هتل اطلس :

معرفی:

در فاصله ۵ دقیقه پیاده روی از ساحل و دارای ۲۷۳ اتاق است. این مجموعه، ۳۰۰ متر از ساحل ماسه های طلایی، دارای یک مرکز سلامت، چندین استخر و امکانات ورزشی و یک رستوران است. اتاق های روشن در اطلس هتل دارای بالکن خصوصی و مجهز است. هتل اطلس درشهر وارنا یک مجموعه قابل توجهی از امکانات را شامل می شود.

خدمات رفاهی هتل اطلس:

امکانات رفاهی در این  هتل ۴ ستاره شامل اتاق جلسه است، همچنین دارای استخر کودکان، خدمات آبگرم و تراس است. این هتل یک رستوران ارائه می دهد و استخری که در آن میهمانان می توانند در کنار آن با یک نوشیدنی خلوت کنند. صبحانه و دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان است. پارکینگ مجانی در دسترس است و تمام خدمات نظافتی و اتوکشی هتل مانند خدمات خشکشویی، اتوشویی و اتوکشی رایگان انجام می شود. برای بازدید از جاذبه های اطراف هتل باید تاکسی کرایه کنید. اگر چه سواحل اطراف با کمی پیاده روی قابل دسترسی هستند. مناطق عمومی با کارکنان میز پذیرش با خدمات و امکاناتی چون انبار چمدان و صندوق امانات در خدمت شما است و روزنامه در لابی با پرداخت هزینه اضافی در دسترس است. اینترنت وای فای درون تمام اتاق ها و در بعضی از نقاط هتل به صورت رایگان در دسترس است. کارکنان هتل به چهار زبان بلغاری، انگلیسی، روسی و آلمانی صحبت می کنند. ورود به هتل ادمیرال وارنا از ساعت ۲ بعد از ظهر تا نیمه شب می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید.

امکانات تفریحی هتل اطلس وارنا

هتل دارای استخر سرپوشیده، مرکز تناسب اندام، سونا و باشگاه اسنوکر است. این هتل لوکس همچنین دارای استخر کودکان، خدمات آبگرم و اسپا شامل خدمات حمام ترکی است. استخر شنای روباز هتل قبل از ساحل قرار گرفته و در اطراف آن صندلی هایی برای نشستن، استراحت و لذت بردن از آفتاب قرار گرفته است. این استخر فصلی بوده و تنها اگر هوای شهر مساعد باشد می توانید از آن استفاده کنید. گزینه های غذای هتل شامل رستوران و کافی شاپ می باشد. میهمانان می توانند با یک نوشیدنی در یکی از کافه های هتل از لحظات خوش بهره ببرند.

رستوران هتل

یک صبحانه بوفه ای که هر روز صبح از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۰:۳۰ صبح سرو میشود.
این هتل دارای یک رستوران فعال است که خمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.