هتل هالیدی این مسکو سوشفسکی

HOLIDAY INN MOSCOW SUSCHEVSKY HOTEL Ulitsa Sushchovskiy Val, 74, Moscow, Russia, 129272

معرفی و تصاویر

هتل هالیدی این مسکو سوشفسکی | HOLIDAY INN MOSCOW SUSCHEVSKY HOTEL

هتل هالیدی این مسکو سوشفسکی هتلی بزرگ و مدرن در مسکو، روسیه است. این هتل در منطقه Suschevsky و قسمت مشچانسکی مسکو واقع شده و به راحتی امکان دسترسی به مراکز تجاری و تفریحی مسکو را فراهم می‌کند.

این هتل از 312 اتاق و سوئیت مجهز به طراحی مدرن و امکانات رفاهی برخوردار است. همه اتاق‌ها دارای تلویزیون صفحه‌تخت با صفحه‌نمایش تخت و اتصال اینترنت بی‌سیم رایگان هستند. همچنین، امکانات دیگری مانند میز کار، مینی بار، صندوق امانات و سرویس اتاق نیز در اختیار میهمانان قرار می‌گیرد.

مسافران خسته می توانند منتظر یک تخت خواب شیک و سه ملحفه با منوی بالش در اتاق های بزرگ و دارای تهویه مطبوع خود باشند.

میهمانان هتل می‌توانند از رستوران بزرگ در هتل لذت ببرند که منوی متنوعی از غذاهای روسی و بین‌المللی را ارائه می‌دهد. همچنین، بار در لابی نیز بهترین مکان برای استراحت و دیدار با دوستان و همکاران است.

امکانات دیگری که در این هتل وجود دارد شامل یک مرکز تجاری، سالن ورزشی با تجهیزات مدرن، سالن کنفرانس و مرکز کارآفرینی است. این هتل همچنین امکانات رفاهی مانند استخر داخلی، سونا و ماساژ را نیز ارائه می‌دهد.

هتل هالیدی این مسکو – سوشفسکی یک مرکز تناسب اندام 24 ساعته، مرکز تجاری پرسنل، و خدمات خشکشویی ارائه می دهد. کافه شیک فلور در تمام طول روز باز است و غذاهای بین المللی از جمله غذاهای سنتی روسی سرو می کند. کرملین، کلیسای جامع سنت باسیل و میدان سرخ حدود 30 دقیقه با مترو فاصله دارند و پارک مرکزی گورکی تنها چند دقیقه دورتر است. باغ‌های گیاه‌شناسی زیبا Aptekarskiy Ogorod در چند قدمی این هتل قرار دارند. فرودگاه شرمتیوو در 20 مایلی است.

هتل هالیدی این مسکو سوشفسکی در تور روسیه مناسب برای مسافران تجاری و تفریحی است که به دنبال اقامتی مدرن و راحت در مسکو هستند.

مشخصات

مشخصات تماس

Ulitsa Sushchovskiy Val, 74, Moscow, Russia, 129272

قوانین و امکانات

  • ساعت تحویل اتاق ۱۴:۰۰
  • ساعت تخلیه اتاق ۱۲:۰۰