هتل د مارمارا

معرفی:

هتل مرماره که در بالای میدان شفاف تگزیم استانبول واقع شده است ، اتاق های مجلل با تلویزیون کابلی ، WiFi رایگان و بسفور عالی و مناظر شهری ارائه می دهد. این هتل دارای یک عرشه استخر روباز و آبگرم با همام ترکی است.

Marmara Taksim اتاقهای جادار با کف پارکت ، کمد و میز کار را در اختیار شما قرار می دهد. حمام اختصاصی مرمر دارای وان و سشوار است.

رستوران Tuti با چشم اندازی پرندگان از میدان تقسیم ، غذاهای گسترده ای برای صبحانه ، ناهار و شام دارد. Tuti Bar یک منوی نوشیدنی و اشتها آور گسترده ارائه می دهد. رستوران پانوراما با داشتن منظره پانوراما از شهر از طبقه تراس آن ، انواع غذاهای منطقه ای و قومی آناتولی را سرو می کند. برای ناهار و شام ، یک منوی تنظیم شده در دسترس است. فروشگاه شکلات باعث افتخار در انتخاب غنی از شکلاتهای دست ساز و همچنین کالاهای پخته شده می شود. Lobby Lounge انتخاب غنی از نوشیدنی ها و اشتها آور را ارائه می دهد.

میهمانانی که به دنبال تجدید بدن هستند می توانند از یک ماساژ آرامش بخش یا اسکراب بدن در همام سنتی ترکیه استفاده کنند. فضای اسپا هتل نیز شامل یک سونا ، وان داغ ، سولاریوم و یک سالن بدنسازی با چشم انداز از میدان تقسیم است.

Marmara Taksim فقط چند قدم با ایستگاه مترو تاکسیم فاصله دارد و یک پیاده روی 2 دقیقه ای از پیست مترو کاباتاش فاصله دارد. کاخ Dolmabahçe با 15 دقیقه پیاده روی فاصله دارد. فرودگاه استانبول 31 مایل فاصله دارد.