ساحل ماسه های طلایی:

معرفی:

ماسه های طلایی (Golden Sands) که در مجاورت یک پارک ملی با همین نام قرار دارد، مشهورترین ساحل شهر توریستی وارنا می باشد. این ریزورت ساحلی در ۱۷ کیلومتری شمال شهر وارنا قرار دارد و توسط مسیری از ریزورت ها و ویلاها به شهر وصل می شود.

شهرت این سواحل به دلیل ماسه های کوارتز طلایی کمیاب، درختان کهنسال، باغ های زیبا و بازارهای روباز متنوع می باشد. مقامات وارنا تصمیم دارند که این شهر را به عنوان یک مقصد گردشگری خانوادگی و سبز معرفی کنند.
سواحل ماسه ای به دلیل آب و هوای خوب، چشم انداز زیبا و قیمت های مناسب مشهورترین و پر طرفدارترین منطقه توریستی وارنا می باشد که هر ساله گردشگران زیادی از روسیه، اروپا و خلیج فارس را به خود جذب می کند. ۱۸ زمین گفت در این ساحل طراحی شده است.

در سال ۲۰۰۷ یک ساختمان کپی شده از برج ایفل که ۱۰ برابر از اندازه واقعی آن کوچک تر می باشد، در این ساحل ساخته شد و بر روی سکوی تماشای آن یک رستوران قرار گرفت.
خط های اتوبوس ۹، ۸۹ و ۱۰۹ سواحل ماسه ای را به ایستگاه قطار وارنا و خط ۴۰۹ ساحل را از طریق مرکز شهر به فرودگاه بین المللی وارنا و اتوبوس های ۲۰۹ و ۳۰۹ دیگر مناطق وارنا را به ساحل متصل می کنند.

معرفی بیشترساحل ماسه های طلایی:

توسعه این مجموعه ریزورت ساحلی از سال ۱۹۵۷ آغاز شد و به سرعت در طول دو دهه به یک مجموعه تفریحی و مسافرتی مدرن با تعداد زیادی هتل، ویلا، آپارتمان، اسپا، رستوران، مراکز خرید، ورزش و تفریح تبدیل شد. سواحل ماسه ای در دهه ۹۰ خصوصی شد و سرمایه گذاری های زیادی را به خود جذب کرد. بر اساس گزارش سال ۲۰۰۷ اتاق گردشگری وارنا، ۱۳۰۰۰ اتاق هتل و ۳۰۰۰۰ تخت در این منطقه ساخته شده است.

مقامات تصمیم دارند که این منطقه را به عنوان یک تفریحگاه لوکس ساحلی تبدیل کنند، به همین دلیل هتل های لوکس All-Inclusive زیادی در این منطقه ساخته شده است.

در تابستان دمای هوا در وارنا به بالای ۲۰ درجه‌ی سانتی‌گراد افزایش می‌یابد اما خوشبختانه همیشه می‌توانید از آب تنی در تفرجگاه این شهر کنار دریای سیاه، استفاده کنید. اینجا مکانی آرام و محیطی خانوادگی است و می‌توانید از ساحل خصوصی نیروانا نیز استفاده کنید.

ساحل اصلی این تفرجگاه شبیه سواحل دریای مدیترانه است، مانند ماربلا با آپارتمان‌ها و هتل‌هایی که در اطراف آن وجود دارد. باهرمس همراه شوید تابا این ساحل زیبا بیشتراشناشوید.