بهترین شهربازی و پارک آبی اندونزی

بهترین شهربازی و پارک آبی اندونزی شهربازی و پارک های آبی اندونزی،برای همه از ۴ تا ۷۰ ساله پر از  بازی و تفریح است. این پارک ها بهترین گزینه برای یک سفر یک روزه خانوادگی هستند. در ادامه لیستی از بهترین شهربازی و پارک های آبی اندونزی، برای کودکان و بزرگسالان معرفی شده اند. شهربازی […]

معرفی بهترین شهربازی و پارک های آبی اندونزی

بهترین شهربازی و پارک آبی اندونزی

شهربازی و پارک های آبی اندونزی،برای همه از ۴ تا ۷۰ ساله پر از  بازی و تفریح است. این پارک ها بهترین گزینه برای یک سفر یک روزه خانوادگی هستند. در ادامه لیستی از بهترین شهربازی و پارک های آبی اندونزی، برای کودکان و بزرگسالان معرفی شده اند.

شهربازی کریسنا  فانتستیک (Krisna Funtastic Land)

این شهر بازی مجموعه ای کامل از تفریحات برای کودکان و حتی بزرگسالان است. در این شهربازی هیجان انگیز، 16 سرسره با طراحی‌های مختلف وجود دارد. این سرسره ها هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان بسیار جذاب هستند.  یک قطار هیجان انگیز برای کودکان موجود است. این قطار از میان باغ های بالی می گذرد. با ورود به این قطار در بهشت طبیعی بالی جابجا می شوید. پیشنهاد ما برای عاشقان هیجان و آدرنالین، دو بازی ایربورن شوت (Airborne Shoot) یا فلایینگ کاکارا (Flying Cakra)  است.

آدرس: اندونزی، بالی

زمان بازدید: یکشنبه ها ۲۴ ساعته, بقیه روزها از ساعت 16:00 الی 22:00

هزینه ورودی: برای روزهای هفته بین ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار روپیه اندونزی و آخر هفته ها بین ۱۷ هزار تا ۲۲ هزار روپیه اندونزی

شهربازی کریشنا فانتستیک بتذ اندونزی

پارک آبی ماجراجویی بالی تری تاپ

در این پارک با عبور از مسیر طناب های معلق، تجربه ای هیجان‌انگیز خواهید داشت.  این مسیرها شامل پل های معلق و تورهای عنکبوتی، پرش های هیجان انگیز تارزانی و مسیرهای روباه های پرنده است. 

آدرس: اندونزی، بالی، بدوگول

 زمان بازدید: هر روز از ساعت  9:00 الی 18:00

بیشتر بخوانید:  از اندونزی سوغاتی چی بخریم؟

هزینه ورودی: از ۳۵۰ هزار تا ۴۱۳ هزار روپیه اندونزی برای بزرگسالان و از ۲۰۶ هزار تا ۲۶۵ هزار روپیه برای کودکانبالی تری تاپ اندونزی

پارک آبی واتربوم

پارک آبی واتربوم، سومین پارک آبی برتر دنیا است. تفریحات هیجان انگیز این پارک، هیچ محدودیت سنی ندارد. واتربوم بالی، هم برای کودکان هم برای بزرگسالان و حتی سالمندان پر از خوشی و تفریح است. سرسره های آبی بالی برای جوانان 20 تا 70 ساله پر از بازی و تفریح هستند. همچنین نوشیدنی های خاص و متنوعی در رستوران و کافه های این پارک وجود دارد. امتحان کردن این مجموعه را  به شدت پیشنهاد می کنیم. بهترین سرسره های این پارک عبارتند از؛

  • سرسره پایپ لاین | Pipeline 
  •  سرسره مار پیتون | Python
  • سرسره افعی های سبز | Green Vipers
  •  سرسره تند و درنده | Fast N’ Fierce
  •  سرسره های فانتستیک | Funtastic 
  •  سرسره های توئین ریسز | Twin Races
  •  سرسره بوآ | Constrictor
  •  سرسره کلیماکس | Climax

آدرس: اندونزی، بالی، منطقه بادونگ، روستای کوتا

ساعات بازدید: هر روز 9:00 تا 18:00 

هزینه ورود: از 22 دلار شروع می شود.پارک ابی واتربوم اندونزی

پارک آبی جاکارتا اندونزی

پارک سرزمین رویایی Ancol ، یک پارک تفریحی چندگانه است. این پارک دارای یک زمین گلف بین‌المللی، یک مجتمع هتل و دریاچه ساموادرا است. 

پارک جاکارتا اندونزی، شامل بخش های تفریحی مختلفی از جمله نمایش دلفین ها، آکواریوم های آب شور و آب شیرین و حتی یک پارک پرنده است. همچنین شامل 27 بخش مختلف دیگر  برای تمام سنین است. ماجراجویی در عصر یخبندان قطب شمال محبوب ترین بخش برای کودکان و نوجوانان است.

آدرس: اندونزی، جاکارتا 

 زمان بازدید: هر روز از ساعت 11:00 الی 20:00

هزینه ورودی:  از 95 هزار روپیه شروع می شود.پارک آبی جاکارتا اندونزی

پارک ساحلی و سافاری بالی

 بخشی از حیات وحش شگفت انگیز آفریقا را در دل شهر بالی و پارک ساحلی بالی ببینید.  در مسیرهای سافاری این پارک، حیوانات وحشی در طبیعت آزاد پرسه می‌زنند. تماشای آنها از فاصله های خیلی نزدیک، تجربه ای به یادماندنی است. 

