بهترین زمان سفر به اندونزی

بهترین زمان سفر به اندونزی تقریباً بیشتر ماه های سال برای سفر به اندونزی مناسب است. اما بهترین زمان سفر به اندونزی از لحاظ هزینه هارو آب و هوا متفاوت است. در این مقاله بهترین فصل ها و ماه های سفر معرفی شده اند. با توجه به این زمانها میتوانید بهترین زمان را برای تور […]

بهترین زمان سفر به اندونزی

بهترین زمان سفر به اندونزی

تقریباً بیشتر ماه های سال برای سفر به اندونزی مناسب است. اما بهترین زمان سفر به اندونزی از لحاظ هزینه هارو آب و هوا متفاوت است. در این مقاله بهترین فصل ها و ماه های سفر معرفی شده اند. با توجه به این زمانها میتوانید بهترین زمان را برای تور اندونزی خود انتخاب کنید.

خلوت ترین زمان برای سفر به اندونزی

 ژانویه تا آوریل خلوت ترین زمان برای سفر به اندونزی است. در این زمان جشن های سال نو و کریسمس به پایان می رسند. بنابراین تعداد گردشگران کمتر می شود. نرخ هتل ها و تورها نیز در این زمان ارزانتر است. اما باید بدانید آب و هوای اندونزی در این زمان بارانی است.بهترین ماه های سفر به اندونزی

ارزانترین زمان سفر به اندونزی

همیشه وقتی تقاضا کم می شود، قیمت ها کاهش میابند.بهترین زمان برای  یک سفر ارزان به اندونزی در ماه های خارج از آوریل، می، اکتبر و نوامبر است. در طول این ماه‌ها، قیمت پروازها معمولاً پایین‌تر است، زیرا گردشگران کمتری از این کشور بازدید می‌کنند. تعداد تورهای محدودی در این زمان برگزار می شوند. تورهای لحظه آخری نیز فرصتی مناسب برای سفر ارزان به اندونزی است.

تورهای لحظه آخری اندونزی

خوش آب و هوا ترین زمان سفر به اندونزی

بهترین زمان برای سفر به اندونزی از لحاظ آب و هوا بین آوریل و اکتبر است. این ایام، زمان مناسبی برای غواصی و بازی های ساحلی است. اندونزی روی خط استوا قرار دارد.بنابراین آب و هوا تقریبا در تمام طول سال گرم است.

بیشتر بخوانید:  بررسی 10 هتل برتر بالی از دید مردم

خوش آب و هوا ترین زمان سفر به اندونزی

پر فستیوال ترین زمان سفر به اندونزی

ماه های ژوئن و جولای هیجان انگیزترین ماه ها برای سفر به اندونزی هستند. این زمانی است که اندونزی با جشنواره یوگیاکارتا، جشنواره جالان جاسکا و جشنواره هنر بالی زنده می شود.

فستیوال های اندونزی

بهترین زمان سفر به اندونزی برای طبیعت گردی

بهترین زمان برای سفر به اندونزی برای طبیعتگردی، بین آوریل و اکتبر برای هوای گرم و خشک است. اما اگر به دنبال قیمت‌های پایین‌تر، ازدحام کمتر در جزایری مانند بالی، جاوا و فلورس و آب‌وهوای ایده‌آل برای کوهنوردی هستید، بهترین زمان برای سفر به اندونزی را در ماه‌های مارس تا می، اکتبر و نوامبر پیشنهاد می‌کنیم.

راهنمای طبیعتگردی اندونزی و بالی

بهترین زمان برای سفر به اندونزی کی است؟

انتخاب بهترین زمان سفر به اندونزی بستگی به هدف گردشگری شما دارد. خلوت ترین زمان سفر به اندونزی بین ژانویه تا آوریل است. بهترین زمان برای سفر به اندونزی از لحاظ آب و هوا بین آوریل و اکتبر است.

نظر شما چیست؟ تجربه و دیگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *