زیباترین شهرهای دنیا در پاییز کجاست ؟

اگر قسمت اول زیباترین شهرهای دنیا در پاییز را خوانده اید حالا اینجا قسمت دوم و ادامه آن را باهم میخوانیم .

در شهرهای در این کره خاکی وجود دارند که در فصل هزار رنگ پاییز بسیار زیبا و جذاب می باشند .قسمت قبل مطلب زیباترین شهرهای دنیا در فصل پاییز با 10 تا از شهرهای زیبای دنیا در فصل پاییز آشنا شدید.حال با هرمس همراه باشید تا با تعدادی دیگر از شهرهای زیبای دنیا در فصل پاییز آشنا شوید.

ادامه معرفی زیباترین شهرهای دنیا در پاییز را می دهیم عبارتند از :

       11. Douro Valley، دره ای پاییزی در پرتغال

در شمال کشور پرتغال دره ای قرار دارد که نام آن دره ی دوورو (Douro Valley) است و رودخانه از میان آن می گذرد. این رودخانه پاییز را درون خود به زیبایی منعکس می کند و با کمک درختان و برگ هایشان، به رنگ های قرمز و نارنجی و زرد در می آید. در اطراف این رودخانه درختان انگور خودنمایی می کنند و شما را به سفری در آب دعوت می کنند تا در طول مسیر رودخانه، از زیبایی های اطراف لذت کامل را ببرید.

زیباترین پاییزها در ۱۰ شهر مختلف دنیا

      12. پاییز زیبای آلمان در ایالت Bavaria

جنوب کشور آلمان پر از جنگل های زمستانی است که با رنگ هایی متنوع به مخالفت با برف کوه ها برخاسته اند. در طول مسیر حرکت به سمت جنوب آلمان، باید از جاده ای زیبا که به نام جاده ی رمانتیک معروف است بگذریم و شهرهای تاریخی و مهمی مانند شهر روتنبرگ اُب دِر تاور (Rothenburg ob der Tauber) و شهر دینکلزبول (Dinkelsbühl) در ایالت بایرن یا باواریا (Bavaria) را پشت سر بگذرانیم. این ایالت سرشار از زیبایی های پاییزی بی نظیر و مثال زدنی می باشد.

زیباترین پاییزها در ۱۰ شهر مختلف دنیا

      13. پاییز در شهر Transylvania در کشور رومانی

ترانسیلوانیا (Transylvania) شهری که در افسانه های وحشتناک و تصاویر قلعه های قرون وسطایی غرق شده است و با این ها شناخته می شود! اما پاییز توانسته است طلسم دراکولای افسانه ای در ترانسیلوانیا را بشکند! حالا می توان با مناظر زیبای پاییزی و در پیچ و خم جاده های زیبا، افسانه ها را به دست فراموشی سپرد و با واقعیت زیبا و بی نظیر مناظر پاییزی رو در رو شد و لذت برد.

زیباترین پاییزها در ۱۰ شهر مختلف دنیا

     14. زیبایی کشور روسیه با پاییز مسکو

مسکو (Moscow)، کلان شهری در روسیه که در دوران شوروی تصویری کلیشه ای از خود به جهانیان عرضه کرده است. شهری که حالا با طبیعت زیبایش به مقابله با آن تصاویر کلیشه ای پرداخته و با تبدیل املاک تزارهای سابق به پارک های عمومی، تصویری زیبا و تازه از مسکو ارائه کرده است. به عنوان مثال به پارک کولومِنسکویه (Kolomenskoye) نگاه کنید که در کنار کاخ سفید و آبی و گنبدی به شکل پیاز، با یک جنگل از درختان سیب نشانه گذاری شده است و پاییزی فوق العاده زیبا را عرضه می کند.

زیباترین پاییزها در ۱۰ شهر مختلف دنیا

       15. نووسیبرک، روسیه

Novosivirsk شهری در روسیه هست که به عنوان پایتخت سیبری شناخته می شود. در این شهر، تجربه ی خزان و برگریزان واقعا زیباست.

       16. دره پاییزی دره جیوژایگو در چین

دره جیوژایگو (Jiuzhaigou) در چین، میزبان بسیاری از گیاهان متنوع و جانوران مختلف می باشد. با آمدن فصل پاییز، رقابتی از زیبایی و رنگ بین برگ های دراماتیک قرمز – نارنجی، رنگین کمان نشسته بر منظره ی روستای تیبِتَن (Tibetan) و دریاچه ی زمرّدی کم رنگ که در مرکز این مناظر قرار دارد آغاز می شود.

زیباترین پاییزها در ۱۰ شهر مختلف دنیا

      17. زیباترین پاییز دنیا در Kyoto ژاپن

در ژاپن کویو (koyo) یک سنت فرهنگی بزرگی است که به تغییر فصل از تابستان به پاییز و تغییر رنگ درختان و برگ ها گفته می شود. در این فص در ژاپن، می توان شاهد گل ها و شکوفه های گیلاس بود و بهار را در پاییز مشاهده کرد. هر جا که پا بگذاری، چه در جنگل چه جاده چه پارک و چه مکان های عمومی، می بینی که زمین زیر پایت، سراسر از برگ های قرمز و نارنجی و زرد و قهوه ای و حتی سبز پوشیده شده است.
زیباترین پاییزها در ۱۰ شهر مختلف دنیا
یکی از بهترین مکان ها برای فصل koyo (فصل رنگ های پاییزی)، کیوتو (Kyoto) می باشد که در جزیره ی هونشوو (Honshu) واقع شده است. در اینجا رنگ ها پادشاهی می کنند و به وضوح تبدیل به سقفی برای زمین شده اند. جایی که حتی برگ های زنده بر روی سقف شیب دار معبد هم جا خوش کرده اند و بقایای قرون امپراطوری شهر هستند.

      18.کوهستان فیجی در ژاپن

کوهستان فیجی در ژاپن جزء نقاط دیدنی این کشور در فصل پاییز می باشد. این نقطه از ژاپن به قدر زیباست که فستیوال های سالانه در پاییز برگزار می شود.

       19.لودز، لهستان

Lodz سومین شهر بزرگ لهستان می باشد. قدم زدن در فصل پاییز در این شهر صنعتی، برای شما خاطره انگیزترین لحظات را خواهد داشت.

       20. پاریس، فرانسه

شهر پاریس نیز در فصل پاییز جز نقاط دیدنی دنیا محسوب می شود. کافیست در فصل پاییز سری به باغ Jardin du Luxemburg بزنید تا زیبایی منحصر بفرد این شهر را درک کنید.

با هم در این دو مقاله با زیباترین شهرهای دنیا در پاییز آشنا شدیم.

سفر به زیباترین شهرهای دنیا در پاییز :

برای سفر به زیباترین شهرهای دنیا در پاییز میتوانید با همکاران و کارشناسان آژانس هرمس در تماس باشید و بهترین پکیج تور سفر به این شهرها را تهیه کنید.

 

+1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.