13 ساحل برتر ژاپن | معرفی کامل همراه با آدرس

13 ساحل برتر ژاپن ساحل شیشه ای ، ساحل سیاه و ساحل قرمز، همه را با هم در ژاپن ببینید. در ژاپن سواحل شگفت انگیزی با دسترسی های آسان وجود دارد. سواحل ژاپن در بین گردشگران علاقمند به طبیعت ساحلی، محبوبیت زیادی دارد. معرفی سواحل ژاپن همراه با آدرس و دسترسی آن در ادامه به […]

معرفی بهترین سواحل ژاپن

13 ساحل برتر ژاپن

ساحل شیشه ای ، ساحل سیاه و ساحل قرمز، همه را با هم در ژاپن ببینید. در ژاپن سواحل شگفت انگیزی با دسترسی های آسان وجود دارد. سواحل ژاپن در بین گردشگران علاقمند به طبیعت ساحلی، محبوبیت زیادی دارد.

معرفی سواحل ژاپن همراه با آدرس و دسترسی آن در ادامه به شما ارائه شده است. با اطلاع از ساعات باز شدن سواحل و امکانات رفاهی و تفریحی آنها اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین سواحل برای بازدید را خواهید داشت. بنابراین این مقاله یک بروشور و لیست مصور از سواحل ژاپن برای سفری بهتر همراه با تور ژاپن در اختیار شما قرار داده است.

ساحل ناگیسا ؛ رانندگی در شنهای ساحلی 

ساحل ناگیسا، تنها ساحل شنی در ژاپن است که می‌توانید در آن رانندگی کنید! شن های ساحل، آب دریا را جذب می کنند و مانند یک جاده آسفالت شده عمل می‌کنند. این ویژگی ساحل ناگیسا را به تنها نقطه در ژاپن و جهان برای رانندگی ساحلی تبدیل کرده است. علاوه بر اتومبیل، با موتور و دوچرخه هم امکان رانندگی در این ساحل وجود دارد. 

ساحل شنی ناگیسا، حدود 8 کیلومتر طول دارد و در استان ایشیکاوا ژاپن قرار دارد. رانندگی در مناظر زیبای ساحلی برای مردم محلی و گردشگران جذابیت زیادی دارد . در سفر خود به ژاپن به این ساحل بروید و حس هیجان انگیز رانندگی در کنار دریا را تجربه کنید.

 دوره باز شدن ساحل : اوایل ژانویه  ( 11 دی ) تا اواخر آگوست ( 10 شهریور )  (ساعت شنا از ساعت 9:00 تا 16:00)

دسترسی به ساحل :  تقریباً 5 دقیقه با ماشین یا 20 دقیقه پیاده روی تا ایستگاه Hakui فاصله دارد..

ساحل ناگیسا ژاپن

ساحل سانوهاما  ؛ ساحل شنی سیاه

ساحل سانوهاما به ساحل شنی سیاه توکیو معروف است.  رنگ سیاه این ماسه‌ها، به دلیل وجود ذرات مینرالی است . از آنجایی که در این ساحل بادهای شدیدی می وزد برای شنا مناسب نیست. اما تماشای  غروب زیبای خورشید در این ساحل ، بسیار لذت بخش است.

بیشتر بخوانید:  سفری به یادماندنی به ژاپن در بهار

ساحل سانوهاما منطقه لانه سازی لاک پشت‌های دریایی است. در فصل از تخم در آمدن بچه لاک‌پشت‌ها میتوانید برای دیدن آن‌ها به ساحل بروید و از طبیعت جانوری این منطقه لذت ببرید.

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است .

دسترسی به ساحل: 15 دقیقه با ماشین تا بندر موتوماچی

ساحل شنی سیاه ژاپن

ساحل کوتوگاهاما ؛ ساحل شنی آواز خوان

این ساحل را به عنوان ساحل شنی آوازخوان می‌شناسند . زیرا با راه رفتن روی صدف های این ساحل صدای جیرجیر لذت‌بخش آن‌ها را خواهید شنید. ساحل کوتوگاهاما در استان شیمانه قرار دارد در فاصله ی 5 دقیقه ای از ساحل کوتوگاهاما، بزرگترین ساعت شنی دنیا وجود دارد. این ساعت در  موزه ای در نزدیکی ساحل قرار گرفته و بازدید از آن رایگان است . 

