هتل کنتینانتال باکو:

معرفی:

هتل کنتینانتال باکو آذربایجان در فاصله 3.2 کیلومتری مرکز فرهنگی حیدر علی اف و 4.7 کیلومتری مرکز گنجلیک ،واقع شده است هتل Continental دارای یک بار است.

از جمله امکانات این هتل می توان به یک رستوران ، یک میز جلو و سرویس 24 ساعته به همراه وای فای رایگان اشاره کرد. هتل دارای روزنامه ها و دستگاه فکس و فتوکپی است که میهمانان می توانند از آنها استفاده کنند.

اتاق ها دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، یک قابلمه چای برقی ، حمام ، سشوار و یک میز هستند. اتاقهای مهمان دارای حمام اختصاصی با دوش و لوازم بهداشتی رایگان هستند.

صبحانه قاره ای هر روز صبح در هتل ارائه می شود.

Continental hotel baku  هتل کنتیننتال باکو9 کیلومترازمحله  shirvanshahs  و 7 کیلومتر از استادیوم Olympic  باکو فاصله دارد.

امکانات هتل:

هتل کنتیننتال امکاناتی مانند میزنوشیدنی ،رستوران ، پذیرش 24 ساعته و سرویس اتاق ارائه میکند به همراه وای فای رایگان درسرتاسر هتل.

همچنین روزنامه و دستگاه فکس وفتوکپی برای استفاده میهمانان فراهم شده است.اتاق ها مجهز به سیستم تهویه ، تلویزیون با کانال های ماهواره  ای ،کتری ، حمام شخصی ،سشوار و میزمیباشند.هتل کنتیننتال امکانات رفاهی و صبحانه بوفه ارائه میکند.محیط هتل برای دوچرخه سواری  و اجاره دوچرخه در دسترس میباشد.

رایج ترین امکانات :
وای فای رایگان             سرویس فرودگاهی               پارکینگ رایگان
اتاق خانوادگی                اتاق بدون دود                رستوران             میزنوشیدنی

این منطقه برای دوچرخه سواری محبوب است و اجاره دوچرخه و کرایه اتومبیل در هتل Continental در دسترس است.

میدان آزادی با محل اقامت 6.9 کیلومتر فاصله دارد ، در حالی که استادیوم المپیک باکو 8 کیلومتر با ملک فاصله دارد.

باکو پایتختی مدرن و در عین حال تاریخی است ، دیدنی های باکو بسیار زیاد هستند شهری که در همین نزدیکی ماست و تاریخ غنی و سازه های مدرنی دارد در قلب شهر ایچری شهر وجود دارد ، یک شهر تاریخی محصور شده که نشان از قدمت شهر میدهد .