فرم سلامت مالدیو

طبق بخشنامه و دستور العمل وزارت بهداشت و وزارت گردشگری کشور مالدیو ،تمام مسافرینی که قصد سفر به این کشور را دارند بایه تا 24 ساعت قبل از پرواز فرم سلامت مالدیو را به صورت آنلاین تکمیل کنند.

فرم سلامت مالدیو

فرم سلامت مالدیو برای سفر به مالدیو

برای تکمیل فرم سلامت مالدیو وارد این لینک شده و مشخصات فردی خود را به صورت کامل تکمیل نمایید. پر کردن این فرم حتی برای کودکان نیز اجباری میباشد. این فرم باید تا 24 ساعت قبل از زمان پرواز مالدیو توسط مسافرین تکمیل شود و جزو الزامات سفر به مالدیو میباشد.

شرایط تکمیل کردن سایت سلامت مالدیو

در فرم سلامت مالدیو به جز مشخصات فردی مسافر، باید اطلاعات پرواز ،اطلاعات و مشخصات محل اقامت به همراه آدرس ،شماره تلفن فرد و یکی از بستگانش ،اسکن عکس یا یک عکس فوری با گوشی و اسکن جواب تست منفی کرونا نیز تکمیل گردد .

بعد از تکمیل تمام این مراحل یک کد برای شما ارسال میگردد که تصویر آن باید از قبل از سفر به مالدیو همراه مسافرین باشد.

لینک مستقیم : ( https://imuga.immigration.gov.mv/ethd/create )

واکسیناسیون در مالدیو

دولت مالدیو جهت اطمینان هرچه بیشتر از سلامت کارکنان و ایجاد اطمینان‌ خاطر در مسافران طرفدار سفرهای دریایی و سفر به مالدیو ، با همکاری شرکت‌های کشتیرانی کوچک و بزرگ در مالدیو ، اقدام به واکسیناسیون و راه‌اندازی واحدهای شناور انجام تست “PCR” برای کارکنان کشتی‌های سافاری و کروز و هتلها و فرودگاهها و تمام پرسنل مربوط به گردشگری کرده است. کارکنان پس از دریافت رایگان واکسن و انجام آزمایش “PCR” دیگر نیازی به گذراندن دوران قرنطینه برای ورود به جزایر مختلف مالدیو یا ماله نخواهند داشت. از این رو مسافران و توریستها نیز از سراسر دنیا مستوانند بدون داشتن هیچگونه نگرانی و با انجام تست کرونا و در دست داشتن جواب منفی آن قبل از سفر، به مالدیو سفر کنند و از خدمات عالی و زیبایی های چشم نواز این کشور استفاده نمایند.

از این رو تور مالدیو یکی از پرطرفدارترین تورهای مسافرتی و گردشگری در زمان کرونا میباشد و گگردشگران این مقصد را برای سفر انتخاب میکنند.

+2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.