کدام پارک آبی کامبوج بریم؟

کدام پارک آبی کامبوج بریم؟ سرسره معروف رنگین کمان با طول 50 متر در یکی از پارک های آبی کامبوج قرار دارد. پارک های آبی کامبوج از جاذبه های دیدنی پرطرفدار در کامبوج هستند. در این مقاله بهترین پارک های آبی کامبوج همراه با آدرس و ساعات بازدید معرفی شده اند. Fly Phnom Penh فلای […]

معرفی بهترین پارک های آبی کامبوج

کدام پارک آبی کامبوج بریم؟

سرسره معروف رنگین کمان با طول 50 متر در یکی از پارک های آبی کامبوج قرار دارد. پارک های آبی کامبوج از جاذبه های دیدنی پرطرفدار در کامبوج هستند. در این مقاله بهترین پارک های آبی کامبوج همراه با آدرس و ساعات بازدید معرفی شده اند.

Fly Phnom Penh

فلای فنوم، اولین پارک ترامپولین کامبوج است. در این پارک کامبوج، بازی های هیجان انگیز بسیاری برای کودکان و نوجوانان وجود دارد. رستوران های این پارک نیز طرفداران خاصی بین گردشگران دارند.

آدرس: کامبوج، پنوم

ساعات بازدید:  هر روز از ساعت 10:00 تا 18:00معرفی بهترین پارک های آبی کامبوج

Garden City Water Park

پارک آبی گاردن سیتی، بزرگترین پارک آبی کامبوج است. این پارک آبی کامبوج، برای همه ی رده های سنی پر از بازی و تفریحی است. اگر در تابستان به کامبوج سفر کردید، بازدید از این پارک آبی شگفت انگیز کامبوج را از دست ندهید.

آدرس: کامبوج، پنوم

ساعات بازدید: هر روز از ساعت 10:00 تا 18:00معرفی بهترین پارک های آبی کامبوج

Entanou Slide – River Park

سرسره رنگین کمان معروف کامبوج، در این پارک قرار دارد. این سرسره روبروی کوه بوکورت قرار دارد. انتهای این سرسره ی هیجان انگیز، به رودخانه ختم می شود. طول این سرسره نیز به حدود 50 متر می رسد.

آدرس: کامبوج، بوکورت

ساعات بازدید: هر روز از ساعت 9:00 تا 17:00معرفی بهترین پارک های آبی کامبوج

بیشتر بخوانید:  جاذبه های طبیعی کامبوج

Fantastic Water World

پارک آبی فنتستیک کامبوج، کامل ترین پارک آبی سنگاپور است. این پارک آبی، با سرسره های مارپیچ و تونل های آبی مختلف، طرفداران زیادی دارد. با بازی های متنوع، کودکان تا ساعت ها در اینجا سرگرم می شوند.

آدرس: پنوم

ساعات بازدید: هر روز از ساعت 10:00 تا 17:00معرفی بهترین پارک های آبی کامبوج

Water Park Khna Siem Reap

پارک آبی سیام، یک پارک آبی سرگرم کننده در کامبوج است. کلبه های چوبی، استخر و یک دریاچه کوچک، از جذابیت های این پارک کامبوج است. غذاها و نوشیدنی ها و هزینه ورودی بسیار مناسب هستند. یک استخر کوچکتر برای کودکان با سرسره و همچنین یک استخر بزرگ با سرسره های بزرگ برای بزرگسالان وجود دارد.

آدرس: کامبوج، پنوم

ساعات بازدید:  هر روز از ساعت 10:00 تا 17:00معرفی بهترین پارک های آبی کامبوج

Dinosaurs Alive

دایناسورهای زنده، اولین پارک موضوعی در کامبوج است.این پارک بیش از 25000 متر مربع زمین را پوشش می دهد که یک سفر نیم روزه را برای بازدیدکنندگان در هر سنی فراهم می کند. هدف این است که از طریق کشف دایناسورها و در عین حال ارتباط آنها با طبیعت و تاریخ، تجربه ای به یاد ماندنی داشته باشید.

آدرس: کامبوج، پنوم

ساعات بازدید: هر روز از ساعت 11:00 تا 18:00شهربازی دایناسور کامبوج

Water Garden Aeon 

در یکی از بهترین مراکز خرید کامبوج، پارک آبی گاردن آون قرار دارد. این پارک آبی برای کودکان بسیار جذاب است. خانواده ها می توانند با خیال راحت فرزندان خود را در این پارک گذارند و به خرید بپردازند.

 آدرس: کامبوج، پنوم

ساعات بازدید: هر روز از ساعت 10:00 تا 19:00معرفی بهترین پارک های آبی کامبوج

بیشتر بخوانید:  از کامبوج سوغاتی چی بخریم؟

لیست بهترین شهربازی و پارک آبی کامبوج

پارک های آبی و شهربازی های کامبوج، برای همه ی اعضای خانواده پر از بازی و تفریح است. بهترین راه برای خنک شدن در گرمای تابستان کامبوج، بازدید از پارک های آبی جذاب زیر است:

  • Garden City Water Park
  • Fantastic Water World
  • Water Garden Aeon 
  • Entanou Slide – River Park

نظر شما در مورد پارک های آبی کامبوج چیست؟ تجربه و دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *