هتل گرمیر پالاس، Germir Palas

معرفی:

در هنگام ورود به هتل گرمیر می توان فضای یک کلوب خصوصی را با نقاشی های خاص فاروک جیموک که تلفیق سبک های  آرت نِئو باروک و عثمانی است، احساس نمود. این هتل سبک کلاسیک که در قلب استانبول و مشرف به میدان تاکسیم واقع شده دارای چشم اندازهای دلپذیر بسمت بسفروس و شهر می باشد. در این هتل 49 اتاق لوکس به همراه 6 اتاق با چشم انداز بسفروس و گِزی پارک و 18 اتاق هم فقط با چشم انداز گِزی پارک موجود می باشد.

21 اتاق نیز مخصوص میهمانان غیر سیگاری در 3 طبقه که استعمال دخانیات در آنها مجاز نیست برای این هتل در نظر گرفته شده است. همچنین میهمانانی که به قصد یک سفر کاری به استانبول سفر می کنند و میهمان این هتل هستند می توانند از اتاق جلسه بسیار مجهز 75 متر مربعی هتل استفاده نمایند. انواع وسیعی از غذاها و نوشیدنی ها هم در بیسترو و روف گاردن برای میهمانان سرو خواهد شد. هتل گرمیر در چند قدمی خیابان ایستیکلال قرار دارد که قطب فرهنگی، تفریحی و تجارتی استانبول است و خدمات شخصی و تجارب متمایز را ارائه می دهد. فاصله هتل تا منطقه نیشانتاشی 1.5 کیلومتر و تا فرودگاه آتاتورک و فرودگاه صبیحا گوکچن نیز به ترتیب 20 و 42 کیلومتر می باشد.

 • محل

  هتل گرمیر پالاس هتلی با سبک کلاسیک واقع در قلب شهر استانبول است. این هتل نمایی رو به میدان تقسیم و تنگه بسفروس دارد. همچنین دارای دسترسی راحتی به جاذبه‌های گردشگری و مراکز تفریحی- تجاری استانبول می‌باشد. خیابان پر جنب‌و‌جوش استقلال با همه کافه‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید و گالری‌‌هایش در فاصله نزدیکی از هتل قرار گرفته است.

 • اتاق

  اتاق‌ها بسیار شیک چیدمان شده و دارای تهویه‌مطبوع، تلویزیون مسطح، کاناپه راحتی، تجهیزات چای و قهوه و حمام اختصاصی به‌همراه سشوار و لوازم‌بهداشتی هستند. منظره‌ای رو به میدان تقسیم از اتاق‌ها نمایان است.

 • رستوران

  در طول فصل تابستان رستوران و بار واقع در تراس هتل مکان مناسبی برای صرف صبحانه و شام و لذت بردن از منظره‌ای زیبا می‌باشد. «بیسترو گرمیز پالاس» در تمام طول روز آماده پذیرایی از میهمانان برای وعده‌های ناهار و شام و یا مشاهده ایونت‌های ورزشی روی مانیتور بزرگ رستوران است. همچنین روم‌سرویس (سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) مهیا خواهد بود.

 • امکانات

  باشگاه بدنسازی، اینترنت وای‌فای، امکان کرایه اتومبیل، خدمات خشک‌شویی و اتوکشی، انبار چمدان، صندوق‌امانات، میز راهنمای تور، امکان تبدیل ارز و خدمات کانسیرج از دیگر تسهیلات ارائه شده در هتل گرمیر پالاس است. پذیرش هم به‌صورت ۲۴‌ساعته آماده پاسخگویی می‌باشد. (لازم به ذکر است هریک از موارد فوق ممکن است مشمول پرداخت هزینه جداگانه باشند)