معرفی استانبول :

استانبول (به ترکی استانبولی: İstanbul)  بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین و توریستی ترین شهر در کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن کشور است.

این کلان‌شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا وسومین شهر توریستی جهان در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است.استانبول شهری است پر از جاذبه های تاریخی ،تفریحی می باشد.

برای شناخت بهتر و انتخاب بهتر توراستانبول و سفر به کشور ترکیه با ما همراه باشید.

استانبول

برای دیدن قیمت ها و پکیج های تور استانبول اینجا کلیک کنید.

چرا سفر به استانبول ؟

شهر استانبول از بزرگترین شهرهای کشور ترکیه می باشد. شهراستانبول با جاذبه های فراوان تاریخی و دیدنی گردشگران و توریست های زیادی را هر ساله به سمت خود می کشاند.

آب و هوای مدیترانه ای این شهر تنوع آثار دیدنی و تاریخی ، مساجد متعدد و سواحل زیبا لذت این سفر را دو چندان می کند.

توراستانبول یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی در ایران است .

istanbul

برای دیدن قیمت ها و پکیج های تور استانبول اینجا کلیک کنید.

 

شهراستانبول در ترکیه تنها شهر جهان است که در دو قاره واقع شده است. تنگه بسفر که حد فاصل میان دو قاره آسیا و اروپا است ، با گذر از دل استانبول خاصیت و زیبایی منحصر به فردی به این شهر داده است.

مردم شهراستانبول معتقدند در بهترین شهر دنیا زندگی می کنند ، باگذری از خیابان های این شهر خواهی دید در دل دیوارهای تاریخی این شهر صدها داستان و افسانه نهفته است.

معماری های باستانی و معاصر این شهر با شکوه و عظمت و زیبایی خود هوش از سر هر انسان با سلیقه ای خواهد برد، بناهای جادویی مانند مسجد ایاصوفیه  ، قصر توپکاپی ،کاخ دولما باغچه ، اب انبار باسیلیکا ، برج گالاتا ، مسجد آبی و … می باشد.

غروب دل انگیز خورشید در استانبول یکی از دیدنی ترین و جذاب ترین لحظات در این شهر خواهد بود ، قطعا یکی از ماندگار ترین خاطرات در تور استانبول تماشای غروب از کنار برج گالاتا ، تپه های بیوک و غیره خواهد بود.

چراسفر به استانبول ؟

برای دیدن قیمت ها و پکیج های تور استانبول اینجا کلیک کنید.

دیدنی ها و خوراکی های معروف استانبول

استانبول به همین دیدنیهای روی زمین خلاصه نخواهد شد ، برای رفتن به دوران گذشته از تاریخ بیزانس تا کاخ های کهن و بازدید از شگفتی های شهر زیرزمینی تماشا و موزه کاخ بزرگ موزائیک در میدان سلطان احمد ، آب انبار و دیگر از مکان هایی که توسط کارگزان تورهای شهری برنامه ریزی شده را از دست ندهید. هرچه از بالاتر به این شهر نگاه کنید زوایای پنهان بیشتری برایتان آشکار خواهد شد.

از بهترین غذاهای که می توان نام برد که در این شهر طعم آن را چشید :

بورک ، اسکندر کباب ، دسر خوشمزه باقلوا و نان تست اکمک کادایوف و …  از غذاهای محبوب می باشد.

استانبول

برای دیدن قیمت ها و پکیج های تور استانبول اینجا کلیک کنید.

در انتخاب هتل های استانبول یکی از گزینه هایی که این چشم نواز زیبا را به شما خواهد داد . هتل هایی هستند که رستوران آنها در آخرین طبقه هتل واقع شده است .

صرف صمیمانه با تماشای دو قاره در یک قاب و پل های درن روی بسفر و مساجد زیبا و حرکت قایقهای روی خلیج آغاز یک روز خوب در این شهر در کافه ها به همراه خوردن چای و قهوه ترکی هستند ، آنها میهمان نوازی را بخشی از زندگیشان می دانند.

بی تردید استانبول یکی از مقاصد برتر گردشگری و دیدنی است که یک بار دیدن برای آن کافی نیست.