هتل د سیتی

معرفی:

هتل د سیتی” (THE CITY HOTEL) در منطقه آکسارای شهر استانبول قرار دارد. این هتل 4 ستاره از سال 2009 تا کنون پذیرای مهمانان بوده است. هتل د سیتی تا میدان تقسیم و مرکز خرید لوکس و پرجمعیت نشان تاشی با تاکسی 15 دقیقه فاصله دارد. این هتل انتخاب مناسبی برای تجار می‌باشد زیرا این هتل به مراکز تجاری، مراکز خرید، خیابان استقلال، نشان تاشی، عثمان بی، مراکز تاریخی و مراکز تفریحی استانبول بسیار نزدیک است. مرکز تجاری جواهر در 11 کیلومتری قرار دارد و با 20 دقیقه پیاده روی می‌توانید به بازار بزرگ برسید.

با 10 دقیقه پیاده روی می‌توانید به ایستگاه مترو برسید و از طریق آن به تمام شهر سفر کنید.

سالن اجتماعات هتل د سیتی به گونه ای است که برای مسافران کاری نیز مناسب بوده و امکان برگزاری نشست ها و کنفرانس ها را نیز فراهم می آورد.

هتل های HOTEL ALAHAN، HOTEL UMIT 2 و AVLONYA HOTEL در مجاورت قرار دارند.

سرویس دهی هتل به صورت BB می‌باشد.

اتاق ها:

هتل د سیتی در مجموع دارای 116 اتاق و 240 تخت است.

اتاق ها به شرح زیر تقسیم شده‌اند:

  • 107 اتاق استاندارد
  • 6 جونیور سوئیت
  • 2 کینگ سوئیت
  • 1 اتاق ویژه معلولین

تمام اتاق ها دارای تهویه مطبوع، تلویزیون، مینی بار، صندوق امانات، تلفن، حمام اختصاصی با سشوار و اینترنت رایگان می‌باشد.

رستوران و کافه:

  • رستوران مارمارای هتل دسیتی با سرو صبحانه بوفه و کامل و نهار و شام با منوی ترکی و بین المللی آماده پذیرایی از مسافرین خود می‌باشد. نوشیدنی های محلی نیز از در این رستوران سرو می‌شود.

امکانات و تفریحات:

در هتل د سیتی می‌توانید حمام سنتی ترکی را تجربه کنید. همچنین پس از ورزش در سالن بدن سازی می‌توانید در اتاق ماساژ به استراحت بپردازید.

سونا و حمام بخار نیز برای خانم ها و آقایان به صورت جداگانه وجود دارد.

منطقه آکسارای در 750 متری و میدان تقسیم در 6 کیلومتری واقع شده است. همچنین فرودگاه آتاتورک حدود 18 کیلومتر و فرودگاه سابیها 53 کیلومتر تا هتل فاصله دارد.