TAKSIM TERRACE HOTEL:

معرفی:

هتل تکسیم تراس استانبول در نزدیکی خیابان استقلال و میدان تکسیم قرار گرفته است. فاصله ی این هتل تا برج گالاتا 400 متر و تا کلیسای سنت آنتونی 500 متر می باشد. هتل تکسیم تراس استانبول دارای پذیرش 24 ساعته می باشد و همچنین برای رفاه حال مهمانان هتل برای آنها بلیط نیز تهیه می کند.

بازار ادویه جات استانبول در 1.4 کیلومتری هتل تکسیم تراس قرار دارد و فرودگاه آتاتورک نیز 14 کیلومتر با آن فاصله دارد. این مکان همچنین یکی از محبوب ترین هتل های منتخب مردم در استانبول می باشد که بالاترین رتبه را به ارزش پول پرداختی کسب کرده است. زوج ها نیز به این هتل امتیاز 9.6 دادند و از آن راضی بودند.کارکنان هتل با شما به زبان خودتان صحبت می کنند.

ویژگی هتل:

هتل تکسیم تراس استانبول در تمام اتاق ها مجهز به تلویزیون تختخواب با کانال های ماهواره ای هستند.تمامی اتاق های هتل Taksim Terrace Hotel Istanbul  دارای یک تراس هستند و از امکاناتی چون تلوزیون صفحه تخت به همراه کانال های ماهواره، حمام اختصاصی به همراه دوش و لوازم آرایش رایگان، اینترنت رایگان و میز کار بهره مند می باشند

بوفه این هتل همه روزه صبحانه حلال به مهمانان هتل در بوفه ارائه می شود. همچنین مهمانان می توانند از غذا در رستوران های محلی که متشکل از غذاهای ترکی هستند لذت ببرید.

بازار طعم دار در 1.4 کیلومتری هتل تکسیم تراسی قرار دارد. نزدیکترین فرودگاه فرودگاه استانبول آتاتورک، 14 کیلومتر از هتل فاصله دارد.

این ملک همچنین یکی از بهترین مکان های استانبول را دارد مهمان ها نسبت به سایر خواص در این منطقه شادتر هستند.زوج ها به ویژه مکان را دوست دارند.باهرمس همراه شوید تادرموردهتل تکسیم تراس استانبول بیشتربدانید.