دوره باز شدن ساحل: در همه ی روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: با ماشین حدود 6 دقیقه تا استان شیمانه فاصله دارد.

ساحلی شنی آوازخوان ژاپن

ساحل آکاهاما ؛ ساحل شنی قرمز

ساحل آکاهاما یک جزیره آتشفشانی شگفت انگیز با شن های قرمز است . مناظر بکر یک جزیره آتشفشانی همه در آکاهاما جمع شده‌اند . تضاد رنگ قرمز شن ها و دریای آبی این زیبایی را دو چندان می‌کند. 

ساحل آکاهاما در استان ناکازاکی قرار دارد . دسترسی به آکاهاما  بسیار آسان است. از فرودگاه اوجیکا با ماشینتنها 5 دقیقه از این ساحل فاصله دارید. 

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: 5 دقیقه تا فرودگاه اوجیکا فاصله دارد.

سواحل ژاپن

ساحل شیشه ای ناکازاکی

احتمالا تصاویر ساحل شیشه‌ای ژاپن را در اینستاگرام دیده باشید . این ساحل در نزدیکی پارک موریزونو، درست قبل از پل منتهی به فرودگاه ناکازاکی قرار دارد . شن های این ساحل با شیشه های رنگارنگ، پوشیده شده است . این ساحل سحرآمیز در بین گردشگران محبوبیت زیادی دارد . برای ایمنی لطفا از ورود به این ساحل ، با پای برهنه خودداری کنید .

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: 5 دقیقه با ماشین تا فرودگا ناکازاکی فاصله دارد. 

ساحل شیشه ای ژاپن

ساحل هوشی سونا ؛ ساحل شنی ستاره ای

بهترین ساحل برای غواصی، هوشی سونا است . این ساحل  حدود 5 دقیقه با ماشین از بندر اوهارا در استان اوکیناوا فاصله دارد . شن های این ساحل زیبا، به شکل ستاره هستند . شکل و رنگ این شن ها شما را شگفت زده خواهند کرد .

در میان مجموعه سواحل جزیره ایریوموته، ساحل هوشی‌سونا از امکانات رفاهی مناسبی مانند رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و اردوگاه‌ها برخوردار است. به این ترتیب تجربه دیدن از این ساحل تجربه لذت بخشی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  معرفی بهترین تفریحات ژاپن

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: تقریباً 10 دقیقه با ماشین تا بندر Uehara فاصله دارد. 30 دقیقه پیاده روی تا بندر تاکتومی

ساحل شنی ستاره ای ژاپن

ساحل کاگوشیما ؛ آرامش و زیبایی اقیانوس آرام

ساحل کاگوشیما (یوکوشیما) به جنگل‌های مه‌آلودش معروف است . این ساحل در استان کاگوشیما ژاپن قرار دارد. بزرگی ساحل یوکوشیما، آن را به مکانی برای آفتاب گرفتن بدون مزاحمت تبدیل کرده است.

ساحل یوکوشیما با داشتن امکانات رفاهی و تفریحی مناسب یکی از مقصد های محبوب گردشگران به حساب می آید .اگر به فعالیت‌ها و تفریحات ساحلی علاقه مندید این ساحل را ازست ندهید.

دوره باز شدن ساحل: از اواسط جولای ( تیر ) تا 31 آگوست( 10 شهریور ) باز است. ( ساعت شنا : 10 تا 18)

دسترسی به ساحل:  2 دقیقه پیاده تا ایستگاه اتوبوس Ijinkan-mae فاصله دارد.

ساحل کاگوشیما ژاپنساحل یوروگاما ؛ ساحل مخفی ژاپن

ساحل یوروگاما ، یک ساحل مخفی شگفت انگیز است . این ساحل فقط در چند ماه از سال ظاهر می شود. برنامه ریزی برای سفر به این ساحل ممکن است کمی مشکل باشد ، زیرا یوروگاما از آوریل  ( فروردین ) تا سپتامبر ( شهریور ) به طور تصادفی ظاهر می شود.

برای اطلاع از زمان‌بندی امکان بازدید، باید وب‌سایت رسمی این ساحل را بررسی کنید . می‌توانید قبل از سفر به ژاپن درباره وضعیت این جزیره در کامنت‌ها سوال بپرسید.

دوره باز شدن ساحل: از آوریل  ( فروردین ) تا سپتامبر ( شهریور ) باز است.

دسترسی به ساحل: با قایق تا کیوتو 30 دقیقه فاصله دارد.

معرفی بهترین سواحل ژاپن

ساحل هاکوتو  ؛ تجربه موج سواری 

کمپینگ در ساحل هاکوتو و تماشای آتش بازی در زیر آسمان پرستاره شب، یک تجربه‌ی بی نظیر است . این ساحل زیبا در استان توتوری ژاپن قرار دارد. ساحل هاکوتو در بین موج‌سواران بسیار محبوب است. زیرا در این ساحل شنا و قایق سواری مجاز است. تفریحات آبی متنوع دیگری نیز در این منطقه وجود دارد. فراموش نکنید که از معبد هاکوتو در نزدیکی ساحل نیز دیدن کنید.

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: از هاکوتو 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

معرفی سواحل ژاپن

ساحل اومی مایکو  ؛ کارت پستالی از طبیعت

در امتداد دریاچه زیبای بیوا سواحل زیادی وجود دارد.  بزرگترین آنها اومی مایکو است . این ساحل در نزدیکی کیوتو و اوزاکا قرار دارد؛ بنابراین دسترسی به آن بسیار راحت است .

ساحل اومی مایکو با چشم اندازی زیبا از کوه‌های سر به فلک کشیده و سنگریزه های ساحل ، منظره ای شبیه به یک کارت پستال ایجاد کرده است . کباب های ذغالی این منطقه طرفداران زیادی بین گردشگران دارد . هرگز این ساحل را از دست ندهید  .

بیشتر بخوانید:  معرفی بهترین هتل های ژاپن

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: با ماشین حدود 6 دقیقه از کیوتو فاصله دارد.

بهترین سواحل ژاپن

ساحل جزیره نوکونو ؛ بهشت میوه ها

نوکونو به بهشت میوه ها معروف است . مجموعه ای از درختان زرد آلو ، گل‌های بنفشه ، مریم قرمز و درختان کریستال صورتی در این جزیره وجود دارد . در  نوکونو از طعم زرد آلوهای تازه لذت ببرید . در کنار گل های بنفشه و منظره ی شگفت انگیز ساحل یک عکس فوق العاده بگیرید .

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: با ماشین حدود 5 دقیقه تا نوکونو فاصله دارد.

بهترین سواحل ژاپن

ساحل سنج وجیکی  ؛ حاصل یک زلزله 

این ساحل نتیجه یک زلزله در حدود 200 سال پیش است . این واقعه باعث ایجاد صخره های عظیم و ناهموار ساحلی شده است . بهترین فصل برای شنا در این ساحل از آگوست ( شهریور ) تا اواسط ژانویه(دی) است.  ساحل سنج وجیکی در بین 100 مکان برتر برای تماشای غروب خورشید در ژاپن قرار دارد .

دوره باز شدن ساحل: از آگوست ( شهریور ) تا اواسط ژانویه(دی) باز است.

دسترسی به ساحل:  از توکیو 30 دقیقه با قایق فاصله دارد.

ساحل سنج ویکی ژاپن

ساحل جزیره ایشیگاکی ؛ ساحلی شنی سفید 

طعم واقعی و بهشتی آناناس را در این ساحل تجربه کنید . ماسه های سفید این ساحل جذابیت آن را چندین برابر کرده است. ساحل سفید ، تنها 6 دقیقه با فرودگاه ایشیگاکی فاصله دارد . از فعالیت های تفریحی این ساحل می توان به قایق سواری و موج سواری اشاره کرد . 

دوره باز شدن ساحل: در تمام روزهای سال باز است.

دسترسی به ساحل: 6 دقیقه با ماشین تا فرودگاه ایشیگاکی فاصله دارد.

ساحل ایشیگاکی ژاپن

بهترین ساحل ژاپن کدام است؟

انتخاب بین بهترین سواحل ژاپن بستگی به هدف گردشگری شما دارد. ساحل کاگوشیما بهترین ساحل ژاپن، برای شنا و برای گذراندن زمان با خانواده است. اگر به موج سواری و تفریحات آبی علاقه مندید ساحل هاکوتو بهترین انتخاب است. ساحل هوشی سونا تجربه دلپذیری از دریا و صرف غذا در رستوران خواهد بود . برای تماشای غروب آفتاب و عکاسی، ساحل سنج ویکی، پیشنهاد ما به شماست.

شما کدام ساحل را پیشنهاد می دهید.  تجربه خود از سفر به ژاپن را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *