• چرا به قشم سفر کنیم ؟

  سفر به قشم و رزرو تور قشم و رزرو هتل قشم یکی از مقاصد پرطرفدار در جنوب کشور تبدیل شده است. قشم در کنار کیش و هرمز از جزایر بسیار زیبا و از جزایر توریستی ایران می باشد . قشم بزرگترین جزیره ایران با طبیعت بکر و دست نخورده است .

  در جزیره قشم بدلیل :

  • تفاوت‌های فرهنگی
  • تنوع قومی و نژادی
  • جاذبه‌های بسیار زیبا و خاص و پر رمز و راز و گاها ترسناک
  • نمایش سبک زندگی دریایی
  • بازارها و مراکز خرید بزرگ با قیمت های مناسب

  سبب شده است هر ساله در تمام فصول سال گردشگران زیادی رابه خود جذب کند .

  جزیره قشم بدلیل اینکه هزینه های مقرون به صرفه تری دارد تقریبا اکثر قشرهای ایرانی از پس سفر به آن برمی‌آیند و جز مقاصد سفر خود در جنوب ایران این جزیره زیبا را قرار می دهند. باتوجه به این ویژگی ها دلیلی برای ندیدن زیبایی اعجاب انگیز در میان آب‌های نیلگون خلیج فارس برایتان باقی نمی‌گذارد.

  شما از علاوه بر جاذبه های گردشگری و توریستی در قشم می توانید ، به راحتی به جزیره هرمز و جزیره هنگام نیز سفر کنید و از زیبایی های بی حد و حصر آن بهره ببرید.

  قیمت هتل در قشم چقدر است ؟

  قشم جزیره ای است که با توجه به زیبایی و امکانات طبیعی، انتخاب خوبی برای سفرهای اقتصادی و مقرون به صرفه است. معمولا سفر به قشم سفر پرهزینه‌ای نیست. قیمت هتل‌ها و اقامتگاه‌های قشم متفاوت است ، هم از شبی 50 هزار تومان برای هر اتاق تا شبی 1500000 تومان متغیر است.
  شما در هرمس می‌توانید با راهنمایی همکاران ما هتل‌های قشم را با بهترین قیمت رزرو کنید.

  قیمت تور قشم چقدر است ؟

  عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند ، اما در کل قیمت تور قشم را می توان مناسب دانست. شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با همکاران ما در ارتباط باشید و برای دیدن پکیج های تور قشم اینجا کلیک کنید.

  نوشته‌ها

   دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟
   در تاریخ

   دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت دوم)

   دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت دوم) ترکیه به دلیل برخورداری از جاذبه‌های متعدد و جذاب در حوزه گردشگری به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگران ایرانی در سال‌های اخیر تبدیل شده است. ولی آیا نمونه‌های مشابه این جاذبه در ایران نیز وجود دارند؟ در ادامه برای دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟…

   دیدنی های مشابه ترکیه در ایران
   در تاریخ

   دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت اول)

   دیدنی های مشابه ترکیه در ایران کدامند؟ (قسمت اول) با نزدیک شدن تعطیلات تابستانی بسیاری از مردم در تدارک سفر هستند . در این میان ترکیه یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگران ایرانی محسوب می‌شود. ولی آیا می‌توان تجربه‌ای مشابه را در ایران نیز رقم زد؟ در ادامه برای دیدن دیدنی های مشابه ترکیه در ایران…

   در تاریخ

   مقایسه دقیق کیش و قشم

   مقایسه دقیق کیش و قشم جزایر جنوب کشور مقاصدی فوق العاده برای سپری کردن تعطیلاتی رویایی هستند و خاطراتی متفاوت و به یادماندنی را برای شما رغم خواهند زد.  در میان جزیره های زیبای جنوب کشور کیش و قشم از محبوبیت بیشتری در میان گردشگران برخوردار هستند و امکانات کامل رفاهی در آنان فراهم شده…