هتل آستور گاردن وارنا:

معرفی:

با یکی از بهترین هتل های ۵ ستاره وارنا چه از نظر امکانات رفاهی و چه از نظر امکانات تفریحی روبرو هستید. مطمئنیم که پس از خواندن امکانات درون  هتل آستور گاردن وارنا  Astor Garden Hotel از قبیل دو استخر روباز و سرپوشیده، سونا و جکوزی، باشگاه ورزشی، پارک و البته امکان کرایه دوچرخه این هتل را انتخاب خواهید نمود. اتاق ها نیز به زیبایی طراحی شده اند. امکانات و خدمات ویژه این هتل ۵ ستاره شامل شاتل و ترانسفر فرودگاهی هم خواهد بود.

خدمات رفاهی هتل آستور گاردن وارنا:

کارکنان هتل به ۴ زبان آلمانی، بلغاری، انگلیسی و روسی صحبت می کنند. ترانسفر فرودگاه با پرداخت هزینه مجزا فراهم بوده است. برای افراد کم توان می توانید ویلچر درخواست دهید. در بعضی از اتاق ها سیگار کشیدن ممنوع است و اتاقی برای ملاقات های تجاری و فضایی برای کنفرانس ها و همایش ها دارید. تهویه مطبوع، اینترنت وای فای رایگان و میز پذیرش شبانه روزی دارد. خدمات نگهبانی، صندوق امانات در پذیرش و پاسخگویی عالی از خدمات رفاهی هتل آستور گاردن وارنا هستند.

باید اتاق خود را در هتل آستور گاردن وارنا (برای چک-اوت)، قبل از ساعت ۱۲ ظهر تحویل داده و این در حالی است که چک-این از ساعت ۲ ظهر شروع می شود. حیوانات حق ورود به این هتل را ندارند. تخت نوزاد در دسترس نیست اما اقامت کودکان زیر ۲ سال رایگان خواهد بود. زمین بازی برای کودکان در حیاط هتل وجود دارد.

امکانات تفریحی هتل آستور گاردن وارنا:

اگر نمی خواهید در استخر فضای باز روبروی ساختمان هتل شنا کنید، می توانید به استخر سرپوشیده داخل ساختمان بروید. به هر حال صندلی های راحتی و چترهای آفتابگیر اطراف استخر در حیاط هتل مکان خوبی برای استراحت است. اگر علاقه مند به حمام آبگرم و چنین خدماتی هستید، به حمام آبگرم هتل بروید. سونا و جکوزی هم در این هتل ۵ ستاره وارنا وجود دارد. اتاق بخار در کنار تجهیزات ورزشی از دیگر امکانات تفریحی هتل آستور گاردن وارنا هستند. همچنین اگر از تفریحات هتل خسته شده اید، حدود ۴ دقیقه پیاده روی نموده تا به ساحل و حمام آبگرم آکوآهاوس برسید. در نزدیکی هتل می توانید دوچرخه کرایه کنید.

امکانات اتاق های هتل آستور گاردن وارنا

با رزرو اتاقی از میان ۲۳۰ اتاق هتل آستور گاردن وارنا، اقامت خود را در طول سفر بیمه کنید. اینجا همه امکانات رفاهی و خدماتی برای حال خوب شما مسافران و مهمانان درون اتاق ها گذاشته شده است. درون حمام های خصوصی اتاق ها، وسایل بهداشتی و آرایشی به همراه حوله و سشوار قرار داده اند. وان و دوش در حمام وجود دارد. تمام امکانات استاندارد در این اتاق ها رعایت شده است. همه اتاق ها دارای تخت های راحت، کمد های چوبی برای لباس، کفپوشی موکت شده و پرده های ضخیم برای جلوگیری از تابش نور آفتاب دارند. تلویزیون LED اتاق برای سرگرمی تمام شبکه های جهانی را پخش می کند و تراس و پاسیویی رو به منظره بیرون خواهید داشت.

رستوران های هتل:

هر روز صبح، منوی صبحانه ای عالی و به سبک بوفه ای از ساعت ۰۷:۳۰ تا ۱۰ صبح آماده است.

  • رستوران هتل آستور گاردن وارنا منویی دارای غذاهای بین المللی مختلف را برای صبحانه، میان وعده و تنقلات، ناهار و شام برای هر روز سرو می کند. این رستوران بوفه ای بسیار متنوع هر روزه آماده می کند.

فاصله هتل تا جاذبه های وارنا

  • ساحل و حمام آبگرم آکواهاوس: تا شما ۲۰۰ متر فاصله داشته و با رفتن به این جاذبه های تفریحی وارنا در بلغارستان می توانید از تفریحات ساحلی بهره مند شوید.
  • باغ دانشگاه بوتانیکال: تا شما تنها ۷۰۰ متر فاصله داشته و یکی از سرسبزترین و جذابترین مناطق توریستی وارنا است. پیاده به دیدن این جاذبه بروید.
  • مرکز گلدن سندز: از جاذبه های مطرح وارنا بوده که تا هتل آستور گاردن وارنا ۶٫۸ کیلومتر فاصله دارد. با تاکسی ۱۰ دقیقه ای به این جاذبه می رسید.
  • کلیسای وارنا: در ۸٫۹ کیلومتری هتل آستور گاردن وارنا قرار گرفته است. بنابراین با گرفتن تاکسی یا اتوبوس ۱۰ دقیقه ای به این جاذبه تاریخی می رسید.
  • فرودگاه بین المللی وارنا: ۱۴٫۹ کیلومتر تا این هتل ۵ ستاره وارنا فاصله دارد که با تاکسی و ترانسفر فرودگاهی می توانید ۲۰ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.
  • فرودگاه بورگاس: ۸۴٫۱ کیلومتر تا این هتل ۵ ستاره وارنا فاصله دارد که با تاکسی و ترانسفر فرودگاهی می توانید یک ساعت و ۲۰ دقیقه ای این مسیر را طی کنید.