از سنگاپور سوغاتی چی بخریم؟

از سنگاپور سوغاتی چی بخریم؟ ارکیده های واقعی با روکش طلا، خاص ترین سوغاتی  سنگاپور است. ارکیده در فرهنگ سنگاپور، جایگاه ویژه دارد. عطر و جواهرات ارکیده از بهترین سوغاتی های سنگاپور هستند. با شناخت بهترین سوغاتی های سنگاپور، بهترین یادگاری را از تور سنگاپور برای دوستان خود به ارمغان ببرید. در این مقاله بهترین سوغاتی […]

Singapore souvenirs

از سنگاپور سوغاتی چی بخریم؟

ارکیده های واقعی با روکش طلا، خاص ترین سوغاتی  سنگاپور است. ارکیده در فرهنگ سنگاپور، جایگاه ویژه دارد. عطر و جواهرات ارکیده از بهترین سوغاتی های سنگاپور هستند. با شناخت بهترین سوغاتی های سنگاپور، بهترین یادگاری را از تور سنگاپور برای دوستان خود به ارمغان ببرید.

در این مقاله بهترین سوغاتی های سنگاپور همراه با قیمت معرفی شده اند. بنابراین می‌توانید قبل از مراجعه به مراکز خرید، تصمیم خود را بگیرید. با اطلاع از قیمت برای کودکان، دوستان و آشنایان خود بهترین خرید را داشته باشید.

ظروف سفالی پرکان Peraka

 در گذشته ظروف سفالی پرکانف مختص طبقه ی بالای جامعه بوده است. چینی پراناکان ظاهری متفاوت دارد. این سوغاتی های زیبا با جزئیات برجسته چینی رنگ آمیزی می شوند. قیمت این سوغاتی های سنگاپور، نسبتاً گران است. اما با مهارت‌های چانه‌زنی می‌توانید این سوغاتی سنگاپور را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

قیمت: از 20 دلار سنگاپور شروع می شود.

از کجا  بخریم: فروشگاه های بزرگ، فرودگاه چانگیسوغاتی های سنگاپور

مجسمه های مینیاتوری مرلیون Merlion

مجسمه های مرلیون یک نماد فرهنگی از کشور سنگاپور هستند. مرلیون، موجودی عجیب و غریب است که نیمه بالایی آن یک شیر و نیمه دیگر بدن یک پری دریایی است. از مرلیون در ساخت انواع سوغاتی ها مانند جاکلیدی، آهن‌ربا یخچال، درب بازکن قوطی‌ها، زیرسیگاری و شکلات‌های مینیاتوری استفاده می شود. 

قیمت: از 2 دلار سنگاپور شروع  می شود.

از کجا بخریم: همه فروشگاه‌های سوغاتی در سراسر جزیره، فرودگاه چانگی

بیشتر بخوانید:  بایدها و نبایدهای فرهنگ و آداب و رسوم سنگاپور

سوغاتی های سنگاپور

عطر ارکیده

ارکیده ها گل ملی سنگاپور با رایحه های خاص هستند. این عطرهای ارکیده از بهترین سوغاتی های سنگاپور هستند. با مجموعه ای از عطرهای مردانه و زنانه، مانند آراندا، ارکید بای خلیج، و یک درجه شمالی دوستانتان را خوشحال کنید. همچنین این عطر خاطرات سفر را به خوبی را زنده نگه می دارد.

قیمت: بین 28 تا 168 دلار سنگاپور متغیر است.

از کجا بخریم: مرکز کروز مارینا بی، تمام سوپرمارکت ها و فروشگاه های بزرگ

سوغاتی های سنگاپور

ارکیده با روکش طلا 

لوکس ترین سوغاتی سنگاپور، ارکیده‌های واقعی با روکش طلا هستند. این ارکیده ها که با طلای 24 عیار آبکاری می شوند. ارکیده های روکش طلا گرانترین سوغاتی سنگاپور هستند.

قیمت: از 60 دلار سنگاپور شروع می شود.

از کجا بخریم: فروشگاه RISIS در مرکز خرید شهر Suntec، The Shoppes در مارینا بی سندز، فرودگاه چانگی

سوغاتی های سنگاپور

 چای TWG سنگاپور

اگر از کنار یک فروشگاه یا رستوران TWG Tea رد شوید، فکر می‌کنید که آن برندی اروپایی است. این برند سنگاپوری با انتخاب باورنکردنی چای، دکوراسیون داخلی طلایی و دسرهای لذیذ، چنین تصویر مجللی را برای خود ایجاد کرده است. این چای با کیفیت در بسته بندی شگفت انگیز، آن را برای هدیه دادن به عنوان سوغات سنگاپور عالی می کند.

قیمت: از 20 دلار سنگاپور شروع می شود.

از کجا بخریم: فروشگاه یا رستوران های TWG Tea 

 چای TWG سنگاپور

مربای نارگیل( Ya Kun Kaya)

صبحانه سنتی سنگاپوری ها شامل نان تست کایا و تخم مرغ آب پز است. به دلیل محبوبیت بسیار زیاد آن، هر توریستی آن را امتحان می کند. بعد از امتحان این مربای سنگاپور، قطعا به یکی از طرفداران آن تبدیل می شوید. این سوغاتی خوشمزه سنگاپور از شیر نارگیل، تخم مرغ، شکر و برگ پاندان درست می‌شود. از این مربای فوق‌العاده‌ای حتی روی دسرها و کیک‌های مختلف استفاده می‌شود. مربای کایا یک سوغاتی سالم و خوشمزه برای کودکان و دوستانتان است.

بیشتر بخوانید:  سفر به مالزی یا سنگاپور

قیمت: قیمت هر شیشه بین 5 تا 10 دلار سنگاپور متغیر است.

از کجا بریم: فروشگاه های نان تست Ya Kun Kaya، سوپرمارکت ها، فروشگاه های سوغاتی فرودگاه چانگی

سوغاتی های سنگاپور

خمیر لاکسا

خمیر لاکسا یکی دیگر از سوغاتی های خوشمزه سنگاپور است. ترکیبی عالی از سبک های آشپزی مالایی و چینی، یک سوپ رشته فرنگی سنتی Peranakan است که از برگ های لاکسا، خمیر میگو، علف لیمو و شیر نارگیل ساخته شده است. برای اینکه این هدیه خوراکی خوش طعم برای حمل و نقل راحت باشد، پایه سوپ لاکسا منجمد شده و به عنوان خمیر آماده برای طبخ فروخته می شود. در سوپرمارکت ها انواع رب های آماده برای طبخ موجود می باشد که شامل سس های ساتای، خمیر برنج مرغ و بسیاری موارد دیگر می شود.

قیمت: بین 5 تا 10 دلار سنگاپور است.

از کجا بخریم: سوپرمارکت‌ها،فروشگاه های سوغاتی فرودگاه چانگی

خمیر لاکسای سنگاپور

کتاب های کودکانه سنگاپور

 کتاب های کودکانه سنگاپور، داستان پسر کوچکی را روایت می‌کند که به سنگاپور می‌رسد و تمام جاذبه های این جزیره را از طریق تصاویر زیبا تجربه می‌کند. این کتاب با شعر ساده نوشته شده است و برای کودکان جذابیت زیادی دارد. این کتاب یک سوغاتی عالی برای کودکان محسوب می شود.

قیمت: از 21 دلار سنگاپور شروع می شود.

از کجا بخریم: همی مراکز خرید و فروشگاه های کودک سنگاپور 

سوغاتی های سنگاپور

پارچه های باتیک سنگاپور

روسری‌های ابریشمی باتیک، دستمال‌های باتیک، رومیزهای باتیک و زیر لیوانی‌های باتیک مخصوص سنگاپور، مالزی و اندونزی هستند. می‌توانید در منطقه کامپونگ گلم می توانید یک باتیک مناسب و مقرون به صرفه پیدا کنید.

قیمت: از 30 دلار سنگاپور شروع می شود.

از کجا بخریم: فروشگاه های  Ozel یا The Batik Boutique

بیشتر بخوانید:  بهترین پارک آبی سنگاپور

پارچه های باتیک سنگاپور

محصولات مومیایی ببر

محصولات گیاهی مومیایی ببر، از دربار اولیه امپراتوران چین باستان سرچشمه می‌گیرد. این گیاهان با اثر شفابخش فوری خود با از بین بردن درد در سراسر جهان شناخته می شوند. محصولات مومیایی ببر یک سوغاتی عالی برای سالمندان با دردهای عضلانی محسوب می شود.

قیمت: بین 2 تا 10 دلار سنگاپور متغیر است.

از کجا بخریم: داروخانه‌ها و فروشگاه‌های بزرگ سنگاپور

محصولات مومیایی ببر

سکه های پرس شده سنگاپور

سکه های فشرده یک سوغاتی ماندگار و خاص از سنگاپور هستند. این سکه ها، با طرح های نمادین زیبا حکاکی می شوند دستگاه‌های اتوماتیک حکاک، در جاذبه‌های گردشگری مختلف سنگاپور قرار دارند. این دستگاه ها به گردشگران این امکان را می‌دهند تا سوغاتی‌های سکه‌ای را با سلیقه خودشان بسازند.

قیمت: از 2 دلار سنگاپور شروع می شود.

از کجا بخریم: Universal Studio سنگاپور، فروشگاه هدیه Gardens By The B، مرکز خرید شهر Suntec

سکه های پرس شده سنگاپور

 بهترین سوغاتی های سنگاپور کدام اند؟

سنگاپور پر از سوغاتی های خوشمزه و سالم است. چای، مربای نارگیل و خمیر لاکسا، از بهترین سوغاتی های سنگاپور هستند. پارچه های باتیک و ارکیده با روکش طلا نیز از جمله سوغاتی های خاص ویتنام هستند. همچنین عطر ارکیده و ظروف پرکان یک یادگاری عالی از سنگاپور هستند.

محصولات مومیایی ببر بهترین سوغاتی سنگاپور برای سالمندان است. کتاب های کودکانه سنگاپور نیز بهترین هدیه برای کودکان هستند.

قیمت سوغاتی های سنگاپور نیز بین 2 تا 168 دلار متغیر است. بنابراین با هر بودجه ای می توانید برای دوستانتان سوغاتی بخرید.

انتخاب شما کدام سوغاتی سنگاپور است؟ تجربه و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *