۱۰ هتل خوش منظره در سراسر دنیا

در انتخاب یک هتل، علاوه بر قیمت و کیفیت سرویس‌دهی، موقعیت مکانی خاص و مناظر زیبا نیز اهمیت زیادی دارد و عده‌ی زیادی اقامت در یک هتل دارای چشم‌انداز مسحورکننده در آغوش طبیعت را به مدرن‌ترین هتل‌ها در مناطق شهری و پرازدحام ترجیح می‌دهند. در ادامه به معرفی هتلهای خوش منظره در سراسر دنیا می‌پردازیم. با هرمس همراه باشید.

معرفی

معرفی هتلهای خوش منظره در سراسر دنیا ، هرکدام از این هتل‌ها ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند که آنان را نسبت به بقیه متمایز می‌کند. بی‌تردید اقامت در یکی از این هتلهای خوش منظره در سراسر دنیا با انبوهی از خاطره‌های فراموش‌نشدنی و احتمالا عکس‌های زیبا و خاطره‌انگیز، به تجربه‌ای به‌یادماندنی و منحصربه‌فرد تبدیل خواهد شد.

اقامتگاه Tsala Treetop Lodge، آفریقای جنوبی

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 1

 این اقامتگاه ۵ ستاره که از ۱۰ ویلای لوکس تشکیل شده، در ده کیلومتری خلیج پلتنبرگ (Plettenberg) قرار دارد و به خاطر جنگل‌های بکر و دست‌نخورده‌اش بسیار مشهور است. اقامت در سالا تری‌تاپ به شما احساسی مثل یک پرنده‌ی در حال پرواز بر فراز جنگل‌های انبوه آفریقا می‌دهد.

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 2 ویلاهای این هتل ارتفاع نسبتا زیادی دارند و از پنجره‌ی آن‌ها می‌توان بخش‌های وسیعی از جنگل‌ را به‌راحتی مشاهده کرد. هرکدام از ویلاهای سالا تری‌تاپ، یک استخر اختصاصی در روی تراس و مشرف به جنگل دارند. حداقل کرایه‌ی ویلا در این اقامتگاه ۱۸۷ یورو در شب (به همراه صبحانه) است.

اقامتگاه Pilgrimage Village، ویتنام

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 3

 پیلگرامج ویلج به معنای لغوی دهکده‌ی زیارتی، یک اقامتگاه ۵ ستاره با فضایی آرامش‌بخش و خیال‌انگیز در شهر هوئه (Hue) است که در محاصره‌ی جنگل و دریاچه‌های زیبا قرار دارد. این اقامتگاه به شکل یک دهکده‌ی سنتی ویتنامی ساخته شده و محل بسیار مناسبی برای استراحت و تمدد اعصاب است. کلبه‌های اقامتگاه، با سبزه‌زارهای انبوه و باغ‌های استوایی احاطه شده‌اند.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 4

 در پیلگرامج ویلج علاوه بر لذت بردن از طبیعت چشم‌نواز و بکر، می‌توانید به تماشای استادکارهای بومی که در کارگاهی کنار اقامتگاه به ساخت انواع صنایع‌دستی ویتنامی اشتغال دارند، رفته و از نزدیک با فرهنگ و آداب‌ورسوم این کشور آشنا شوید. حداقل کرایه‌ی این اقامتگاه ۸۴ یورو در شب (به همراه صبحانه) است.

هتل بوتیک Wilderness، آفریقای جنوبی

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 5

 قرار گرفتن در لبه‌ی یک پرتگاه و چشم‌انداز وسیع به خلیج، این هتل بوتیک۵ ستاره را به بهشت عاشقان حیات‌وحش تبدیل کرده است. هتل ویلدرنس در یک روستای ساحلی کوچک و دورافتاده به همین نام در استان کیپ قرار دارد که می‌توان آن را آخر دنیا نامید.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 6

 پنجره‌های هتل دارای چشم‌انداز بی‌نظیری به اقیانوس هند هستند و مهمانان می‌توانند در ماه‌های گرم سال به گشت‌وگذار در سواحل بکر روستا بپردازند و در زمستان از تماشای جنب‌وجوش نهنگ‌های غول‌پیکر در نزدیکی ساحل لذت ببرند. حداقل کرایه‌ی اتاق در این اقامتگاه ۹۸ یورو در شب (به همراه صبحانه) است.

اقامتگاه Vil Uyana، سریلانکا

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 7

 این اقامتگاه ۵ ستاره در کنار یک دریاچه‌ی فوق‌العاده زیبا و در محاصره‌ی مزارع برنج قرار دارد و به حداقل رساندن آسیب به محیط‌زیست، اولویت اصلی در ساخت آن بوده است. اقامتگاه ویل اویانا که در شهر سیگیریا (Sigiriya) قرار دارد، شامل تعدادی کلبه‌ی چوبی بر روی پایه‌های مستحکم است که مدرن‌ترین امکانات رفاهی ممکن را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 8

 ویژگی اصلی این اقامتگاه، مشرف بودن به یک صخره‌ی عظیم یکپارچه است که ویرانه‌های یک بنای باستانی تحت پوشش یونسکو در زیر آن به چشم می‌خورد. حداقل کرایه‌ی ویلا در این اقامتگاه ۱۴۴ یورو در شب (به همراه صبحانه) است.

اقامتگاه Wolgan Valley، استرالیا

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 9

 این اقامتگاه در بین دو پارک ملی واقع در منطقه‌ی Blue Mountains ناحیه‌ی ولز جنوبی (South Wales) قرار دارد. Blue Mountains به معنای کوهستان آبی، دارای جنگل‌های انبوه درخت اکالیپتوس است. درخت‌های این جنگل نوعی روغن خاص ترشح می‌کنند که تبخیر آن باعث ایجاد یک مه آبی‌رنگ می‌شود. اقامتگاه ولگن ولی در نیمه اول قرن نوزدهم و در روی ویرانه‌های یک مزرعه‌ی بزرگ ساخته شده و بر اساس افسانه‌های محلی، چارلز داروین در سفر به استرالیا به‌منظور تحقیق بر روی نظریه‌ی انقلابی تکامل، مدتی در این محل به سر برده است.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 10

 در حال حاضر ولگن ولی با ترکیبی از دکوراسیون سنتی اصیل و مدرن‌ترین امکانات رفاهی، گردشگران زیادی از سراسر دنیا جذب می‌کند. یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این اقامتگاه، تراس‌ وسیع اختصاصی در هرکدام از اتاق‌ها با چشم‌اندازی مبهوت‌کننده است. هزینه دو شب اقامت در اتاق‌های لوکس ولگن ولی به همراه پذیرایی کامل از ۱۱۰۰ یورو شروع می‌شود.

هتل Rayavadee، تایلند

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 11

 این هتل ۶ ستاره، در نقطه‌ی دورافتاده‌ای از شهر کرابی (Krabi) واقع شده و به معنای واقعی دور از تمدن قرار دارد. دسترسی به هتل رایاوادی فقط با قایق امکان‌پذیر است که این مسئله جنبه‌های شاعرانه و لوکس آن را افزایش می‌دهد. این هتل شامل تعدادی کلبه‌ی کوچک با نمای خارجی مشابه کلبه‌های سنتی تایلند و طراحی داخلی مدرن منحصربه‌فرد است که در میان درخت‌های نارگیل و گل‌های رنگارنگ استوایی قرار دارند.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 12

 مهمان‌های این هتل می‌توانند در ۳ ساحل ماسه‌ای بی‌نظیر نزدیک آن، به استراحت و تفریح مشغول شوند. حداقل کرایه‌ی کلبه‌های این هتل ۱۹۶ یورو در شب (به همراه صبحانه) است.

هتل Denali Bluffs، ایالات‌متحده

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 13

 دنالی بلافز یک هتل ۳ ستاره در نزدیکی پارک ملی دنالی آلاسکا است و اقامت در آن تجربه‌ای رؤیایی محسوب می‌شود. بالکن اتاق‌های این هتل چشم‌انداز مبهوت‌کننده‌ای به کوه‌های آلاسکا و رودخانه‌ی ننانا (Nenana) دارد.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 14

 فاصله‌ی کم این هتل با پارک ملی دنالی آن را به محل مناسبی برای اقامت دوستداران این پارک و همین‌طور علاقه‌مندان به تماشای دشت‌های وسیع آلاسکا تبدیل کرده است. حداقل کرایه‌ی اتاق‌های این هتل ۴۹ یورو در شب است.

هتل Post Ranch، ایالات‌متحده

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 15

 اگر از ارتفاع وحشت دارید، هتل ۵ ستاره‌ی پست رنچ محل مناسبی برای شما نیست. این هتل در بالای یک صخره‌ی مرتفع مشرف‌به خلیج کالیفرنیا (منطقه‌ی بیگ سور) قرار دارد که به‌صورت مداوم در معرض برخورد امواج سرکش اقیانوس آرام است و از تعدادی خانه‌ی باشکوه و مدرن تشکیل‌شده که در لبه‌ی پرتگاه ساخته شده‌اند.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 16

 مهمانان این هتل می‌توانند در تراس‌های بزرگ این خانه‌ها که دارای جکوزی هستند، از لذت غوطه‌ور شده در آب گرم همزمان با تماشای مناظر خیره‌کننده بهره‌مند شوند. حداقل کرایه‌ی این هتل ۲۴۹ یورو در شب است.

هتلParadies، سوییس

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 17

 در سویس، پیدا کردن هتلی بدون چشم‌انداز زیبا، تقریبا غیرممکن است، بااین‌وجود هتل پارادایز در منطقه‌ی فتان (Ftan) جایگاه خاصی در بین همه هتل‌های سویس دارد. هتل پارادایز یک هتل ۵ ستاره‌ی کوچک با فضایی دوست‌داشتنی است که همه‌ی امکانات آن از بالاترین استانداردهای ممکن برخوردارند و با منظره ی چشم‌نواز آلپ، بازتاب نور خورشید از کوه‌های پوشیده از برف و یک دشت وسیع با قلعه‌ای باستانی در میان آن، ترکیبی منحصربه‌فرد و سحرانگیز ایجاد می‌کنند.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 18

 حداقل کرایه‌ی اتاق‌های این هتل ۱۳۷ یورو در شب (به همراه صبحانه) است.

هتل Desert Homestead، نامیبیا

خوش منظره‌ترین هتل‌ها 19

 جادوی کوهستان نوبی‌بیسکی (Nubibskie) در منطقه‌ی سوسوس‌ولای (Sossusvlei)، به‌تنهایی برای ترغیب گردشگران به طی کردن هزاران کیلومتر و بازدید از آن، کافی ست و اقامت در هتل نسبتا گران ولی بسیار خوشایند دزرت هوم‌استد، لذت سفر را افزایش می‌دهد.
خوش منظره‌ترین هتل‌ها 20
 این هتل ۳ ستاره در حاشیه‌ی یک دشت سرسبز و خوش منظره قرار دارد و بااینکه ظاهر آن شبیه به یک کلبه‌ی روستایی سنگی و بی‌پیرایه است ولی داخل آن جادار و راحت بوده و کاملا حریم خصوصی موردنیاز مسافران را تأمین می‌کند. حداقل کرایه‌ی اتاق‌های این هتل ۶۹ یورو در شب (به همراه صبحانه) است.
منبع : TravelViVi

آشنایی با جاذبه های زیبا دنیا :

برای آشنا شدن یا جاذبه های گردشگری دنیا صفحه اینستاگرام هرمس را دنبال کنید.

تورهای گردشگری :

برای دریافت اطلاعات و خرید و مشاوره تورهای مسافرتی خارجی و داخلی با همکاران ما در آژانس هرمس در تماس باشید.

+3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.