تور جزیره هرمز

تور جزیره هرمز و سفر به هرمز یکی از پر طرفدارترین سفرهای داخلی محسوب می شود.

هرمز یکی از زیباترین جزایر ایران می باشد و جز دیدنی های قشم می باشد ، که در بین گردشگران و توریست های خارجی تور ایران بسیار طرفدار دارد.

جاذبه ها و مکان های دیدنی جزیره هرمز را می توان مهم ترین دلیل انتخاب تور هرمز دانست.

انواع تور جزیره هرمز

تور هرمز به دو صورت انجام میگیرد: هواپیما و قطار انجام می شود .

تور هرمز به وسیله آژانس هرمس از تمامی مبدا ها از جمله مشهد و تهران و شیراز و اصفهان و تبریز و گیلان و مازندران و …  قابلیت برگزاری دارد.

تور های هرمس با بهترین پرواز (وارش ، معراج ، قشم ایر ، آتا ، زاگرس ) و قطار ( ریل سیر کوثر ، بن ریل ، رجا ) و بهترین هتل ها و اقامتگاه برای تور هرمز همراه می باشد.

تور های هرمس به همراه بهترین هتل و اقامتگاه های هرمز و بهمراه بهترین خدمات : گشت ، تفریح ، وعده غذایی و میان وعده تور هرمز برگزار می شود.

اقامتگاه در جزیره هرمز :

در هرمز اقامتگاه و هتل زیادی نداریم بیشتر به صورت تور یک روزه از جزیره قشم به هرمز سفر میکنند و بازدید می کنند،اما برای اقامت در این جزیره می توان از اقامتگاه بوم گردی رنگین کمان و هتل هرموز هرمز استفاده کرد که با اقامت در آن می توان از این جزیره بسیار زیبا لذت ببرید وخاطرات خوشی برای خود به جا بگذارید.

مجموعه ایرانگردی و جهانگردی هرمس ، برگزار کننده کاملترین خدمات و گشت ها بهمراه بهترین قیمت برای تور هرمز می باشد.

مفتخریم در این سفر زیبا و هیجان انگیز و بیاد ماندنی در کنار شما باشیم.

تور هرمز یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین تورهای کوتاه مدت شما خواهد بود .تور هرمز در همه فصول قابل اجرا است .تور هرمز از پرطرفدارترین سفرهای داخلی می باشد.

هتل‌ها