هتل هالیدی این سوکولنیکی

HOLIDAY INN SOKOLNIKI HOTEL Rusakovskaya Ulitsa, 24, Moscow, Russia, 107014

معرفی و تصاویر

هتل هالیدی این سوکولنیکی | HOLIDAY INN SOKOLNIKI HOTEL

هتل هالیدی این سوکولنیکی (Holiday Inn Sokolniki Hotel) یک هتل مدرن و مرموز در مسکو، روسیه است. این هتل در نزدیکی پارک سوکولنیکی قرار دارد که یکی از پارک‌های بزرگ و زیبای مسکو محسوب می‌شود.

هتل هالیدی این سوکولنیکی از اتاق‌ها و سوئیت‌های مدرن و راحت برخوردار است که با تجهیزات مدرن و امکانات رفاهی کاملی همراه هستند. همه اتاق‌ها دارای تلویزیون صفحه‌تخت، اینترنت بی‌سیم رایگان، میز کار و صندوق امانات هستند.

تمام اتاق های هتل سوکولنیکی به سبک کلاسیک و روشن تزئین شده اند. هر اتاق دارای میز و حمام مدرن با سشوار و لوازم آرایش رایگان است.

در هتل هالیدی این سوکولنیکی، رستوران‌هایی با منوی چندگانه وجود دارند که غذاهای بین‌المللی و روسی را ارائه می‌دهند. همچنین، لابی بار در هتل بهترین مکان برای استراحت و دیدار با دوستان و همکاران است.

هر روز صبح، یک صبحانه بوفه متنوع در سوکولنیکی آماده می شود. سرویس اتاق نیز موجود است.

امکانات دیگری که در هتل وجود دارد شامل مرکز تجاری، سالن ورزشی با تجهیزات مدرن، سالن کنفرانس و مرکز تجاری است. هتل همچنین امکانات رفاهی مانند استخر داخلی، سونا و ماساژ را نیز ارائه می‌دهد.

مرکز نمایشگاهی سوکولنیکی کمتر از 2 کیلومتر با هتل سوکولنیکی فاصله دارد. ایستگاه مترو سوکولنیکی یک کیلومتر با شما فاصله دارد. قطارهای مستقیم در حدود 10 دقیقه به کرملین می روند.

جاذبه‌های معروف، محله‌های تجاری و مراکز نمایشگاهی بین‌المللی به راحتی با ماشین یا مترو از ایستگاه متروی سوکولنیکی مسکو در فاصله ۱ دقیقه‌ای پیاده‌روی قابل دسترسی هستند. در نزدیکی هتل امکانات ورزشی اصلی قرار دارد. همه 523 اتاق بزرگ مجهز به حمام کاملا مجهز، گاوصندوق داخل اتاق، ماهواره و تلویزیون پولی، یخچال کوچک، امکانات چای و قهوه، سیستم کنترل آب و هوا هستند. اینترنت پرسرعت و وای فای در کل ساختمان در دسترس است.

هتل هالیدی این سوکولنیکی به دلیل موقعیت مرکزی‌اش و نزدیکی به اماکن دیدنی و مراکز خرید محلی، یک انتخاب مناسب در تور روسیه برای مسافران تجاری و تفریحی در مسکو است.

 

 

مشخصات

مشخصات تماس

Rusakovskaya Ulitsa, 24, Moscow, Russia, 107014