این پارک چندگانه دارای پارک آبی، سالن نمایش رقص و عروسک گردانی است. باورش سخت است اما رستورانی در پارک ساحلی و سافاری بالی وجود دارد که امکان خوردن غذا در نزدیکی شیرهای درنده را برای بازدیدکنندگان فراهم می سازد. بنابراین در این پارک همه اعضا یک خانواده در هر گروه سنی‌ای سرگرم خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  بررسی 10 هتل برتر بالی از دید مردم

آدرس: اندونزی، بالی

 زمان بازدید: هر روز از ساعت 9:00 الی 17:00

هزینه ورودی:  90 دلار پارک سافاری بالی

پارک سبز نیو کوتا ( New Kuta Green Park)

پارک سبز نیوکوتا، یک پارک آبی با بازی های مختلف برای همه ی سنین  است. دنیایی از بازی های آبی و سرسره های مختلف در این پارک وجود دارد.  در این بین سرسره راجاوالی در میان گردشگران محبوبیت زیادی دارد. سرسره رانگ کونگ را از انحنای منقار توکان ساختند. در حالی که سرسره مراک از دم طاووس الهام گرفته شده است. 

رودخانه بلیبیس، یک جریان مصنوعی برای کسانی که می‌خواهند روی لوله‌هایی که روی آب حرکت می‌کنند استراحت کنند. قایق سواری و گشت و گذار در غار ها و آبشارهای بلیبیس بسیار لذت بخش است. پینت بال این مجموعه نیز محبوبیت خاصی برای جوانان دارد.

آدرس: اندونزی، بالی، بدونگ

زمان بازدید: هر روز از ساعت 9:00 تا 00: 18

هزینه ورودی: بین 55 هزار تا 75 هزار روپیه متغیر است.نیو کوتا اندونزی

پارک موضوعی سرپوشیده ترانس استودیو ( Trans Studio Bali Theme Park)

تنها پارک موضوعی سرپوشیده در بالی، ترانس استودیو است. این پارک در بالای  مرکز خرید ترانس استودیو در دنپاسار واقع شده است. با پرداخت هزینه ورودی، می توانید از اکثر بازی ها و نمایش های این مجموعه استفاده کنید.

ترن هوایی این پارک بین گردشگران بسیار محبوب است. تجربه  پاراگلایدر مجازی در این مجموعه را نیز هرگز از دست ندهید. در این پارک بازی های فکری و معمایی جذابی برای کودکان و نوجوانان وجود دارد.

آدرس: اندونزی، بالی، مرکز خرید ترانس استودیو

زمان بازدید:  هر روز از ساعت 11:00 تا 19:00

هزینه ورودی: از 225 هزار روپیه شروع می شود.ترانس استودیو

سیندو کوسوما ادوپارک (Sindu Kusuma Edupark, Yogyakarta)

این پارک به دلیل تفریحات هیجان انگیز  در دل طبیعت، شهرت زیادی دارد. در این پارک انواع بازی ها و حتی بازی های آموزشی در اختیار گردشگران قرار گرفته است. از محبوب ترین بازی های ادوپارک اندونزی می توان به چرخ آبی، ترن هوایی، صندلی پرنده و کورا-کورا اشاره کرد. همچنین دارای یک پارک آبی به نام Sindu Kusuma Waterpark است. این پارک آبی دارای سه بخش تفریحی به نام های استخر فعلی، اسلایدر غول پیکر و استخر خانوادگی است. در پارک آبی این مجموعه، برای سالمندان ماهی درمانی و ماساژ درمانی نیز وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  بهترین زمان سفر به اندونزی

آدرس: اندونزی، یوگیاکارتا

زمان بازدید: هر روز از ساعت 11:00 تا 17:00

هزینه ورودی: از 40 هزار روپیه شروع می شود.شهربازی های اندونزی

پارک موضوعی سالوکا ( Saloka Theme Park, Semarang)

پارک هیجان انگیز سالوکا دارای 25 بازی مختلف در 5 بخش تفریحی است.  با این 5 بخش سالوکا برای هر نوع سلیقه و سنی، پر از بازی و تفریح است.

آدرس: اندونزی، منطقه سمارنگ

زمان بازدید: هر روز از ساعت 10:00 تا 18:00

هزینه ورودی: از 102 هزار تا 127 هزار روپیه متغیر است.شهربازی های اندونزی

پارک تفریحی میکی فان لند ( Mikie Funland، Medan )

میکی فان لند، اولین پارک تفریحی خانوادگی اندونزی است. در این پارک، بیش از 35 بازی مختلف برای  همه ی اعضای خانواده وجود دارد. این مکان به دلیل اینکه در ارتفاع 1400 متری از سطح دریا قرار دارد هوای خنک دارد.

آدرس: اندونزی، شمال سوماترا

زمان بازدید: هر روز از ساعت 11:00 تا 18:00

 هزینه ورودی: از 50 هزار روپیه شروع می شود.میکی فان لند اندونزی

بهترین شهربازی اندونزی برای کودکان و بزرگسالان

انتخاب بهترین شهربازی و پارک آبی اندونزی کاملا بستگی به شما دارید. بهترین شهربازی اندونزی برای تجربه اوج هیجان و آدرنالین، کرسنا فانتاستیک لند است. پارک آبی وارتربوم یک پارک آبی خانوادگی است. پارک میگی فان لند دارای آب و هوای خنک و  طبیعتی بی نظیر است.. همچنین ترانس استودیو بهترین پارک برای بازی های فکری کودکان و نوجوانان است.

انتخاب شما کدام است؟ تجربه خود از سفر به اندونزی را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *