در سفر به کامبوج با کودکان کجا بریم؟

در سفر به کامبوج با کودکان کجا بریم؟ لوکیشن بسیاری از فیلم های سینمایی اکشن محبوب در کشور کامبوج قرار دارد. این مکان‌های جادویی جذابیت خاصی برای کودکان دارند. در این مقاله بهترین مکان‌های دیدنی کامبوج برای کودکان معرفی شده اند.  در این مقاله خواهید دید، کامبوج بهشت کودکان است. در کامبوج با کودکان، بازدید […]

بهترین جاذبه های دیدنی کامبوج برای کودکان

در سفر به کامبوج با کودکان کجا بریم؟

لوکیشن بسیاری از فیلم های سینمایی اکشن محبوب در کشور کامبوج قرار دارد. این مکان‌های جادویی جذابیت خاصی برای کودکان دارند. در این مقاله بهترین مکان‌های دیدنی کامبوج برای کودکان معرفی شده اند.  در این مقاله خواهید دید، کامبوج بهشت کودکان است. در کامبوج با کودکان، بازدید از مکان های دیدنی زیر را از دست ندهید.

معابد آنگکور

معابد انگکور وات و شهر گمشده وات، از بهترین جاذبه های دیدنی کامبوج برای کودکان است. با هر قدمی که در فضای آنگکور برمی دارید، سفری جذاب به گذشته ی تاریخی این شهر خواهید داشت. کشف مکانهای تاریخی کامبوج، جذابیت زیادی برای کودکان دارد.

سفر به کامبوج با کودکان

معبد Ta Prohm 

 معبد  Ta Prohm کامبوج، از محبوب ترین جاذبه های دیدنی کامبوج برای کودکان است. فیلم اکشن معروف تام ریدل در این معبد کامبوج فیلمبرداری شده است این جاذبه دیدنی کامبوج در محاصره جنگل های استوایی و گیاهان قرار دارد. با محاصره خزه ها در ساختمان های قدیمی، جذابیت این معبد کامبوج، دو چندان شده است.

سفر به کامبوج با کودکان

زیپ لاین در جنگل های کامبوج

زیپ لاین در جنگل های کامبوج، از محبوب ترین تفریحات کودکان در سفر به این کشور است.در نزدیکی آنگکور وات، یک بوم‌پارک زیپ‌لاین وجود دارد. این زیپلاین از جاذبه های محبوب کامبوج در بین گردشگران کوچک است. با تجربه این زیپ لاین، در حین حرکت از مناظر شگفت‌انگیز جنگل های کامبوج لذت ببرید.

بیشتر بخوانید:  کدام پارک آبی کامبوج بریم؟

سفر به کامبوج با کودکان

دهکده  Tonlé Sap کامبوج

قایق سواری در دریاچه ی زیبای Tonlé Sap، از بهترین تفریحات کامبوج برای کودکان است.  ماهیگیری در این دهکده نیز تجربه ای جذاب برای کودکان است. اگر به دهکده  Tonlé Sap رفتید، حتما غذاهای دریایی رستوران های محلی آن را امتحان کنید.

سفر به کامبوج با کودکان

پارک حیات وحش پنوم تا مائو

پنوم تا مائو از بهترین پارک های سافاری کامبوج است. این جاذبه دیدنی کامبوج حدود یک ساعت از پنوم پن فاصله دارد. باغ وحش این پارک در بین کودکان محبوبیت زیادی دارد. در اینجا، شما و فرزندانتان می توانید روز خود را با Free the Bears در روز مراقبت از خرس باغ وحش بگذرانید. 

سفر به کامبوج با کودکان

قطار بامبو در Battambang 

قطار بامبو، بهترین جاذبه دیدنی کامبوج برای کودکان است. این قطار در واقع روی دو مجموعه چرخ تعادل برقرار می کند و توسط یک موتور سیکلت کار می کند.  در گذشته از آن به عنوان راه نجاتی برای روستاهایی که نیاز به حمل و نقل کالا در سراسر کشور داشتند، استفاده می شد. امروزه نیز به یک جاذبه توریستی جذاب تبدیل شده است.

سفر به کامبوج با کودکان

 پارک ملی کولن

در سفر به کامبوج با کودکان، فرصت های زیادی برای بیرون رفتن و گشت و گذار در حومه شهر وجود ندارد.  اما بازدید از پنوم کولن در پارک ملی کولن را هرگز از دست ندهید. در اینجا می توانیدمیمون ها، پرندگان استوایی و پروانه ها را ببینید. در جنگل قدم بزنید یا سوار کایاک شوید و در استخری در پایه یک آبشار شنا کنید.

سفر به کامبوج با کودکان

شهرهای دوقلوی Kep and Kampot

در جنوب کامبوج، شهرهای دوقلوی جذاب Kep و Kampot قرار دارند. در Kep، می توانید چند روز فوق العاده را با قایق سواری به جزیره خرگوش برای غواصی، بازدید از مزرعه پروانه ها، پیاده روی در پارک ملی و کاوش در بازار خرچنگ سپری کنید. بازار این جزیره نیز جذابیت زیادی برای کودکان دارد. 

بیشتر بخوانید:  جاذبه های طبیعی کامبوج

سفر به کامبوج با کودکان

دلفین های ایراوادی

شهر کراتی،در سواحل رودخانه مکونگ کامبوج قرار دارد. در این شهر زیبای دورافتاده، جذابیت های زیادی برای کودکان وجود دارد.  بهترین جاذبه دیدنی کراتی برای کودکان،  دلفین‌های نادر ایراوادی هستند. این دلفین ها را می‌توانید در حال شنا در بخش‌هایی از رودخانه مکونگ مشاهده کنید. لاک‌پشت‌های نرم نیز از جذابیت های این جزیره کامبوج برای کودکان هستند.

سفر به کامبوج با کودکان

لیست تفریحات پیشنهادی برای کودکان در سفر به کامبوج

کامبوج یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای کودکان است. معابد آنگکور و ta prohm بهترین جاذبه های دیدنی کامبوج برای کودکان علاقمند به تاریخ است. قطار بامبو و شهرهای دوقلوی kep and kampot، بهترین مکان های دیدنی کامبوج برای کودکان اهل ماجراجویی هستند. بازدید از دلفین های ایراوادی، پارک ملی کولن و پارک پنوم تا مائو نیز جذابیت زیادی برای کودکان دارد.

در سفر با کودکان، شما کدام جاذبه دیدنی کامبوج را پیشنهاد می کنید؟ تجربه و دیدگاه خئذ را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *