کدام شهربازی و پارک آبی ویتنام بریم؟

طولانی ترین تله کابین دنیا را فقط در ویتنام می‌توانید امتحان کنید. اما این تنها تجربه شما از شهربازی‌های ویتنام نخواهد بود.  زیرا تفریحات دیگری نیز در پارک های آبی و شهربازی های ویتنام وجود دارد که هیچ کجای دنیا تجربه نخواهید کرد. در این مقاله لیستی از بهترین پارک های آبی و شهربازی های […]

معرفی بهترین شهربازی و پارک های آبی ویتنام

طولانی ترین تله کابین دنیا را فقط در ویتنام می‌توانید امتحان کنید. اما این تنها تجربه شما از شهربازی‌های ویتنام نخواهد بود.  زیرا تفریحات دیگری نیز در پارک های آبی و شهربازی های ویتنام وجود دارد که هیچ کجای دنیا تجربه نخواهید کرد.

در این مقاله لیستی از بهترین پارک های آبی و شهربازی های ویتنام  همراه با آدرس و هزینه ورودی، ارائه شده است. به این ترتیب به راحتی یک تفریح هیجان انگیز به لیست تور ویتنام خود اضافه خواهید کرد.

مجموعه تفریحی سان‌ورلد | Sun World Ba Na Hills   

برای دیدن از زیباترین پل عابر پیاده دنیا پارک سان ورلد را از دست ندهید. این پارک یک مجموعه تفریحی چندگانه است که دارای شهربازی، پارک آبی، موزه و باغ وحش است. سان ورلد یک مقصد مناسب برای سفرهای خانوادگی همراه با کودکان است. گشت و گذار با تله کابین در این شهربازی شگفت انگیز است.

آدرس: ویتنام، دانانگ

زمان بازدید: هر روز از ساعت 7:00 تا 22:00

هزینه ورودی: قیمت بلیط برای بزرگسالان 750000 دانگ ویتنام و برای کودکان زیر 1.4 متر قد، 600000 دانگ است.مجموعه تفریحی سان‌ورلد | Sun World Ba Na Hills   

شهربازی هوشی‌مین‌بری | Suoi Tien Theme Park

اگر اهل ماجراجویی و هیجان هستید، کامیکاز و روباه پرنده‌ی شهر بازی هوشی‌مین‌بری را امتحان کنید. از امکانات این شهربازی می توان به پارک آبی کودکان و بزرگسالان، باغ وحش، پارک پروانه، ترن هوایی و کافه و رستوران اشاره کرد. این شهر بازی ویتنام مقصد شگفت انگیزی برای کودکان و بزرگسالان خواهد بود.

آدرس: ویتنام، هوشی مین

زمان بازدید: هر روز به غیر از سه شنبه ها از ساعت 9:00 تا 18:00

هزینه ورودی:  بلیط پارک آبی حدود 140000 دانگ ویتنام برای بزرگسالان و 90000 دانگ برای کودکان است. که اگر بعد از ساعت 4 بعدازظهر به این شهربازی بروید هزینه‌ی شما به ترتیب به 120000 دانگ و 80000 دانگ کاهش خواهد یافت.شهربازی هوشی مین

شهربازی هوی آن ویتنام | Hoi An Impressions Theme Park

شهربازی هوی‌آن، در واقع یک مجموعه تفریحی و فرهنگی است. دهکده ژاپنی از جاذبه های اصلی این پارک است. با ورود به این بخش همزمان به ژاپن سفر خواهید کرد و می‌توانید در مراسم‌های جذاب ژاپنی ها شرکت کنید.

بیشتر بخوانید:  معرفی جاهای دیدنی ویتنام

نمایش های کوچک مختلفی مانند داستان عشق الهه کرم ابریشم، مبارزه ترای‌هو با ببر و آیین شامپا به خدای آب در این پارک برگزار می‌شود. همچنین گردشگران می‌توانند در کلاس‌های کوتاه ساخت صنایع دستی یا سفالگری شرکت کنند. آموزش های نینجا و سامورایی‌ها نیز از بخش‌های مورد علاقه کودکان در این شهر بازی ویتنام است.

آدرس: ویتنام،

زمان بازدید: هرروز به جز سه شنبه ها از ساعت 11:00 تا 18:00

هزینه ورودی: 100000 دانگشهربازی هوی آن ویتنام

شهربازی و پارک آبی نهاترنگ | VinWonders Nha Trang

جزیره‌ی نها ترنگ در گذشته به عنوان زندان به کار می رفت. اما اکنون یه یکی از مفرح‌ترین جزیره‌های ویتنام تبدیل شده است. علاوه بر شهربازی، پارک آبی وین وندرس در این جزیره محبوبیت زیادی میان گردشگران دارد. بازی های آبی منحصر به فرد و هیجان انگیزی مانند دریاچه تنبل، سرسره خانوادگی، سونامی، سقوط آزاد در این پارک وجود دارند. 

پیشنهاد ما به شما تله کابین، تماشای نمایش های موزیکال، سیرک و بازدید از میدان خرید است. 

آدرس: ویتنام، جزیره نها ترنگ

زمان بازدید: هر روز  از ساعت 8:30 تا 21:00

هزینه ورودی:  برای بزرگسالان 880000 دانگ ویتنام و برای کودکان و سالمندان 700000 دانگشهربازی و پارک آبی نهاترنگ | VinWonders Nha Trang

پارک و مجموعه تفریحی Egg Theme 

نمونه ی این پارک را در هیچ کجای دنیا پیدا نمی کنید! این پارک بی نظیر علاوه بر بازی و تفریح برای کودکان، برنامه های درمانی متنوعی برای بزرگسالان و سالمندان دارد. بچه ها می توانند از اوقات خود در شهربازی و پارک آبی لذت ببرند و  بزرگسالان وقت خود را در جکوزی، حمام اسانس یا حمام گِلی بگذرانند.

حوضچه های گلی مجموعه اِگتم به حذف سموم از بدن و داشتن پوست شاداب‌تر کمک می‌کنند. شما می توانید از میان طیف وسیعی از خدماتی که ارائه می‌دهند، نوع درمان مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از اتمام درمان در پارک گشت بزنید و تفریحات دیگر را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید:  چرا ویتنام سفری پرمخاطب است؟

آدرس: ویتنام، نها ترنگ

زمان بازدید: هر روز از ساعت 8:00 تا 19:00

هزینه ورودی:  قیمت ها بسته به نوع خدمات، متفاوت است.پارک و مجموعه تفریحی Egg Theme 

پارک آبی دام‌سن | Dam Sen Water Park

پارک آبی دام سن ویتنام، از بزرگترین پارک های آبی ویتنام است. در این پارک بازی های مختلفی برای تمام سنین وجود دارد. استخری به عرض 3000 متر مربع در این پارک آبی قرار دارد.

 از محبوب ترین بازی های کودکان می توان به رودخانه سرگردان، استخر موج، استخر ماساژ، رقص آبی و استخر اکشن اشاره کرد. بازی های هیجان انگیزی مانند کامیکاز، بومرنگ، مولتی سرسره. کاسه فضایی تویستر، طوفان عشق، سرسره غول پیکر و گردباد برای نوجوانان و بزرگسالان وجود دارد.

آدرس: ویتنام،هوشی مین

زمان بازدید: هر روز از ساعت 8:00 تا 10:00

هزینه ورودی: از  90000 دانگ شروع می شود.پارک آبی دام‌سن | Dam Sen Water Park

پارک هومای | Ho May Park

این پارک در قله Nui Lon شهر دریایی ونگ‌تائو قرار دارد. پارک هومای انواع بازی‌ها با فناوری پیشرفته هم در فضای سرپوشیده و هم در فضای باز ارائه می‌دهد. سالن سرپوشیده این پارک ویتنام حدود 70 بازی مختلف دارد. 

در پارک آبی هومای نمایش‌های جادویی و اجراهای متنوع سیرک نیز وجود دارد.  در این پارک، آثار تاریخی و فرهنگی مانند مجسمه های بودا و سنگرهای فرانسوی وجود دارد که همیشه برای گردشگران جذاب و دیدنی بوده است. 

آدرس: ویتنام، ونگ توا

زمان بازدید: هر روز از ساعت 8:00 تا 22:00

هزینه ورودی:  برای بزرگسالان 100000 و برای کودکان 50000 دانگپارک هومای | Ho May Park

پارک  سان‌ورلد‌هون‌  |Sun World Hon Thom Nature Park

طولانی ترین مسیر تله کابین دنیا در پارک “سان‌ورلد‌هون‌” ویتنام تعبیه شده است.  این پارک در جزیره Hon Thom قرار دارد که خود دارای سواحل زیبا و بکر با نخل های نارگیل است.

بیشتر بخوانید:  محصولات و سوغاتی‌ های ویتنام

در پارک سان‌ورلدهون می‌توانید به بازی های جذاب زیر آب مانند بازی Floating House مشغول شوید و لذت ببرید. اگر اهل سرعت و هیجان هستید، حتما جت اسکی این پارک را امتحان کنید. 

پارک آبی آکواتوپیا دارای سرسره ها و بازی های مختلفی است.  این پارک آبی به شش منطقه تقسیم شده است. هر منطقه یک موضوع منحصر به فرد دارد که شرکت در آن سرگرم کننده است. همچنین می توانید از نمایش های موسیقی و اجرای سیرک حیوانات لذت ببرید. رستوران های سان ورلد، غذاهای لذیذی نیز ارائه می دهد.

آدرس: ویتنام، 

زمان بازدید: هر روز از ساعت 8:00 تا 17:30

هزینه ورودی:  60000 دانگ پارک  سان‌ورلد‌هون‌  |Sun World Hon Thom Nature Park

شهربازی وینپرلند ویتنام | Vinpearl Land Phu Qu

 شهربازی وینپرلند ویتنام، دارای ۱۲۰ بازی هیجان انگیز است. این پارک علاوه بر شهربازی، پارک آبی نیز دارد. آکواریوم،ترن هوایی ساحلی و نمایش های موزیکال از دیگر جذابیت های این پارک هستند. برنامه هایی مانند فلش موب، رقص های سنتی و نمایش عروس های دریایی، هرشب بین ساعت 4:30 تا 20:30 در این شهر بازی اجرا می شود.

آدرس: ویتنام، ساحل اون لنگ

زمان بازدید: هر روز از ساعت 9:00 تا 17:00

هزینه ورودی:  برای بزرگسالان 500000 دانگ و برای کودکان بالای 1 سال و  قد1.4 متری 400000 دانگشهربازی وینپرلند ویتنام

 بهترین شهربازی ویتنام کدام است؟

انتخاب بهترین شهربازی ویتنام بستگی به سن و سلیقه گردشگران دارد. شهربازی هوشی مین، بهترین شهربازی ویتنام برای بازی های هیجانی است. در شهربازی وینپرلند نمایش های موزیکال بسیاری برگزار می شود. Egg theme Park  نیز بهترین شهربازی ویتنام برای بزرگسالان و سالمندان محسوب می شود. لیستی از بهترین پارک های آبی نیر در زیر معرفی شده اند:

  • پارک آبی سان ورلد
  • پارک آبی دام سن
  • پارک آبی وینپرلند

انتخاب شما کدام است؟ تجربه ی خود از  سفر به ویتنام را با ما به اشتراک بگذارید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *