بهترین زمان سفر به هند کی است؟

بهترین زمان سفر به هند کی است؟ باران های کوتاه و شدید هند می تواند شیرینی سفر به شما به هند را از بین ببرد. با انتخاب بهترین زمان سفر به هند، از آب و هوای مطبوع هند لذت ببرید. در این مقاله بهترین فصل و ماه های سفر به مالزی از لحاظ آب و […]

بهترین زمان سفر به هند کی است؟

بهترین زمان سفر به هند کی است؟

باران های کوتاه و شدید هند می تواند شیرینی سفر به شما به هند را از بین ببرد. با انتخاب بهترین زمان سفر به هند، از آب و هوای مطبوع هند لذت ببرید. در این مقاله بهترین فصل و ماه های سفر به مالزی از لحاظ آب و هوا، هزینه ها، شلوغی و جشنواره ها بررسی شده اند. با انتخاب زمان مناسب، از تور هند خود نهایت لذت را ببرید.

خلوت ترین زمان برای سفر به هند

از آوریل تا ژوئن خلوت ترین زمان برای سفر به مالزی است. در این زمان آب و هوای هند گرم و مرطوب است. بنابراین مسافران کمتری در هند هستند. این زمان برای بازدید از سواحل هند و تفریحات آبی بسیار مناسب است.

بهترین زمان سفر به هند

ارزانترین زمان سفر به هند

ارزانترین زمان برای سفر هند بین ماه آوریل و سپتامبر است. در این زمان هند از آب و هوای گرمی برخوردار است. تعداد مسافران کم و هزینه هتل  و تورها به شدت کاهش می یابد. اما از نظر آب و هوایی این ماه ها برای بازدید از هند مناسب نیستند. باران و بادهای زیادی در این زمان در هند وجود دارد. با انتخاب تورهای لحظه آخری نیز می توانید سفری ارزان به هند داشته باشید.

بیشتر بخوانید:  آداب و رسوم و فرهنگ مردم هند

سفر ارزان به هند

بارانی ترین ماه های هند 

اردیبهشت تا نوامبر بارانی ترین ما های هند هستند. باران های کوتاه و شدیدی در این زمان در هند وجود دارد. اگر این ماه ها را برای سفر به هند انتخاب کردید، حتما چتر و لباس مناسب همراه داشته باشید.

آب و هوای کشور هند

خوش آب  هواترین زمان سفر به هند

اواسط شهریور تا اواسط فروردین بهترین زمان سفر به هند از لحاظ آب و هوا است. در این زمان از هوای گرم و باران های شدید، خبری نیست. در این ما ها می توانید از همه ی جاذبه های دیدنی هند دیدن کنید. بازدید از مثلث طلایی هند را نیز از دست ندهید.

آب و هوای هند

پر فستیوال ترین فصل هند

کشور هند به فستیوال و جشنواره های با شکوه و زیبایش معروف است. فستیوال های هند برای گردشگران جذابیت زیادی دارند. هولی و دیوالی دو فستیوال معروف هند هستند.

جشن دیوالی معمولا در فصل زمستان برگزار می شود. در دیوالی مردم با نور و آتش جشن میگیرند. آتش بازی، رقصیدن دور آتش و حرکات نمایشی با حلقه های آتش، از جذابیت های این جشنواره هند است.

جشن هولی معمولا در فصل بهار برگزار می شود. مردم هند با هولی، شروع بهار را جشن می گیرند. هولی به جشن رنگ ها نیز معروف است.در این جشن مردم رنگ‌های طبیعی  را روی یکدیگر می‌پاشند و موها، لباس هایشان را رنگی می‌کنند. این جشن بین گردشگران محبوبیت زیادی دارد. هرسال گردشگران زیادی برای شرکت در هولی، فصل بهار را برای سفر خود انتخاب می کنند.

فستیوال و جشنواره های هند

بهترین زمان سفر به هند کی است؟

انتخاب بهترین زمان سفر به هند، بستگی به هدف گردشگری شما دارد.خلوت ترین زمان برای سفر به هند از آوریل تا ژوئن است. بهترین زمان سفر به هند از لحاظ آب و هوا از اواسط شهریور تا اواسط فروردین است. اغلب جشنواره های هند نیز در فصل بهار برگزار می شوند. برای یک سفر ارزان به هند نیز، پیشنهاد ما بین ماه آوریل و سپتامبر است.

بیشتر بخوانید:  کدام شهربازی هند بریم؟

بهترین زمان سفر به هند از نظر شما کی است؟ تجربه و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *