GREEN PARK MERTER HOTEL:

معرفی:

این هتل لوکس 5 ستاره ده دقیقه با مرکز شهر استانبول فاصله دارد و دارای سالن ماساژ ، باغی زیبا ، 4 غذاخوری مجزا ، اینترنت Wi-Fi رایگان و جای پارک می باشد. این هتل دارای استخر سرباز و سرپوشیده می باشد ، همچنین باشگاه ورزشی آن مجهز به دستگاههای ورزشی به روز و مدرن است. رستوران هتل غذاهای ترکی سرو می کند. میهمان های هتل می توانند از دسرهای خوشمزه ای که در رستوران سرو می شود لذت ببرند. اتاق های هتل مجهز به سیستم تهویه هوا ، تلویزیون و ماهواره و مینی بار می باشد. برخی از اتاق ها دارای یک آشپزخانه کوچک ، اتاق نشیمن جدا و حمام مجهز به وان می باشد. Green Park Hotel در قلب صنعت مد و لباس استانبول قرار دارد. وسایل نقلیه عمومی دقیقا جلوی هتل قرار دارند.

ویژگی هتل:

هتل گرین پارک مرتر استانبول (The Green Park Hotel Merter)، به اندازه ی 10 کیلومتر با فرودگاه آتاتورک فاصله دارد. این هتل 5 ستاره مجهز به یک مرکز آبگرم وسیع، باغی زیبا، یک رستوران و یک کافه می باشد. اینترنت بی سیم رایگان و پارکینگ خصوصی رایگان برای مهمانان عزیز فراهم شده است. نزدیک ترین ایستگاه تراموا در 150 متری هتل گرین پارک مرتر قرار دارد.

رستوران رومِلی (Rumeli Restaurant) غذا های ترکی و بین المللی سرو می کند. می توانید روز خود را با صبحانه ی مغذی و سلف سرویس هتل گرین پارک مرتر آغاز کنید. کافه ی لوتوس (Lotus Bar) و کافه ی پول هاوایی (Pool Hawai Bar) نوشیدنی های گوارا سرو می کنند و کافه ویتامین آّبمیوه های تازه آماده می کند.

هتل گرین پارک مرتر در قلب صنعت مد و نساجی استانبول قرار گرفته است. این هتل 8 کیلومتر با منطقه ی تاریخی سلطان احمد و 10.3 کیلومتر با مرکز نمایشگاه های CNR فاصله دارد. می توانید با 15 دقیقه پیاده روی از هتل به مرکز خرید مارمارا فروم برسید.

باهرمس همراه شوید تا درمورد گرین پارک مرترهتل بیشتر بدانید.