هتل السیم

معرفی:

در قلب استانبول بمانید – موقعیت مکانی خوب – نمایش نقشه
یکی از انتخاب های برتر ما در استانبول.
در قلب استانبول ، Elysium استانبول یک رستوران اختصاصی و یک بار ، حمام ترکی و سونا ارائه می دهد. اتاق ها کاملاً مجهز و منظره پانوراما از شهر دارند. میدان تاکسیم 601 متر فاصله دارد و ایستگاه مترو تاکسیم تنها 300 متر با هتل فاصله دارد. بیمارستان Acıbadem Taksim در فاصله 200 متری این ملک قرار دارد.

سوئیت های دوجداره با عایق صوتی هتل با سبکی مدرن تزئین شده اند. همه آنها دارای یک اتاق نشیمن با یک اتاق نشیمن ، تلویزیون LCD و دستگاه پخش DVD هستند. یک آشپزخانه با فضای غذاخوری نیز موجود است. همه اتاق ها دارای حمام اختصاصی با امکانات گیاهی خالص هستند.

رستوران Fanus یک صبحانه بوفه غنی و صبحانه را شامل می شود که شامل تخم مرغ سرخ شده ، املت ، نان تازه و نان پیتا ، انواع پنیر ، میوه های تازه ، عسل شانه ای ، مربا و ماست است. برای صرف ناهار و شام می توانید از غذاهای منتخب غذاهای جهانی لذت ببرید.

روش های درمانی حرفه ای و انواع ماساژ در Elysium استانبول شامل ماساژ تایلندی و بالیایی و معالجه صورت و بدن ارائه می شود. همچنین میهمانان می توانند از مرکز تناسب اندام ، استخر سرپوشیده ، اتاق بخار و وان گرم بهره مند شوند.

Cevahir Mall با مارک های لوکس ، رستوران ها و فروشگاه ها 1.9 مایل از The Elysium فاصله دارد و مرکز Zorlu 5.8 مایل با هتل فاصله دارد. مرکز کنگره Lutfi K Congressrdar و مرکز کنگره استانبول 10 دقیقه پیاده روی از هتل فاصله دارند. ایستگاه اتوبوس هاواتاس شاتل فرودگاه فقط چند قدم با آن فاصله دارد. بیمارستان آمریکایی 1.2 مایل فاصله دارد. هتل Elysium استانبول 25 دقیقه با فرودگاه Sabiha Gokcen فاصله دارد و فرودگاه استانبول نیز 30 مایل با هتل فاصله دارد.

ما با زبان شما صحبت می کنیم!