بهترین جاذبه های گردشگری مالزی

بهترین جاذبه های گردشگری مالزی گردشگری در مالزی را نمی توان بدون عبور از کوالالامپور و ادای احترام به آن تکمیل کرد. یکی از مهمترین مکان های گردشگری در تور مالزی، کوالالامپور است. وجود جنگل های بارانی باستانی، ساختمان های معماری خیره کننده و حیات وحش فراوان، مالزی را در میان زیباترین نقاط زمین قرار […]

گردشگری در مالزی

بهترین جاذبه های گردشگری مالزی

گردشگری در مالزی را نمی توان بدون عبور از کوالالامپور و ادای احترام به آن تکمیل کرد. یکی از مهمترین مکان های گردشگری در تور مالزی، کوالالامپور است.

وجود جنگل های بارانی باستانی، ساختمان های معماری خیره کننده و حیات وحش فراوان، مالزی را در میان زیباترین نقاط زمین قرار داده است. از بهترین مناطق مالزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاخ آبی
  • پارک ملی پنانگ
  • پارک ملی Tawau Hills
  • قلعه کلی
  • غارهای باتو
  • پارک لیک گاردنز
  • کاخ پنانگ پرانانکان

از ماه مارس هر سال مناظر سبز ظاهر می شود و آبشارها در اثر بارندگی های قبلی با آب جاری می شوند که باعث می شود گردشگران برای بازدید از آنها هجوم آورند. برای تسهیل سفر بهتر است از قبل در هتل های مالزی اتاق رزرو کنید.

سفر به مالزی

گردشگری در لنکاوی

لنکاوی به یکی از جزایر زیبای مالزی با سواحل خیره کننده محدود نمی شود، پل شیشه ای معلق آن در هوا شما را شگفت زده می کند. تله کابین معروف آن شما را به سفری در میان رشته کوه های پوشیده از فضای سبز شگفت انگیز می برد و که در طی آن نفس کشیدن را فراموش خواهید کرد.

گردشگری در مالزی

گردشگری در سلانگور

این شهر یکی از مهم ترین شهرهای گردشگری در مالزی بوده که رنسانس واقعی اقتصادی در ساختمان ها و شهرنشینی آن مشهود است. مدت زمان پیشنهادی برای بازدید از مهمترین مکان های گردشگری مالزی، سلانگور 2 روز است.

بیشتر بخوانید:  بهترین زمان سفر به مالزی

گشت و گذار در مالزی

گردشگری در پنانگ مالزی

وقتی از گردشگری در مالزی صحبت می کنیم، نام پنانگ اولین چیزی است که به ذهنمان خطور می کند. در اینجا می توانید سفر خود را متمایز بگذرانید. پنانگ در اکثر ماه های سال به جز نوامبر تا فوریه که فصل بارانی و باد می باشد برای بازدید مناسب است. مدت زمان پیشنهادی برای بازدید از مهم ترین مکان های گردشگری مالزی، پنانگ، 2 روز است.

نقاط گردشگری مالزی

گردشگری در کامرون هایلند

ارتفاعات هایلند یک ایستگاه مهم در سفر به مالزی است و ارزش دارد که دو روز را به آن اختصاص دهید تا تمام نقاط دیدنی آن را ببینید. معروف ترین آنها عبارتند از:

آبشار اسکندر، آبشار رابینسون، بزرگترین و زیباترین آبشار مالزی، مزارع چای و توت فرنگی نیز ارزش دیدن دارند.

سفر به مالزی

گردشگری در گنتینگ هایلند

این منطقه مترادف با شگفتی در مقصد گردشگری در مالزی است. مدت زمان پیشنهادی برای بازدید از گنتینگ هایلند 2 روز است.

اقامت در مالزی

هزینه اقامت در مالزی

در یک روز عادی، یک مسافر می تواند در محدوده 13.00 تا 30.00 دلار آمریکا در کوالالامپور، مالزی هزینه کند. هزینه ها شامل اقامت، غذا، حمل و نقل محلی و سوغاتی است. با این حال، اگر قصد دارید در رستوران های شیک غذا بخورید، باید بیش از 50.00 دلار در روز هزینه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *