در سفر به ژاپن با کودکان کجا بریم؟

در سفر به ژاپن با کودکان کجا بریم؟ مسافران کوچک بعد از آموزش در موزه‌ی نینجا ژاپن، با سامورایی‌ها می جنگند. تجربه شمشیر بازی با نینجاها تا همیشه در ذهن کودکتان از سفر ژاپن باقی خواهدماند. جاذبه های دیدنی در سفر به ژاپن با کودکان در  هر گروه سنی و برای هر جنسیتی هیجان انگیز […]

معرفی بهترین جاذبه های دیدنی زاپن برای کودکان

در سفر به ژاپن با کودکان کجا بریم؟

مسافران کوچک بعد از آموزش در موزه‌ی نینجا ژاپن، با سامورایی‌ها می جنگند. تجربه شمشیر بازی با نینجاها تا همیشه در ذهن کودکتان از سفر ژاپن باقی خواهدماند.

جاذبه های دیدنی در سفر به ژاپن با کودکان در  هر گروه سنی و برای هر جنسیتی هیجان انگیز است. لیستی از بهترین جاذبه های ژاپن همراه با آدرس، ساعات بازدید و هزینه ورودی به طور کامل معرفی شده اند.  با توجه به فعالیت مورد علاقه کودک خود میتوانید بهترین انتخاب را برای سفرتان داشته باشید. با این مقاله تفریحات کودکان ژاپنی را بشناسید و در تور ژاپن خود و کودکتان جای دهید.

پارک نارا

پارک نارا، محل زندگی بیش از 1000 گوزن و آهو است. می توانید شیرینی مخصوص غذا دادن به گوزن ها را خریداری کنید و هنگام بازدید از غذا دادن به این حیوانات لذت ببرید. قدم زدن و گشت در طبیعت این پارک بهترین گزینه برای سفر همراه با کودکان است. همچنین قایق سواری در دریاچه نارا را خاطره ای به یاد ماندنی برای کودکتان خواهد بود.

آدرس: ژاپن، نارا

زمان بازدید: در تمام روز باز است.

هزینه ورودی: بازدید برای عموم رایگان است.پارک نارا ژاپن

لگولند ژاپن

مجموعه های لگولند محبوبیت جهانی دارند. بازی های لگو لند باعث افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس کودکان می شود. آنها می توانند با لگو هرچیزی که می خواهند بسازند. با دیگر کودکان ارتباط بگیرند و کار گروهی را تجربه کنند. این بازی ها، برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب و سرگرم کننده است.

بیشتر بخوانید:  کدامیک از جنگل های ژاپن بریم؟

آدرس: ژاپن، ناگویا

زمان بازدید: هر روز از ساعت 10:00 تا 16:00

هزینه ورودی: از 500 ین شروع می شود.لگولند ژاپن

موزه سامورایی و نینجا

موزه سامورایی و نینجا یکی از جاذبه های دیدنی منحصر به فرد ژاپن، برای کودکان است. در این موزه، کودکان با لباس های جذاب و مهارت‌های جالب سامورایی‌ها آشنا می‌شوند. حتی می‌توانند با لباس‌های سنتی سامورایی و نینجا عکس بگیرند. 

در موزه نینجاها طرز به دست گرفتن شمشیر سامورایی را به کودکان آموزش می‌دهند. موزه نینجا ژاپن، مکانی فراتر از یک موزه ساده است. این جاذبه دیدنی ژاپن، هرگز از ذهن کودکتان پاک نخواهد شد.

آدرس: ژاپن، توکیو

زمان بازدید: هر روز از ساعت 10:00 تا 18:00

هزینه ورودی: از 2000 ین شروع می شود.موزه نینجا توکیو

آکواریوم کیوتو

آکواریوم ها همیشه برای کودکان جذاب هستند. آکواریوم کیوتو با بیش از 250 گونه دریایی تجربه به یاد ماندنی از دنیای زیر آب را برای شما خلق می‌کند. تماشای حرکات نمایشی دلفین ها، جذابیت زیادی برای کودکان دارد. با قدم زدن در تونل های آبی این آکواریوم، شاهد زیبایی اقیانوس خواهید بود.

آدرس: ژاپن، کیوتو

زمان بازدید: هر روز از ساعت 8:30 تا 21:00

هزینه ورودی: از 1500 ین شروع می شود.آکواریوم کیوتو

دیزنی لند توکیو

دیزنی لند از جذابترین مکان های دیدنی ژاپن برای کودکان و حتی بزرگسالان است. با ورود به دیزنی لند همراه کودکتان وارد دنیای شخصیت های کارتونی کودکیتان خواهید شد. جان گرفتن این شخصیت ها برای بچه ها حیرت انگیز است. 

مجموعه دیزنی لند ژاپن برای کودکان بالای دو سال قابل بازدید است. برای دیدن همه بخش های دیزنی لند از جمله دریم‌لند، بازی‌های مهیج و نمایش‌های هیجان‌انگیز به بیش از یک روز زمان نیاز دارید.

آدرس:  دیزنی لند توکیو در اورایاسو، استان چیبا واقع شده است.

بیشتر بخوانید:  جشن شکوفه های گیلاس ژاپن

زمان بازدید: در روزهای مختلف متفاوت است.اما معمولا از 11:00 تا 18:00 باز است.

هزینه ورودی: از 6500 ین شروع می شود.دیزنی لند توکیو

یونیورسال استودیو اوزاکا

یونیورسال استودیو اوزاکا یکی از بهترین جاذبه‌های سحرآمیز ژاپن برای کودکان است . این پارک تفریحی در شهر اوزاکا واقع شده و با مجموعه‌های ویژه از جمله جهان هری پاتر و یونیورسال مینیونز، برای کودکان بسیار جذاب است .

آدرس: ژاپن، اوازاکا، کونوهونووارد

زمان بازدید: چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 10:00 بهترین زمان برای بازدید از این مجموعه است.

هزینه ورودی: از 62 دلار شروع می شود.Universal Studios Osaka

موزه راه آهن توکیو

موزه راه‌آهن توکیو یکی از بهترین جاذبه‌های دیدنی ژاپن برای کودکان است. در این موزه، کودکان با انواع قطارها و وسایل حمل و نقل دیگر، از طریق بازی آشنا می شوند.

این جاذبه دیدنی کودکان در ژاپن، با نمایش مدل‌های واقعی تجهیزات مرتبط با راه‌آهن، برای کودکان بسیار جذاب است . همچنین، وسایل بازی تعبیه شده در موزه این امکان را به کودکان می‌دهد تا به صورت گروهی و از طریق بازی با مفاهیم مختلف راه‌آهن آشنا شوند.

آدرس: ژاپن، توکیو

زمان بازدید: هر روز از ساعت 10:00 تا 18:00

هزینه ورودی: برای کودکان 310 ین و برای بزرگسالان 610 ین است. اگر از یک روز قبل بلیط تهیه کنید، هر کدام 100 ین ارزانتر حساب می شود.موزه راه آهن توکیو

پلازا کودک اوزاکا

پلازا کودک اوزاکا یکی از بهترین جاذبه‌های دیدنی مدرن ژاپن برای کودکان است. در این پارک، امکانات متنوعی از جمله اسکیتینگ، بازی‌های تعاملی و محیط‌های آموزشی با تکنولوژی مدرن وجود دارد.  این جاذبه دیدنی ژاپن، برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب است.

آدرس: ژاپن، اوزاکا

زمان بازدید: هر روز از ساعت 9:30 تا 17:00

هزینه ورودی: برای کودکان 500 ین و برای بزرگسالان 1500 ین است.

پلازا کودک اوزاکا

پارک میمون ایواتا یاما

این پارک به عنوان یک مقصد مناسب برای خانواده‌ها و کودکان توصیه می‌شود. در این پارک گردشگران کوچک میتوانند به طور مستقیم با حیات وحش ارتباط برقرار کنند. این ارتباط با یادگیری، سرگرمی و تفریح همراه است.

بیشتر بخوانید:  معرفی بهترین تفریحات ژاپن

تماشای حرکات نمایشی و غذا دادن به میمون ها در این پارک، برای کودکان بسیار جذاب است. پارک میمون ایواتا یاما، بک جاذبه دیدنی محبوب ژاپن برای کودکان است. 

آدرس: ژاپن، توکیو

ساعات بازدید: هر روز از ساعت 9:00 تا 16:30

هزینه ورودی: از 550 ین شروع می شود.پارک میمون ژاپن

موزه ملی طبیعت و علم

کودکان در موزه ملی طبیعت و علم ژاپن، با نمایشهای متنوع و جذاب، جهان طبیعت و فناوری را می‌شناسند. در این پارک امکاناتی مانند سالن‌های تخصصی برای نمایش اشکال زنده‌ای از جانوران، نمایشگاه‌های تعاملی و آزمایشگاه‌های کوچک، وجود دارد. 

آدرس: ژاپن، توکیو، شمال پارک اوئنو

زمان بازدید:  هر روز از ساعت 9:00 تا 17:00

هزینه ورودی: از 510 ین شروع می شود.موزه طبیعت و علم ژاپن

لیست بهترین جاذبه های دیدنی برای کودکان

انتخاب بهترین جاذبه دیدنی ژاپن، بستگی به سلیقه ی کودکتان دارد.  اگر کودک شما عاشق ماجراجویی و جنگجویی است؛ موزه نینجا بهترین انتخاب است. برای کودکان علاقه مند به طبیعت و دیدن حیوانات پارک نارا و پارک میمون ایواتا یاما را پیشنهاد می کنیم. پیشنهاد ما برای کودکان و نوجوانان علاقمند به مطالعه، موزه‌ی طبیعت و علم است. راه آهن توکیو نیز برای بچه هایی که به ماشین علاقه مندند ، جذابیت زیادی دارد.

اگر در سفر خود با گروه های سنی مختلف همراهید؛ دیزنی لند و آکواریوم کیوتو انتخاب خوبی برای همه گروه های سنی هستند.این جاذبه ها علاوه بر کودکان، برای همه ی اعضای خانواده جذابیت دارد.

انتخاب شما برای کودکان کدام جاذبه دیدنی ژاپن است؟ تجربه و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *