

آدرس: مالزی، 15 کیلومتری کوالالامپور، بندر سان وی

زمان بازدید: 11 صبح تا 6 بعد از ظهر

بلیط ورودی: از 43 تا 49 رینگیتپارک لاست ورلد تامبون مالزی

پارک اسکیپ

پارک آبی اسکیپ سرسره ای به طول یک کیلومتر وجود دارد. پایین آمدن از این سرسره، حدود 4 دقیقه طول می کشد. تجربه های شگفت انگیزی مانند سر‌خوردن درون لوله، آویزان شدن از درخت، طناب بازی، سقوط آزاد از سکوی بیست متری و پرت شدن در ارتفاع را میتوناید در این پارک تجربه کنید.

تمام بازی های این پارک مالزی، با مقیاس مناسب برای کودکان نیز وجود دارد. بنابراین این پارک برای تفریحات خانوادگی در مالزی بهترین گزینه است. پارک آبی اسکیپ جزء 10 پارک آبی برتر مالزی است. اگر علاقمند به تفریحات آبی هستید، هرگز آن را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید:  سفر به مالزی یا سنگاپور

آدرس: مالزی، جزیره پنانگ، منطقه ساحلی تانجونگ بونگا

زمان بازدید: همه روزه غیر از دوشنبه ها از ساعت 10 صبح تا 18 باز می باشد.

بلیط ورودی: 72 رینگیت برای بزرگسالان و 50 رینگیت برای کودکان

پارک اسکیپ مالزی

لیتل بیگ کلاب

از بهترین پارک های سرپوشیده مالزی، لیتل بیگ کلاب است. از نگاه گرشگران بهترین مکان برای تفریح کودکان به شمار می رود. شخصیت های کارتونی معروف، نمایش های هیجان انگیزی برای کودکان اجرا می کنند. در سفرهای خانوادگی همراه با کودکان، لیتل بیگ کلاب را فراموش نکنید.

آدرس: مالزی، شهر جوهر باهرو

زمان بازدید: 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

بلیط ورودی: 65 رینگیتلیتل بیگ کلاب مالزی

پارک برجایا تایمز اسکوئر

بهترین تفریح تابستانه مالزی، بازدید از این پارک شگفت انگیز است. بازی های مهیج زیادی برای کودکان و بزرگسالان در این مجموعه وجود دارد. همچنین جشنواره ها و نمایش های جذابی هرشب در این پارک برگزار می شود. 

آدرس: مالزی، کوالالامپور، جالان ایمبی

زمان بازدید: 10 صبح تا 10 شب

بلیط ورودی: 51 رینگیت برای بزرگسالان و 41 رینگیت برای کودکان

پارک برجایا تایمز اسکوئر مالزی

شهربازی کیدزانیا کوالالامپور

نمونه ی این شهربازی را در هیچ کجای دنیا نمی بینید. در این شهربازی خبری از چرخ و فلک و ترن هوایی نیست. یکی از جذابیت های این شهربازی داشتن مکان هایی برای آشنایی کودکان با مشاغل گوناگون است.

در شهربازی کیدزانیا، کودکان تا ساعت ها به شغلی که علاقه دارند، مشغول می شوند. در پایان کار حقوقی نیز دریافت می کنند. این امر باعث جذابیت و شادی آنها می شود. طراحی هوشمندانه این بازی ها، باعث تقویت اعتماد به نفس کودکان خواهد شد.

آدرس: مالزی، کوالالامپور، خیابان پتالینگ

بیشتر بخوانید:  بهترین جاذبه های گردشگری مالزی

زمان بازدید: 10 صبح تا 7 شب  ( روزهای تعطیل تا 5 بعدازظهر )

هزینه ورودی: از 35 رینگیت شروع می شود.شهربازی کیدزانیا کوالالامپور
 مالزی

شهربازی لگولند مالزی 

شهربازی های زنجیره ای لگولند مجموعه ای از بازی های فکری با اسباب بازی های خاص لگو هستند. نمونه ای از مکان ها،اشیا و حیوانات متنوع در این شهربازی با لگو ساخته شده اند. برای مثال سازه ی لگویی تاج محل با 5992 قطعه در این پارک ساخته و در معرض بازدید است. همچنین یک پارک آبی خاص در این مجموعه تعبیه شده است. بنابراین اگر با کودکتان به مالزی سفر میکنید؛ برای افزایش خلاقیت او بازدید از این شهربازی را از دست ندهید.

 آدرس: مالزی، کوالالامپور

هزینه ورودی: بسته به انتخاب و نوع بازی از 100 تا 300 رینگیت متغیر است.

شهربازی لگولند مالزی 

پارک های فرار مالزی

مجموعه ای از اتاق های فرار در این پارک وجود دارد. طراحی سناریوهای این بازی، بسیار خلاقانه است. داستان هایی مانند جستجو برای پیدا کردن یک جادوگر، حل معمای یک قتل، رهایی از یک زندان در این بازی وجود دارد. مدت زمان این بازی معمولا 45 دقیقه طول می کشد. کیفیت دکور و طراحی فضاهای بازی خارقالعاده است.

آدرس: مالزی، کوالالامپور

زمان بازدید: در شعبه های مختلف، متفاوت است.

بلیط ورودی: از  تا 50 36 رینگیت برای هر نفر شروع می شود.

پارک های فرار مالزی

بهترین شهربازی مالزی کدام است ؟

انتخاب بهترین شهربازی و پارک آبی مالزی، کاملا بستگی به شما دارد. پارک سان وی لاگون بهترین انتخاب، برای تفریح همه ی اعضای خانواده است.پارک جنتینگ هایلندز بهترین انتخاب برای فصل تابستان است. پارک لاست ورلد تامبون بهترین پارک آبی برای کودکان و بزرگسالان را دارد. شهربازی کیدزانیا کوالالامپور و لگولند بهترین انتخاب برای بازی های فکری و تقویت خلاقیت کودکان است. مجموعه اتاق های فرار نیز بهترین تفریح گروهی در مالزی محسوب می شوند.

انتخاب شما کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *