هتل ایبروستار کروز

IBEROSTAR CRUISE HOTEL

معرفی و تصاویر

هتل ایبروستار کروز | IBEROSTAR CRUISE HOTEL

هتل ایبروستار کروز آمازون (Iberostar Cruise Hotel Amazon) یک هتل کشتی لوکس در آمازون برزیل است که تجربه‌ای بی‌نظیر از سفر در آمازون را ارائه می‌دهد. این هتل کشتی، به عنوان یکی از مقصدهای توریستی محبوب در منطقه آمازون، به مسافران امکان می‌دهد تا به سفری فوق‌العاده در رودخانه آمازون بپردازند و زیبایی‌های طبیعی و حیات وحش منطقه را ببینند.

امکانات موجود در کشتی شامل 2 استخر، جکوزی، باشگاه بدنسازی، اسپا و بویت می باشد. ایبروستار کروز آمازون همچنین میزبان نمایش های محلی و سخنرانی های آموزشی در مورد حیات وحش آمازون است. میز تور فعالیت هایی مانند قایق سواری، پیاده روی های زیست محیطی و تماشای دلفین های صورتی را سازماندهی می کند. مهمانان باید از قبل رزرو کنند. کابین های بزرگ دارای بالکن خصوصی هستند.

هتل ایبروستار کروز آمازون دارای امکانات و خدماتی است که مسافران را در طول سفر شاد و راضی نگه می‌دارد. اتاق‌های هتل با طراحی مدرن و راحتی به میهمانان ارائه می‌شود. همچنین هتل دارای رستوران‌هایی با منوی چندگانه است که انواع غذاهای بین‌المللی و محلی را به مسافران ارائه می‌دهند. علاوه بر این، بارهایی نیز در سطح کشتی وجود دارد که میهمانان می‌توانند در آنجا نوشیدنی‌های خنک و آبمیوه‌ها را لذت ببرند.

با سفر در هتل ایبروستار کروز آمازون، می‌توانید از جاذبه‌های طبیعی آمازون مانند جنگل‌های بارانی، پرندگان نادر، حیوانات وحشی و قبایل بومی برزیل بهره‌برداری کنید. تورها و گشت‌های مرتبط با محیط زیست، ماهیگیری و سایر فعالیت‌های خارج از کشتی نیز برای مسافران ارائه می‌شوند همچنین برای کسانی که علاقه‌مند به کاشتن در طبیعت هستند، تورها و گشت‌هایی به مناطق جنگلی و محیط زیست آمازون برگزار می‌شود.

تجربه اقامت در هتل ایبروستار کروز آمازون فرصتی است برای آشنایی با فرهنگ و زندگی بومیان آمازون و همچنین لذت بردن از آرامش و زیبایی‌های یکی از مناطق بکر و طبیعی‌ترین مناطق جهان.

مسافران در طول اقامت خود در هتل ایبروستار کروز آمازون می‌توانند از راهنمایان مجرب استفاده کنند که به آنها در کشف واقعیت‌ های محیط زیستی آمازون کمک می‌کنند. ایبروستار کروز آمازون تجربه‌ای زیبا و دلنشین را در تور برزیل برای مسافران خود در محیط طبیعی منحصر به فرد آمازون ارائه می‌دهد.

 

مشخصات

مشخصات تماس

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۳۰
  • ساعت تخلیه اتاق ۸:۰۰ تا ۸:۳۰

ورود حیوانات خانگی ممنوع میباشد.