هتل ماربل استانبول | Marble Hotel

معرفی:

در سفر به بزرگترین شهر ترکیه می توانید در هتل ماربل استانبول اقامت داشته باشید که تنها ۱۵۰ متر با میدان معروف تکسیم فاصله دارد و از آنجا می توانید به راحتی به خیابان پر جنب و جوش استقلال دسترسی پیدا کنید. پس می توان گفت که بارزترین ویژگی این هتل به جز امکانات رفاهی و خدمات خوبی که ارائه می دهد، موقعیت مناسب آن است.

خدمات رفاهی هتل ماربل استانبول

کارمندان بخش پذیرش هتل، ۲۴ ساعته کار می کنند و در این قسمت می توانید از صندوق امانات و انبار چمدان بهره ببرید. اینترنت در هتل رایگان است و در همه محوطه های هتل، چه بخش های عمومی و چه بخش های خصوصی قابل دسترسی است. آسانسور و امکاناتی مخصوص افراد کم توان هم از دیگر مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. در صورتی که نیاز به فکس یا کپی کردن داشتید، این سرویس هم برای شما فراهم است. در بخش پذیرش امکان تبدیل ارز هم وجود دارد.

نظافت روزانه برای شما انجام می شود. می توانید با پرداخت هزینه جداگانه از خشکشویی استفاده کنید. پارکینگ هتل رایگان است که برای استفاده از آن نیازی به رزرو قبلی ندارد و همچنین می توانید از همین جا ماشین اجاره کنید. کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و ترکی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

امکانات تفریحی هتل ماربل استانبول

این هتل دارای یک استخر سرپوشیده است که برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید. سونا و حمام سنتی هم در هتل موجود است که نیاز به مبلغ جداگانه ای دارند. صبحانه هتل هر روز صبح بین ساعات ۷ تا ۱۰ سرو می شود و علاوه بر آن رستوران هتل جای خوبی برای صرف وعده های ناهار و شام است.

امکانات اتاق های هتل

تهویه هوای مطبوع در اتاق ها باعث شده که در هر فصلی، فضا مناسب اقامت و استراحت باشد. هر روز اتاق شما تمیز می شود و در صورت تمایل می توانید این سرویس را قطع نمایید. داخل اتاق یک گاوصندوق وجود دارد و همچنین سشوار و حوله برای شما مهیا شده است. تلویزیونی که در اینجا می بینید، شبکه های جهانی را پوشش می دهد. اینترنت رایگان بی سیم و تلفن هم در اتاق ها موجود است.

انواع اتاق های هتل

  • اتاق های تودرتوی خانوادگی: این اتاق ها ۴۶ متری هستند که یک تخت دونفره و دو تخت تک‌نفره در آن ها وجود دارد.
  • اتاق استاندارد تریپل: مساحت این اتاق ها ۲۳ متر مربع است که در آن ها سه تخت تک‌نفره موجود است.
  • اتاق استاندارد دبل یا تویین: فضای ۲۳ متری این اتاق ها با یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره پر شده است.
  • اتاق دبل یا تویین با دید دریا: این اتاق ها ۲۰ متر مربع مساحت دارند که یک تخت دونفره یا دو تخت تک‌نفره در آن ها موجود است. همانطور که از نام آن ها پیداست، نمای این اتاق ها رو به دریاست.