هتل کایا استانبول | Kaya Hotel

اقامتگاه کایا در محله فیندیک زاده استانبول واقع شده و به جاذبه های اصلی شهر مانند ایا صوفیه و بازار بزرگ بسیار نزدیک است. هتل کایا استانبول همه نوع امکانات رفاهی را برای مهمانان عزیز فراهم کرده است؛ شما در اتاق هایی اقامت دارید که دارای تلوزیون، لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان، تخت های راحت و … هستند و در اینجا رستوران نیز موجود است. هرمس در ادامه همه ویژگی های هتل کایا استانبول Kaya Hotel را به همراه فاصله این هتل تا جاذبه های شهر معرفی خواهد کرد؛ با ما همراه باشید.

در این هتل، کارمندان پذیرش در تمام طول شبانه روز کار می کنند و آماده پاسخگویی به شما هستند. اینترنت وای فای در تمام محوطه ها در دسترس شما خواهد بود که استفاده از آن رایگان است. در بخش پذیرش می توانید از امکاناتی مانند تبدیل ارز، انبار چمدان و خدمات تور بهره ببرید. برای شما ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری آماده شده که هزینه مجزایی خواهند داشت. پارکینگی در هتل موجود است که ظرفیت آن ۱۵۰ خودرو است.

سالن کنفرانس هتل، ۱۲۰ نفر گنجایش دارد که برای برگزاری همایش و کنفرانس بسیار مناسب است و البته اتاق های کنفرانس گوناگونی هم در اینجا وجود دارد. برای رفت و آمد بین طبقات، ۲ آسانسور تعبیه شده و یک آسانسور نیز برای حمل بار وجود دارد. اتاق های خانوادگی، سرویس های شست و شو مانند خشکشویی، اجاره ماشین و روزنامه، از دیگر مواردی است که در این بخش می توان به آن ها اشاره کرد.

کارمندان هتل به زبان های روسی، آلمانی، ترکی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.

امکانات تفریحی هتل کایا استانبول

همانطور که گفته شد در این هتل خدمات تور ارائه می شود که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. این هتل همچنین به جاذبه های شهر دسترسی خوبی دارد که از ویژگی های مطرح آن است.

رستوران هتل غذاهای ترکی خوشمزه ای سرو می کند و شما می توانید از منوی آن، ۲۴ ساعته سفارش داده و غذا میل کنید. این رستوران ظرفیت ۳۶۰ نفری دارد و کارکنان صمیمی آن، به شما راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد.

امکانات اتاق های هتل

در تمام اتاق های هتل کایا استانبول می توانید از امکانات گوناگونی بهرمند شوید. کولر و تهویه مطبوع هوای داخل اتاق ها را کاملا دلچسب و آماده استراحت می کند. در حمام و سرویس بهداشتی، همه نوع لوازم آرایشی-بهداشتی رایگان مانند حوله، سشوار، شامپو، مسواک، صابون و … خواهید داشت. اتاق های خانوادگی تودرتو در اینجا موجود است که به صورت دو اتاق مجزا با دری بین آن ها دیده می شوند.

سرویس پذیرایی در اتاق، در هتل کایا انجام می گیرد که می توانید صبحانه را در اتاقتان میل کنید. با گذاشتن پول و اشیاء ارزشمندتان در گاوصندوق هتلی موجود، می توانید با خیال راحت اتاق را ترک کرده و به گشت و گذار بپردازید. برای سرگرمی هم می توانید به تماشای تلویزیون اتاقتان بپردازید که شبکه های جهانی پخش می کند. تلفن و یخچال کوچک، از دیگر امکاناتی است که برای شما فراهم گشته است.

انواع اتاق های هتل

 • اتاق دبل:

این اتاق ها ۲۰ متر مربع هستند و یک تخت دونفره در آن ها وجود دارد.

 • اتاق تریپل:

مساحت این این اتاق ها ۲۵ متر مربع است که یک تخت دونفره و یک تخت تک‌نفره یا سه تخت تک‌نفره داخل آن ها موجود است.

 • اتاق تک نفره به صرفه (باجت سینگل روم):

۱۸ متر مربع فضا دارند و در آن ها یک تخت تک‌نفره وجود دارد.

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد لاله لی:

 ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد اگر پیاده به آنجا بروید ۲۲ دقیقه و با تاکسی ۱۱ دقیقه ای به آن خواهید رسید. با تراموا و اتوبوس نیز ۱۱ دقیقه طول می کشد.

 • میدان بایزید:

۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۱۱ دقیقه ای و با تراموا ۱۳ دقیقه ای طی کنید. پیاده هم حدودا ۳۵ دقیقه در راه خواهید بود.

 • مسجد سلیمانیه:

این مسجد حدودا ۱٫۷ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۱ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از تراموا ۲۲ دقیقه ای و با اتوبوس ۲۳ دقیقه ای می رسید. پیاده روی تا آنجا ۴۰ دقیقه طول می کشد.

 • ستون کنستانتین:

تا شما ۲٫۵ کیلومتر فاصله دارد که با تراموا ۱۳ دقیقه ای و پیاده ۴۰ دقیقه ای می رسید.

 • بازار ادویه و بازار بزرگ استانبول:

۷ کیلومتر تا هتل کایا استانبول فاصله دارد. پیاده روی تا آنجا ۴۵ دقیقه طول می کشد، با تاکسی ۱۸ دقیقه ای، با اتوبوس ۲۲ دقیقه ای و با تراموا ۲۸ دقیقه ای خواهید رسید.

 • مسجد آبی:

این مسجد حدودا ۳ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۳ دقیقه ای و با استفاده از تراموا ۱۷ دقیقه ای می رسید.

 • ایاصوفیه:

حدودا ۳٫۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۳۰ دقیقه ای به آنجا بروید. با تراموا مسیر شما ۲۰ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.

 • خیابان استقلال:

۴ کیلومتر تا شما فاصله دارد که به راحتی با ۱۶ دقیقه تاکسی سواری یا ۲۰ دقیقه اتوبوس سواری می توانید به آنجا برسید.

 • کاخ دلما باغچه:

۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۱۷ دقیقه ای طی کنید. تراموا ۴۰ دقیقه و اتوبوس ۳۷ دقیقه در راه خواهد بود.

 • میدان تکسیم:

۶ کیلومتر تا شما فاصله دارد که با تاکسی این مسیر ۱۷ دقیقه ای و با اتوبوس ۲۲ دقیقه ای طی می شود.

 • مرکز فرهنگی آتاتورک:

۶ کیلومتر فاصله هتل تا اینجاست که تاکسی شما را ۱۷ دقیقه ای می برد و با اتوبوس ۲۴ دقیقه بعد خواهید رسید.

 • فرودگاه آتاتورک استانبول:

 ۱۳ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۲۵ دقیقه ای می رسید. اتوبوس نیم ساعت و مترو نیز همین زمان را نیاز دارد.

 • فرودگاه سابیها:

۴۰ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۱ ساعت در راه خواهید بود.

موقعیت هتل کایا استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

استانبول، فاتح، فیندیک زاده، خیابان میلت، پلاک ۸۶

Millet Caddesi, No:86 Fındıkzade, Fatih, Istanbul, Turkey, 34080