هتل گرین پارک تکسیم در قلب میدان تکسیم قرار گرفته و دارای استخر رو بسته، اسپا و مرکز wellness است. این هتل در سال 1994 ساخته شده و پس از آن مورد بازسازی قرار گرفته است. نزدیک‌ترین مترو تنها ۳ دقیقه با اقامتگاه شما فاصله دارد و به شما این امکان را می‌دهد که به تمام نقاط شهر استانبول دسترسی داشته باشید. علاوه بر این در تمامی نقاط این هتل می‌توانید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

تمامی اتاق‌ها در این هتل لوکس و زیبا دارای تلویزیون هستند که می‌توانید شبکه‌های بین المللی را در آن‌ها تماشا کنید و همچنین می‌توانید تلفن بزنید. هتل گرین پارک تکسیم همچنین به صورت روزانه سبد میوه، روزنامه‌های روز و دو بطری آب هم به مهمانان خواهد داد. رستوران موجود در هتل هم انواع غذاهای محلی و بین‌المللی را در محیطی لوکس به شما خواهد داد.

سالن بدنسازی در هتل گرین پارک تکسیم شامل استخر، سونا و حمام سنتی ترکیه است. مسجد ایاصوفیه و کاخ توپکاپی هم فاصله کمی با محل اقامت شما دارند که حتما باید از این دو مکان زیبا در استانبول بازدید کنید. البته این‌ها تنها مکان‌های زیبای نزدیک به محل اقامت شما در هتل گرین پارک تکسیم نیستند، گزینه‌های زیادی پیش رو دارید که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع اتاق در هتل گرین پارک تکسیم

هتل گرین پارک تکسیم در مجموع 179 اتاق دارد که انواع آن عبارتند از:

اتاق های استاندارد 

در این اتاق‌ها می‌توانید تا سه تخت خواب یک نفره داشته باشید و یا بخواهید که یک تخت تک نفره و یک تخت دو نفره در آن قرار بدهند. این اتاق‌ها فضای نسبتا کمتری در اختیار شما قرار می‌دهند اما در ۲۵ متر مربع فضایی هم که دارند، می‌توانید از بهترین امکانات رفاهی بهره‌مند شوید. با این حال، تمامی امکاناتی که در اتاق‌های executive وجود دارند را در اتاق‌های استاندارد هم می‌بینید با این تفاوت که فشرده‌تر هستند.

سوئیت های Executive Suit

این سوییت‌ها ۴۰ متر مربع فضا در اختیار شما قرار می‌دهند و در آن‌ها تمامی امکانات رفاهی را در اختیار خواهید داشت. در این اتاق‌ها از هتل گرین پارک تکسیم، می‌توانید از حمام شخصی و در عین حال، تجهیزات موجود در آن همانند سشوار و وان شخصی استفاده کنید. درون سوییت نیز تمامی امکانات رفاهی قرار داده شده است که می‌توانید با خیالی آسوده به استراحت بپردازید. برای خواب نیز می‌توانید از تخت دو نفره یا king استفاده کنید.

موقعیت هتل گرین پارک تکسیم

همانطور که گفته شد، هتل گرین پارک تکسیم در چند قدمی ایستگاه متروی تکسیم قرار دارد که به دلیل هزینه‌های زیاد حمل و نقل، بهترین ویژگی است که در استانبول خواهید داشت. خروجی این خط Talimhane است که اگر بخواهید از خروجی Gezi perki سر در بیاورید، باید ۱۰۰ متر اضافه‌تر راه بروید. با میدان تکسیم هم که بهترین پاساژها و مراکز خرید در آن قابل دسترسی هستند، تنها ۳۰۰ متر فاصله دارید. علاوه بر این، اگر می‌خواهید به مراکز خرید بروید و به تعبیری، دلی از عزا درآورید، با ۶۰۰  متر حرکت می‌توانید به مرکز خرید Demiroren‌ برسید. سوپرمارکت Dia sa و مارکت خرید Besinci Mevsim در محل اقامتگاه شما قرار دارند که برای دسترسی به آن‌ها فقط باید از اتاق خود خارج شوید. همچنین کافه Starbucks هم برای کسانی که به قهوه و کافی‌شاپ علاقه دارند، در ۱۰۰ متری شما است.

اگر مراکز خرید خیابان استقلال برای شما کافی نبود می توانید با استفاده از مترو به ایستگاه شیشلی بروید و روبروی مرکز خرید جواهر که بزرگترین پاساژ ترکیه به حساب می آید پیاده شوید.

برای رسیدن به منطقه سلطان احمد و بازدید از کاخ توپکاپی و مسجد ایاصوفیه می توانید با فونیکلار از ایستگاه تکسیم به کاباتاش بروید و از آنجا با تراموا به منطقه قدیمی استانبول برسید.

اگر قصد بازدید از جزیره بیوک آدا را نیز دارید می توانید از کاباتاش سوار کشتی های تفریحی شوید که هر ساعت به جزایر پرنس استانبول می روند.

مهمانان هتل گرین پارک تکسیم درباره این هتل چه می‌گویند؟

بسیاری از مهمانان هتل گرین پارک تکسیم نسبت به موقعیت مکانی ابراز خرسندی می‌کنند و به ویژه خدمات وای فای را می‌پسندند. با این حال مشکلاتی هم گزارش می‌شود. از مهم‌ترین نکات منفی نبود پارکینگ است که صاحبان خودرو و یا کسانی که خودرو کرایه کرده‌اند را عذاب می‌دهد. مورد بعدی در رابطه با امکاناتی رفاهی است که در هتل قرار دارد و به ویژه شمار زیادی از مهمانان نسبت به تهویه هوا انتقاد کرده‌اند. مورد دیگر نیز در رابطه با خدمات نظافت اتاق‌ها است و مهمانان از ناهماهنگی‌های صورت گرفته میان کارکنان شکایت داشته‌اند. در مجموع این هتل از نظر مشتریان امتیاز کامل و قابل قبولی دریافت نکرده است، اما موقعیت مکانی خوب بهترین مزیت آن است و مسافران آفتاب تراول از آن رضایت نسبی داشته اند.

امکانات محبوب هتل گرین پارک تکسیم