هتل رویال :

معرفی:

با شش دقیقه پیاده روی از ساحل به این هتل می رسید. هتل سلطنتی دارای ۱۵۰ اتاق بوده و  در محیطی سبز است که یک پیاده روی کوتاه از مرکز شنهای طلایی با فاصله ۲۹۳ متر از ساحل را  داراست. این هتل دارای منظره ی پانوراما از استراحتگاه در آن منطقه است.

هتل رویال وارنا  Royal Hotel بصورت all-inclusive است. مغازه ها، رستوران ها و کافی نت های مختلف در اطراف هتل وجود دارد و پارک تفریحی Aquapolis را می توان با ۱۰ دقیقه به آن رسید. هتل رویال یک رستوران با تراس فضای باز بی نظیر دارد. استودیو ماساژ و یک سالن زیبایی و همچنین استخرهای شنا در فضای باز و استخر وجود دارد.

خدمات رفاهی هتل:

صبحانه و دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان است. پارکینگ در دسترس است و البته شامل هزینه می باشد و تمام خدمات نظافتی و اتوکشی هتل مانند خدمات خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی انجام می شود. برای بازدید از جاذبه های اطراف هتل باید تاکسی کرایه کنید. اگر چه سواحل اطراف با کمی پیاده روی قابل دسترسی هستند.

مناطق عمومی با کارکنان میز پذیرش بصورت ۲۴ ساعته با خدمات و امکاناتی چون صندوق امانات و انبار چمدان در خدمت شما است. کارکنان هتل به چهار زبان بلغاری، انگلیسی، روسی و آلمانی صحبت می کنند. ورود به هتل ادمیرال وارنا از ساعت ۲ بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. روزنامه در لابی هتل قابل استفاده است، فروشگاه سوغات و هدیه دارد و دارای اسانسور و دستگاه ATM است. چک این سریع و تبدیل ارز از دیگر خدمات این هتل محسوب می گردد. ورود حیوانات خانگی مجاز نیست. ترانسفر فرودگاهی و امکانات تجاری از قبیل دستگاه فکس و فتوکپی و سالن جلسات دسترس است.

انواع اتاق های هتل رویال وارنا

  • اتاق دابل سوپریور با چشم انداز دریا : این اتاق دارای تراس با چشم انداز دریاست، با ۱۸ متر مربع مساحت، یک تخت دو نفره کینگ دارد و یک تخت سوفا دو نفره و بدون حق کشیدن سیگار است.
  • اتاق دابل سوپریور : این اتاق دارای تراس، یک تخت دو نفره کینگ دارد و یک تخت سوفا دو نفره و بدون حق کشیدن سیگار است.
  • اتاق دابل استاندارد: این اتاق دارای تراس، یک تخت دو نفره کینگ دارد و یک تخت سوفا یک نفره و بدون حق کشیدن سیگار است